Reklama

Lechtání

Jirka (Ne, 5. 4. 2020 - 18:04)

proč si nevolal o pomoc

Kluk (So, 6. 4. 2019 - 07:04)

Jako kluk jsem takle potrápit svoji sestrenku společně s jejími kamaradkami, nebo i spíš našimi společnými kamaradkami. Byla to většinou ona, kdo poňoukal ostatní, aby někoho zlechtali nebo na každém hledala chyby, aby se mohla posmivat. Až se ji to vymstilo a holky se rozhodly ji řádně zlechtat. Já se samozřejmě rád přidal. Když k tomu došlo a lechtaly ji tak jsem ji zalekl nohy, aby tak nekopala kolem sebe. K mojí smůle jsem schytal i kopanec do kulek, když jsem se ji snažil dát nohy k sobě a zakleknout. To mi dodalo odvahy a rozhodl jsem se holkám pomoct. Chtěl jsem ji vyzout botu ale moc to nešlo, ten den bylo ošklivé počasí a rodiče nám nakazaly holiny ale nakonec sem je měl jen já a taky se mi kvůli tomu smála. Ona se nasoukala do tenisek, něco jako dnešní conversky jenže jak už ji byly malý tak ji nešla ta teniska pomalu zout. Dal sem si tu práci, rozvaze ji i tkaničku a teniska šla dolů. Svijela se jak žížala na suchu, když jsem ji začal lechtat. Nakonec jsem ji svlékl i pokožku, ikdyz měla jen slabou ale i tak sem se rozhodl ji lechtat úplně na boso. Holky ji lechtaly v podpaží a na břiše pod trikem a já se přidal na bosé chodidlo a zajel jsem i mezi prsty, který se ji úplně kroutily. Pamatuji jak úplně pistela smíchy. Ale potom co pokusila vlastní nápady praktikované na ostatních to už nikdy nikomu nechtěla dělat. Pak stačila pouhá zmínka o tom a hned byla jiná a nechtěla o tom slyšet.

Tomas (Čt, 4. 4. 2019 - 20:04)

A byla hezka a libilo se ji to alespon trosku?

Lukáš (Pá, 5. 4. 2019 - 12:04)

Byla moc hezká a moc lechtivá. To lechtání ji asi až tolik nevadilo, dokud jsme ji nesvlíkli ty kalhotky. I to párkrát svlečené tričko ustála, zouvání do bosa ji nevadilo skoro vůbec( teda občas měla punčocháče a ty jsme ji taky stahovali kvůli lechtání chodidel a to už se jí moc nelíbilo), ale tohle už bylo moc přes čáru...

Tomas (Pá, 5. 4. 2019 - 15:04)

A jak se jmenuje?

Lukáš (Pá, 5. 4. 2019 - 12:04)

Byla moc hezká a moc lechtivá. To lechtání ji asi až tolik nevadilo, dokud jsme ji nesvlíkli ty kalhotky. I to párkrát svlečené tričko ustála, zouvání do bosa ji nevadilo skoro vůbec( teda občas měla punčocháče a ty jsme ji taky stahovali kvůli lechtání chodidel a to už se jí moc nelíbilo), ale tohle už bylo moc přes čáru...

Lukáš (Čt, 4. 4. 2019 - 15:04)

Na základce jsme o přestávce skoro každý den lechtali jednu spolužačku. Bylo to ve čtvrté třídě a je to už hodně dávno, v 80. letech. Malá, křehká blondýnka s dlouhými vlasy a hodně lechtivá… Vždycky jsme ji odtáhli dozadu za lavice, tam jsme ji strhli na zem a lechtali ji. Já a tři spolužáci. Ostatní děti přihlížely a dobře se bavily. Lechtali jsme ji přes oblečení, ale časem se nám zdálo, že už ji to tak nelechtá, tak jsme ji kvůli tomu začali zouvat úplně do bosa a občas jsme ji svlékli i tričko. Vždy se zajíkala smíchy, celá zrudla hanbou, ale nikdy nežalovala. A jednoho dne to vyvrcholilo. Když jsme ji povalili na zem, tak následovalo vyzutí bačkor a vysvlečení bílých podkolenek. Lechtali jsme ji na bosých chodidlech a pak jsme ji stáhli tričko a lechtali ji na holém těle. Nějak nás to rozparádilo a asi i hodně vzrušilo a tak jsme zašli hodně daleko. Vyhrnuli jsme ji sukýnku a stáhli ji kalhotky. Lechtali jsme ji na holém přirození. Samozřejmě hodně křičela, zacpali jsme ji rukou pusu. A pak se hrozně počůrala. A už si to pro sebe nenechala a byl z toho velký malér. Málem jsme skončili v polepšovně…

tomasino (Po, 25. 3. 2019 - 16:03)

zdravim nevite nekdo co je se strankou tickling submission proc tam uz nejsou nejaka nova videa?

julie (So, 31. 8. 2019 - 15:08)

tomasi je to tam tickling submisssion julka

Tak co holky, která chce být zlechtáná nebo zlechtat mě?
Napište mi na mail a nebuďte jako ta poslední slibotechna [email protected], která tu nabízí pokec o lechtání a pak není schopná ani odepsat ani po třech týdnech.. asi jako každá druhá tady

Hmmmmm (Čt, 14. 3. 2019 - 19:03)

Já rad Lechtání někoho až do počůrání a jeste kdy byl svazanej :D Ale nemám koho :(

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 00:01)

A co třeba mě? Napiš mi na [email protected]

PETR (Ne, 20. 10. 2019 - 21:10)

ahoj,jeto sice dlouho,ale to snad nevadí.lechtání může být pořád.já mám šimrání pořád rád.nechceš to skusit semnou?byl bych rád.napiš:
[email protected]

jirka (Út, 6. 8. 2019 - 06:08)

ja bych rad kdyby me nekdo svlek celeho a dve hodiny mucil lechtanim

skautik (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

Ahoj tak mi napiš na [email protected] ;) předmět inzerát

Návštěvník (Čt, 28. 3. 2019 - 11:03)

Ahoj napiš mi na [email protected] dík

Martin (Pá, 8. 3. 2019 - 07:03)

Ahoj mela by nejaka holka nebo kluk zajem nechad se lechtat? Vice info do meilu [email protected]

julinka (So, 5. 10. 2019 - 15:10)

ahoj marti jsi tu někdy se domluvíme a dojedeš zamnou do šanova mě zlechtat a pak já tebe také ráda zlechtám jo????? :-)

skautik (Čt, 28. 3. 2019 - 11:03)

Ahoj napiš prosím na [email protected]

Vladislav (So, 2. 3. 2019 - 18:03)

Já zažil před mnoha lety, někdy v polovině 70. let strašné mučení lechtáním. Bylo mi tehdy 10 let a při odchodu ze školy jsem se dostal do konfliktu se dvěma asi dvanáctiletými kluky. Srazil jsem se s nimi ve dveřích. Chvíli jsme se strkali a nadávali si. Pak se ti kluci po sobě koukli. Chytili mě za ruce a táhli mě zpátky do školy. Odtáhli mě do jejich šatnové kóje, kde sedělo na lavičkách asi pět dalších kluků. Řekli – tenhle byl na nás pěkně drzej, potřebuje dostat pořádně zabrat… Ostatní šatny už byly prázdné. Vzápětí se na mě všichni ti kluci vrhli a už jsem ležel na zemi… Myslel jsem, že mě budou bít, ale následovalo něco horšího. Roztáhli mi ruce a nohy, drželi mě a užívali si mojí bezmocnost. Pak mě jeden začal šimrat pod bradou a další dva na dlaních. Byl jsem hodně lechtivý a tak jsem se začal smát. No a pak to přišlo. Trochu mě uvolnili, ale jen tak, aby mi sundali ze zad aktovku a hned ze mě začali stahovat bundu. Snažil jsem se bránit, ale neměl jsem šanci. Servali ze mě svetr a začali mi rozepínat košili, další mi zatím začali rozvazovat tkaničky u bot…. Za chvíli už ze mě stahovali košili, to už jsem byl vyzutý z bot – vyhrnuli mi nohavice do půli lýtek a začali mi stahovat ponožky… Košili hodili na zem a k zutým botám přibyly na zemi svlečené ponožky. Znovu mi roztáhli ruce, dva mi na ně klekli a další dva mi drželi nohy. Byl jsem do půl těla svlečený a zutý úplně do bosa. A začali mě lechtat – na holém těle a na bosých nohách. Pomalu a jemně. V podpaží, na břiše, na žebrech na patách a na chodidlech. Dětské ruce šimrali mojí holou, hebkou kůži. Strašně jsem se smál. Vřískal jsem. Za chvíli jsem byl celý rudý a zpocený, z očí mi stříkaly velké slzy. Zmítal jsem se v křečích. Mučili mě asi půl hodiny. Strašně jsem se počůral. Pak už jsem jen sténal a teklo mi z pusy. Pak mě konečně pustili a odešli. Chvíli jsem zmučený bezvládně ležel, pak jsem se trochu sebral a pomalu jsem se oblékl a ubrečený, počůraný jsem se šoural domů.

Reklama

Přidat komentář