Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

silver (Ne, 25. 9. 2016 - 11:09)

Jataky nosim kalhotky a ešte si lakuji nehty a coje koho dotoho nemusim se nikomu spovidat

paul (Čt, 22. 9. 2016 - 06:09)

Ja nosim kalhotky pořád .v...Nejraději mám bílé pradylko hladké.žádnou bavlnu hezky samodrzici silonky a občas nějakou pěknou podprsenku.

jirikpraha (St, 21. 9. 2016 - 12:09)

dobre se citimKrátká a úderná odpověď :-)

podvazky1 (St, 21. 9. 2016 - 04:09)

A jak se cítíš je to v...dobre se citim

podvazky1 (St, 21. 9. 2016 - 04:09)

A jak se cítíš je to v...dobre se citim

paul (Po, 19. 9. 2016 - 17:09)

... jsou mezi Vámi...Ja nosim kalhotky pořád .v létě tanga a v zimě klasický.aby mi nemrzla prdel

Do (_._) (Ne, 18. 9. 2016 - 09:09)

Já se jenom divím, že už nám to prádlo nešijou rovnou z pytloviny nebo hadrů na podlahu.Připadá mě to, že to je jenom pomsta jenom proto, že jsme muži! Však ony by řvaly, kdyby v obchodech bylo zboží pro ně stejné kvality, výběru i střihu jako šijou pro nás.Nebyl by už konečně čas na to aby jsme se jako muži proti jejich panovačné rozpínavosti a požadovali aby bylo obchodech prádlo pro nás ve stejné kvalitě, výběru a množství? To by ječely jak sirény kdyby měli jako máme my jeden typ trenek maximálně ve dvou barvách, jeden druh slipů v univerzální bílé barvě a jeden typ boxérek maximálně tak ve dvou barvách. Víte kolik by se ušetřilo prostoru v krámech které jsou nacpány dámským prádlem a nikdo ho nekupuje hlavně že tam leží!

jirikzprahy (So, 17. 9. 2016 - 23:09)

Já teda kalhotky nenosím, jednou jsem je vyzkoušel. Byly fakt psycho. To návrháři fakt neumí udělat normální prádlo. Vždycky když jdu na turistiku musím prádlo po pár kilometrech sundat a jít na ostro, protože jinak mám zadek opruzený a rozkrok na hadry. Trpět vždycky déle a nedojdete... Ve slipech se člověk paří a trenky na které si oblečete třeba kraťasy, je to jako byste měli najednou dvoje kraťasy. JE TO TAK TĚŽKÝ udělat pohodlný spodní prádlo pro muže.

zdenek (So, 17. 9. 2016 - 19:09)

ahoj tez rad nosim damske...A jak se cítíš je to v pohodě máš pocit jistoty a světla v duši.

podvazky1 (Čt, 15. 9. 2016 - 17:09)

ahoj tez rad nosim damske pradlo

Zdeněk (Ne, 28. 8. 2016 - 22:08)

Každý si vybere to co mu...Dámské kalhotky jsou bezva a když mám v rozkroku vložku to je mazec to se hezky spinká a ta erotika roztahle nožky a prdelka,no blaho kluci.

Igor (Ne, 2. 4. 2023 - 11:04)

Jo máš pravdu,je to luxusni mit na spani kalhotky s noční vložkou, a jeste hezky zarizle v zadečku, to miluji

Bléééé (St, 17. 8. 2016 - 10:08)

Každý si vybere to co mu vyhovuje! Radit někomu krajkové nebo saténové je blbost. Každému je příjemné něco jiného a určitě si každý dokáže vybrat sám. Něčí rady jsou na H....! Co se líbí pánovi nemusí se líbit kmánovi. Nejsem proti, když tady někdo napíše, že takové a takové v té a té ceně mají tam a tam, ale nutit někoho do něčeho je nesmysl! Proto psát, že tyhle jsou lepší než tamhlety je blbost každý si musí vybrat sám podle svého a nesnažte se někoho přesvědčovat! Je to blbost!

silver (Út, 16. 8. 2016 - 21:08)

... jsou mezi Vámi...Jataky nosim kalhotky a tosi opčas lakuji nehty

? (Út, 2. 8. 2016 - 11:08)

Samozřejmě,že si nekupuji...Ale koupíte, my za 98,-

jirka (Út, 2. 8. 2016 - 09:08)

Samozřejmě,že si nekupuji značkové, např. z Triumph, ale hezké a příjemné se dají koupit v Takku, CaA, HaM apod. za cca 149 Kč . Za což kvalitní pánské nekoupíte. A krajky mě vůbec nevadí, nikde se v gaťkách neukazuji.

tak (Po, 1. 8. 2016 - 20:08)

No asi chodíte nakupovat do...není přece nutné nosit ty krajkové...k mání jsou mnohem příjemnější bez krajek

... (Po, 1. 8. 2016 - 11:08)

A nemluvě o cenovém...No ženy pořídí taky kalhotky z umělotiny nebo ty co nevydrží za 45 kč nebo kvalitní covydrží bez vytahání i vyvářku od 300 za kus výše. To samé slipy. Boxerky asi stojí víc, no jo víc látky.I když těžko srovnávat taky koupíš mikinu za 600 a značkový tílko za 850.

? (Po, 1. 8. 2016 - 11:08)

A nemluvě o cenovém...Jako že jsou dražší které ??

jirka (Po, 1. 8. 2016 - 10:08)

A nemluvě o cenovém rozdílu .

Reklama

Přidat komentář