Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

podvazky1 (St, 21. 9. 2016 - 04:09)

A jak se cítíš je to v...dobre se citim

paul (Po, 19. 9. 2016 - 17:09)

... jsou mezi Vámi...Ja nosim kalhotky pořád .v létě tanga a v zimě klasický.aby mi nemrzla prdel

Do (_._) (Ne, 18. 9. 2016 - 09:09)

Já se jenom divím, že už nám to prádlo nešijou rovnou z pytloviny nebo hadrů na podlahu.Připadá mě to, že to je jenom pomsta jenom proto, že jsme muži! Však ony by řvaly, kdyby v obchodech bylo zboží pro ně stejné kvality, výběru i střihu jako šijou pro nás.Nebyl by už konečně čas na to aby jsme se jako muži proti jejich panovačné rozpínavosti a požadovali aby bylo obchodech prádlo pro nás ve stejné kvalitě, výběru a množství? To by ječely jak sirény kdyby měli jako máme my jeden typ trenek maximálně ve dvou barvách, jeden druh slipů v univerzální bílé barvě a jeden typ boxérek maximálně tak ve dvou barvách. Víte kolik by se ušetřilo prostoru v krámech které jsou nacpány dámským prádlem a nikdo ho nekupuje hlavně že tam leží!

jirikzprahy (So, 17. 9. 2016 - 23:09)

Já teda kalhotky nenosím, jednou jsem je vyzkoušel. Byly fakt psycho. To návrháři fakt neumí udělat normální prádlo. Vždycky když jdu na turistiku musím prádlo po pár kilometrech sundat a jít na ostro, protože jinak mám zadek opruzený a rozkrok na hadry. Trpět vždycky déle a nedojdete... Ve slipech se člověk paří a trenky na které si oblečete třeba kraťasy, je to jako byste měli najednou dvoje kraťasy. JE TO TAK TĚŽKÝ udělat pohodlný spodní prádlo pro muže.

zdenek (So, 17. 9. 2016 - 19:09)

ahoj tez rad nosim damske...A jak se cítíš je to v pohodě máš pocit jistoty a světla v duši.

podvazky1 (Čt, 15. 9. 2016 - 17:09)

ahoj tez rad nosim damske pradlo

Zdeněk (Ne, 28. 8. 2016 - 22:08)

Každý si vybere to co mu...Dámské kalhotky jsou bezva a když mám v rozkroku vložku to je mazec to se hezky spinká a ta erotika roztahle nožky a prdelka,no blaho kluci.

Igor (Ne, 2. 4. 2023 - 11:04)

Jo máš pravdu,je to luxusni mit na spani kalhotky s noční vložkou, a jeste hezky zarizle v zadečku, to miluji

Bléééé (St, 17. 8. 2016 - 10:08)

Každý si vybere to co mu vyhovuje! Radit někomu krajkové nebo saténové je blbost. Každému je příjemné něco jiného a určitě si každý dokáže vybrat sám. Něčí rady jsou na H....! Co se líbí pánovi nemusí se líbit kmánovi. Nejsem proti, když tady někdo napíše, že takové a takové v té a té ceně mají tam a tam, ale nutit někoho do něčeho je nesmysl! Proto psát, že tyhle jsou lepší než tamhlety je blbost každý si musí vybrat sám podle svého a nesnažte se někoho přesvědčovat! Je to blbost!

silver (Út, 16. 8. 2016 - 21:08)

... jsou mezi Vámi...Jataky nosim kalhotky a tosi opčas lakuji nehty

? (Út, 2. 8. 2016 - 11:08)

Samozřejmě,že si nekupuji...Ale koupíte, my za 98,-

jirka (Út, 2. 8. 2016 - 09:08)

Samozřejmě,že si nekupuji značkové, např. z Triumph, ale hezké a příjemné se dají koupit v Takku, CaA, HaM apod. za cca 149 Kč . Za což kvalitní pánské nekoupíte. A krajky mě vůbec nevadí, nikde se v gaťkách neukazuji.

tak (Po, 1. 8. 2016 - 20:08)

No asi chodíte nakupovat do...není přece nutné nosit ty krajkové...k mání jsou mnohem příjemnější bez krajek

... (Po, 1. 8. 2016 - 11:08)

A nemluvě o cenovém...No ženy pořídí taky kalhotky z umělotiny nebo ty co nevydrží za 45 kč nebo kvalitní covydrží bez vytahání i vyvářku od 300 za kus výše. To samé slipy. Boxerky asi stojí víc, no jo víc látky.I když těžko srovnávat taky koupíš mikinu za 600 a značkový tílko za 850.

? (Po, 1. 8. 2016 - 11:08)

A nemluvě o cenovém...Jako že jsou dražší které ??

jirka (Po, 1. 8. 2016 - 10:08)

A nemluvě o cenovém rozdílu .

:-) (Po, 1. 8. 2016 - 10:08)

To je právě proto, že o...No asi chodíte nakupovat do glóbusu, ve specializovaných prodejnách seženete více druhů a stylů i materiálů. Není třeba nosit krajkové kalhotky a vypadat jak....

Pepek vyskoč (Po, 1. 8. 2016 - 10:08)

To je právě proto, že o tom všem rozhodujou baby a ty se postarají, aby pro ně bylo vše nejlepší a to co zbyde a už na nic nemohou použít ani na ty hadry na podlahu tak teprve uznají, že to aspoň využijou pro muže! Stačí zajít do kteréhokoliv krámu s hadrama a porovnat kolik toho je pro baby a budete rádi když někde v koutku najdete zastrčený jeden druh trenek a maximálně 2 druhy slipů. A to ještě takové, že se nedají ani nosit! V místě kde se muži nejvíce potí tak tam je až 5 vrstev látky přopomínající teplákovinu. Já bych ty slepice do toho navlékl a vyhnal je celý den poctivě makat aby poznali co to je za utrpení! Pak ať se nikdo nediví, že nosíme jejich reformky! Pokud nechcete mít denně odpařenou prdel, tak vám nic jiného nezbude! A pokud nemáte čas jít do toho obchodu se rozhlédnout, tak stačí vzít do ruky katalog kterého koliv obchoďáku a spočítejte si kolik čeho je pro muže a kolik pro ženy. Pokud dojdete ze sto stránek k počtu Dvě slovy dvě pro muže, tak to budete mít opravdu štěstí. Většinou je tam doplněny stav nějakou rohožkou nebo nějakým hadrem! Jak dlouho si tohle ještě necháme líbit??

Zdeněk (Ne, 31. 7. 2016 - 20:07)

Také nosím kalhotky,...Nevím co pořád máte dámské či pánské je hloupé že náš průmysl neumí reagovat na potřebu jemnějšího prádla pro muže...

Xxx (So, 9. 7. 2016 - 20:07)

Já když je možnost tak kalhotky nosím i do práce

Reklama

Přidat komentář