Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Jara (Ne, 8. 2. 2009 - 06:02)

Hledám ženu kolem třiceti až padesáti let,na společné hraní si s kalhotkami a ke společnému nošení dámského prádla.Rád líži kundičku.Tel.737908415

Karel (Ne, 8. 2. 2009 - 02:02)

Já si strašně rád oblékám manželčiny nošené kalhotky a čichám k nim. Když není doma, tak si je obleču a chodím v nich po bytě. Je to děsně vzrušující.Vždy se mi pěkně postaví a musím si ho pěkně vyhonit.

Martin (Út, 3. 2. 2009 - 07:02)

Tak to je pravopis...

Jirka (Po, 2. 2. 2009 - 22:02)

Nosím celkem běžně dámské kalhotky i přet ženamy.Ještě jsem se nesetkal s nějakou kritykou. Berou to jako normální věc.Převlékáme se spolu na šatně v práci.Nemáme spolu žádný problém. Je jich tam celkem patnáct.

ivan (Pá, 2. 1. 2009 - 16:01)

také si někdy vezmu krajková tanga

XY (So, 22. 12. 2012 - 04:12)

Vy jte vymatlanci ..........Běžte se léčit

Q (Pá, 21. 12. 2012 - 18:12)

Věřím tomu, že ženy...Co takhle sem dodat nejake fotky?

Milan (Pá, 21. 12. 2012 - 16:12)

Přesuňme se k...Věřím tomu, že ženy když mi kouknou na zadek poznají pod kalhotami či Kraťasy kalhotky, ale mě to nevadí. Nosím rád spiš těsnější střihy, tedy při ohnutí je i pod riflemi vidět lem vykrojených kalhotek. V létě nosím běžně tanga a brazilky pod mé bílé kraťasy. Moje manželka o tom ví a občas si je i navzájem půjčíme. Nosím kalhotky ptotože mají příjemnější materiál a pohodlnější střihy. Mám i dámské plavky kalhotky, protože sehnat vpánském provedení nižší pas je v podstatě nemožné.

V létě (St, 19. 12. 2012 - 11:12)

si k vodě oblékám dámské bikiny brazikový střih.Koupu se v nich i před ženami.

Sláva (St, 19. 12. 2012 - 06:12)

to je úplně moje řeč,taky rád nosím kalhotky a je jen dobře pokud vynikají.Nosím je schválně v létě pod bílé šortky aby mi vynikly.Zkrátka se mi líbí když si toho všimne nějaká žena.Myslím že bych pohodlnější prádlo hledal dost těžko,nedám na ně dopustit.

dwan (Po, 17. 12. 2012 - 23:12)

Krajkové mám zrovna teď,tzv.francouzská tanga,na léto idealní.Ženy rády nosí kalhoty ze slabších materiálů,které mají na sobě upnuté a to je pak nádhera.Jejich kalhotky pěkně vyniknou.Také jsem si jedny pořídil,myslím zn. F+F v Tescu.

ptubik (Po, 17. 12. 2012 - 23:12)

Je fakt,že přes pánské...Jj, take to neresim, naopak ... v lete rad nosim s krajkou pod bile kratasy ...

ptubik (Po, 17. 12. 2012 - 23:12)

Vypadá to že jsi dosáhl...S presvedcovanim manzelky to je beh na dlouhou trat ... Kazdopadne jsem ji to rekl jeste pred vstupem do manzelstvi, ale i tak ji trvalo 20 let, nez zkosla ... No snazila se mi kupovat pohodlne boxerky, jako reakci na ma slova, ze kalhotky jsou pohodlnejsi ... A taky, mela vzdy reci, ruzne duvody ... ale proste jsem setrval.

dwan (Po, 17. 12. 2012 - 22:12)

Je fakt,že přes pánské kalhoty okraj kalhotek není moc vidět,dříve jsem si dával záležet aby byl skryt,ale nyní to už neřeším,jen ať to ženy vidí.V létě s oblibou nosím bílé kraťasy co i trochu prosvítají a rád si obleču hezky vykrojené kalhotky.Z materiálu mám rád polyamid s elastanem,ale nepohrdnu i bavlnou nebo i bambusovým vláknem.

Pavel (Po, 17. 12. 2012 - 19:12)

Přesuňme se k...Obrysy kalhotek jsou u žen velmi dobře vidět, ale je nutné si uvědomit, že ženy nosí kalhoty většinou velmi obtažené. Muži nosí kalhoty v sedu z anatomických důvodů volnější, proto není moc poznat, co pod kalhoty mají.

Marek (Po, 17. 12. 2012 - 08:12)

S ohledem na uvedené se nasýtá otázka, která z uvedených úchylek je pro ženy nejpřijatelnější. Jsem zvědav na vaše názory. Vážené dámy.

Marek (Po, 17. 12. 2012 - 08:12)

proč se tady do nošení...Ano jistě! Je třeba připomenout, že naprosto každý je v sexuální oblasti nějak střelenej. Pokud je fetišem pro chlapa ženské tělo, pak je vše v naprostém pořádku, ALE tento chlapík má místo sbírky kalhotek sbírku milenek. Jiný chlapík je sadomasochista, který svou ženu při sexu týrá. Jaká nádhera!? Další muž se neuspokojí dokud svou ženu při souloži pořádně nepřiškrtí. Jiný je na malé holčičky a další na staré báby nebo mrtvoly.

Mikeš (Po, 17. 12. 2012 - 07:12)

Přesuňme se k důležitějším tématům, jako například jak skrýváte před veřejností nošení kalhotek. Všitý bavlněný klínek vytváří na zadku charakteristický šev, který pánské spodní prádlo nemá. Každá ženská, která se podívá na zadek muže v dámských kalhotkách okamžitě ví, co má ten chápek pod kalhotama za prádlo.Další téma je praktičnost barvy a materiálu kalhotek. Konkrétně bílé kalhotky jsou nádherné, ale jejich praní je značný problém.Těším se na vaše zkušenosti a názory na střih a materiál kalhotek.

Nechápu (Po, 17. 12. 2012 - 07:12)

proč se tady do nošení kalhotek neustále zatahují manželky? Ono totiž zakázané ovoce nejlépe chutná. Jakmile se o nošení kalhotek doví manželka, ztrácí tato záliba mnoho ze svého kouzla. Kromě toho, chyrtrá ženská ví, že se jedná o pouhý fetišizmus, který sexuální život obohacuje. Proto dělá, že o ničem neví a sexuální nabuzenost muže maximálně zneužívá.:) Ženám bych doporučil, aby věc neřešily, maximálně mohou svému mužíčkovi kupovat pěkné diskrétní dárečky. On se jí odvěčí mimořádnou výkoností.

scorpion (Pá, 14. 12. 2012 - 21:12)

Šoféři v létě nosí běžně dámské kalhotky a také já, když jsem onemocněl na hemeroidy tak jsem potřeboval střih beze švu, aby člověka nedráždil šev na konečníku.Vojenské trenky to byl povedený střih, takové už nyní neseženete.

Reklama

Přidat komentář