Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Pietro (Po, 19. 11. 2012 - 21:11)

Teda, jsou tady stovky témat a tisíce příspěvků, vedou se tu vášnivé diskuze...to by jeden zešedivěl, než by to vše přečetl.Toto téma mne tak trochu zaujalo a objevil se tady dotaz, jak se do kalhotek vejde penis a varlata. Já jsem to vyřešil tak, že si do kalhotek dělám otvor na míru, kterým se pak dá prostrčit penis i varlata. Kalhotky pak sedí dobře na těle.Kamarádka mi to pak na nějakém lepším šicím stroji obšije, takže se to dál nepárá. V létě je to supr, varlata se nepotí, v zimě, pokud je velká, to pak řeším určitými způsoby, které mi vyhovují - i z důvodů mých dalších zálib a činností o kterých raději nebudu psát, aby nějaký moralista nedostal srdeční záchvat.

anonymka (Čt, 1. 11. 2012 - 08:11)

bereš to špatně,já jsem tolerantní a obohatit sex.život to bych byla pro,ale tohle je nepřekonatelné.Díky,psát ti nebudu,fotku vidět opravdu nechci,nemusím mít zase všechno,smích.Jen ti píšu pravdu,co ty bereš za normální a běžné,tak ostatní ne,sám se toho bojíš,proto jsi na této diskuzi a říkám ti,já to nevědět a přišel by si zamnou v dámském prádle,tak i kdybych tě milovala,tak tím by ses mi prostě zhnusil.Píšu to narovinu.Budu sem dnes koukat,jestli tady nějaká žena napíše,zajímal by mě názor ostatních žen.Měj se.

dwan (Čt, 1. 11. 2012 - 08:11)

anonymka...Škoda,že jsi tak radikální a netolerantní.Může to obohatit intimní život.Není to nic úchylného,jen taková neškodná libůstka.Možná bych ti mohl poslat i mms.Múj email je [email protected]

anonymka (Čt, 1. 11. 2012 - 08:11)

No,abych ti řekla úplnou pravdu,tak opravdu nevím,já si to totiž neumím ani představit.Kdybych ho moc milovala a řekl by mi to sám,já nevím,možná bych mu řekla,at si to nosí sám,ale že já bych ho v tom vidět nechtěla,nikdy.

dwan (Čt, 1. 11. 2012 - 08:11)

anonymka...A kdyby ses to dozvěděla hned na začátku,tak by jsi ho stejně nechala?Je to transexualismus,ale jen v té nej menší formě.Prostě mne dámské prádlo vzrušuje,když si koupím něco nového a pak obleču,mám i erekci a toužím se pomilovat se ženou.

anonymka (Čt, 1. 11. 2012 - 08:11)

anonymka...Pedofil opravdu...Já ti hned napsala,aby ses neurazil.No úchylka malá to ale je,nezlob se,já jsem taková,co si myslím,napíšu.A píšeš,že to partnerka neví,tak toho bych se na tvém místě opravdu bála.V žádném případě at tě nevidí,to by se mohla pořádně leknout,spíš jí to nějak musíš říct,ale obávám se toho nejhoršího.Fakt,já když si vezmu,že někoho poznám a nevěděla bych to,tak bych se ho asi i bála,mě to přijde hodně úchylné.

dwan (Čt, 1. 11. 2012 - 08:11)

anonymka...Pedofil opravdu nejsem,to je snad něco jineho!Nejsem ani teplej,jak si každý myslí.Přítelkyně to zatím neví,proto se zajímám jak reagují ženy.U tebe bych asi neměl šanci.

dwan (Čt, 1. 11. 2012 - 08:11)

anonymka...Pedofil opravdu nejsem,to je snad něco jineho!Nejsem ani teplej,jak si každý myslí.Přítelkyně to zatím neví,proto se zajímám jak reagují ženy.U tebe bych asi neměl šanci.

anonymka (Čt, 1. 11. 2012 - 07:11)

anonymka...Já ji miluji a...To je zvláštní závislost.Ale tak,pokud to tvé partnerce nevadí,tak to můžeš být rád,abych ti řekla pravdu,a ted se neuraž,já pokud bych zjistila,že můj muž nosí dámské prádlo,tak v první chvíli bych se bála,jestli není pedofil.Pochop,já tohle neznám,v žádném případě se tě nechci dotknout,ale tady na doktorce opravdu jsem kolikrát v úžasu,co lidi mají za neřesti.Já se tu pobavím,možná se i něčemu přiučím,ale pokud se mi něco nelíbí,tak nemám žádný problém to napsát.Každý z nás je originál.

dwan (Čt, 1. 11. 2012 - 07:11)

anonymka...Já ji miluji a neopustím ji.Kdyby jí to vadilo musel bych je opět nosit tajně.Je to závislost,nosím je od 10let.

anonymka (Čt, 1. 11. 2012 - 07:11)

Nosím kalhotky každý...Každý at si nosí co chce,když to druhému nevadí,mě osobně se to nelíbí.Ted by mě zajímalo a ty by si se toho vzdal,kdybys tu partnerku měl opravdu rád?

dwan (Čt, 1. 11. 2012 - 07:11)

Nosím kalhotky každý den,do práce bezešvé nohavičkové co vypadají jako unisex.Jinak mám i luxusnější z elastanu brazilky i tanga,které jsou velice příjenné na nošení než nějaké slipy nebo boxerky.Co myslíte,může to být pro ženy tak nepřekonatelný problém,tak že raději partnera opustí?

fanda (Čt, 1. 11. 2012 - 04:11)

Pokud si muž vezme na sebe...mám je občas a jen při souloži, vzrušuje mě to a partnerku taky a ženy nosí také pánské prádlo, třeba trička, košile..atd.

Milan (St, 31. 10. 2012 - 19:10)

A kteří?,že takového...Nohavice, například.

anonymka (St, 31. 10. 2012 - 19:10)

vždyť ženy nosí pánske...A kteří?,že takového neznám.

Eva (St, 31. 10. 2012 - 19:10)

vždyť ženy nosí pánske prádlo

anonymka (St, 31. 10. 2012 - 14:10)

Pokud si muž vezme na sebe dámské kalhotky,tak to at se na mě nikdo nezlobí,ale to už je nějaká úchylka.To je to stejné,jako kdybych si já sama vzala jeho spodní prádlo,co nosí pouze chlapi.SMÍCH

fanda (St, 31. 10. 2012 - 14:10)

můj partner je taktéž...Ahojky Jani, jak jsi to vzala , že je nosí ? fanda

fanda (St, 31. 10. 2012 - 13:10)

můj partner je taktéž...také nosím kalhotky i tanga. Partnerku to vzrušuje. Prý v nich mjm sexi zadek, oba jsme spokojeni

Milan (Út, 2. 10. 2012 - 12:10)

Hele ty demente z čobolova...Nevychovanec.

Reklama

Přidat komentář