Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Pavel (So, 5. 3. 2022 - 15:03)

Ahoj nosim kalhotky

Pavel (So, 5. 3. 2022 - 15:03)

Ahoj nosim kalhotky

Milan (Čt, 13. 12. 2012 - 22:12)

Taky jsem vyskoušel nosit kalhotky - je to velmi příjemné. Ale jsou moc tenké :(

dwan (Čt, 13. 12. 2012 - 22:12)

Vypadá to že jsi dosáhl toho po čem také tolik toužím.Jaké ti dělala problémy,jak poprvé reagovala?Strašně se bojím reakce přítelkyně.Nyní mám francouzká hladká tanga,jinak nosím bezešvé pradlo ale i luxusní třeba od Trioly nebo Siellei atd.

ptubik (Čt, 13. 12. 2012 - 17:12)

Nosím bavlněné a k plné...O pohodlnosti kalhotek neni treba diskutovat. I vybava se do nich vejde, jen musi byt spravny strih. Ja nosim nebavlnene, netsinou s krajkou a nebo alespon nejakou ozdobou.Manzelka mi po letech prestala delat problemy, bezne pere a uz i pokukuje, co ze mam dnes na sobe, mam v supliku jiz jen kalhotky, boxerky jsou jen prilezitostne.

dwan (Pá, 30. 11. 2012 - 11:11)

Mě to bere není nad...Věř mi,chlapa nechci a tebe už vůbec ne,jsi ubohý,je mi tě líto.

dwan (Pá, 30. 11. 2012 - 11:11)

Mě to bere není nad zaříznutý kalhotky...Ale ty seš trapnej přiteplenj debil:)

dwan (Pá, 30. 11. 2012 - 11:11)

Ta moje to neví,ulevilo by se mi,kdyby to věděla a akceptovala.Taky mne dámské prádlo vzrušuje,rád v něm masturbuju.Nosím ho stále,kupuji si ho sám,i si ho zkouším v kabinkách.Najde se nejaká žena,co pujde se mnou nakupovat?

Libor (Čt, 29. 11. 2012 - 23:11)

jenom tá představa mít na sobe kalhotky mne hrubne péro, kluci to musí být paráda že vám to vaše ženy dovolí, má by se hned rozvedla...

Pepe (Čt, 29. 11. 2012 - 01:11)

Nosím bavlněné a k plné spokojenosti.Krajkové nemám moc rád, při delším sezení některé doslova koušou! Jinak manželka kupuje, pere a bez problémů!

Pepe (St, 28. 11. 2012 - 22:11)

Držím palce!

Pepe (St, 28. 11. 2012 - 00:11)

Pánové, já vám poradím, ale jak to provedete to už bude záležet na vás.Moje manželka mě jednou před hodně léty koupila 2 soupravy tílka a slipů a a bohužel obsahovaly převážně samé umělotiny. Bylo léto dost teplo a odjeli jsme autem na dovolenou.Cestou jsem se na sedadle Škodovky tak odpařil, česky chytl takového vlka až do živého masa.Ale ani po ošetření se nic nelepšilo a pojal jsem podezření na tu soupravu. Manželka mě nabídla, že mě půjčí bavlněné kalhotky a bylo po problému.Od té doby nic jiného nenosím a mám také od vlků pokoj! Dnes mám svoje a nemusím si je půjčovat!

Martin (Út, 27. 11. 2012 - 13:11)

Život bez dámských kalhotek si už neumím představit.Jsou moc pohodlné a ty materiály.A není pravda, že by se tam nevešlo mužství.Mám ho tak střední a žádný problém. Problém ale je v tom, že to manželka neví a nosím je jen tajně. A jak jí znám, byl by z toho rozvod. Je to těžké.

dwan (Út, 27. 11. 2012 - 09:11)

Hledám ženu,která by byla tolerantní k této mé libůstce a mohla by se se mnou přátelit.Jsem jihoč[email protected]

!!! (Pá, 23. 11. 2012 - 10:11)

Nejraději by šily pro nás prádlo z pytloviny, vojenské celtoviny a popřípadě z hadrů na podlahu! Hlavně, že ty slepice nevědí co by na sebe navěšely! Já bych je povině nacpal do toho co pro nás ušily a týden bych je honil byčem okolo dvora aby poznaly co stvořily! Aby měly pořádně odřenou prdel a stehna!

... (Čt, 22. 11. 2012 - 22:11)

Je pravda, že co pro nás ty slepice šijou se nedá nosit. Je to pomsta šílenech sufražetek které si takto napravují své EGO! Jsou naprosto netolerantní a je načase aby jsme se začaly aktivně bránit!

mirek32 (Čt, 22. 11. 2012 - 20:11)

Nechápu proč by muži nemohli nosit dámské kalhotky, ženy můžou vše z našeho šatníku a my ani náhodou. Rozhodně jsou pohodlnější než naše prádlo.

Majko (Čt, 22. 11. 2012 - 16:11)

Taková kráva jako jsi ty, by na mne ani šáhnout nesměla!

Vložky (St, 21. 11. 2012 - 22:11)

Když si kluk obléká...ty nosit nemusím a nechci,ale bez kalhotek se už neobejdu.

Majka (St, 21. 11. 2012 - 16:11)

Když si kluk obléká dámské kalhotky, tak je to pro mě úchylka, ale snad neškodná. Ať si nosí třeba vložky.Zasmála bych se mu, ale jinak bych se ho prstem nedotkla.

Reklama

Přidat komentář