Reklama

nahota dětí

Petr (Po, 12. 7. 2010 - 13:07)

Proč se ti posmívaly?...Protože jsem byl starší než ony a chodil jsem nahý, kdežto ony už chodily oblečené...

autorka (Ne, 11. 7. 2010 - 20:07)

Proč se ti posmívaly? Kvůli přirození?

Petr (Pá, 9. 7. 2010 - 22:07)

Tak to není zas tak dávno....Chtěl nechtěl... Nenapadlo mě to. U nás se to prostě takhle dělalo. Když bylo teplé léto, svlíknul jsem se, když jsem k babičce přijel a oblíknul jsem se, když jsem odjížděl. Navíc se mi to celkem líbilo, že nemusím nosit žádné oblečení... Vadilo mi to jen když se mi občas posmívala sestřenka a její kamarádky... Jinak na té malé vesnici moc dalších děcek nebylo... Dohromady nás tam bylo tak pěz nebo šest podobně starých...

autorka (Čt, 8. 7. 2010 - 22:07)

No vidíš. Já jsem z města...Tak to není zas tak dávno. Já jsem si myslela tak přelom 70 a 80 let. Ale pořád nechápu ten význam toho nechat dítě chodit venku nahé když není u vody. To jsi nechtěl alespoň kraťasy?

Petr (Čt, 8. 7. 2010 - 22:07)

Právě že jsem z vesnice....No vidíš. Já jsem z města v severních Čechách a k babičce na vesnici na Českomoravské vrchovině jsem jezdil jen na prázdniny. Bylo to před patnácti nebo šestnácti lety. Zhruba první polovina devadesátých let. Pamatuji se, že ještě když mi bylo deset, jsem určitě běhal po vesnici nahý, ale sestřenice, která tam bývala se mnou a byla mladší než já, bývala venku nahá jen do té doby, než začala chodit do školy...

autorka (Čt, 8. 7. 2010 - 17:07)

To autorka:Jsi z města...Právě že jsem z vesnice. Jsou děti a "děti". Pokud je někde u vody 3 leté dítě nahé, tak fajn proč ne. Ale pokud je tam 10 leté dítě, tak to už je nevhodné. Ale lítat někde venku a po sámošce takle bez oblečení, tak to už je šok! A to u takle větších dětí dvojnásob. Nemůžeš napsat v jaké době to bylo a jestli to bylo pouze ve vaší vesnici nebo všude?

Petr (St, 7. 7. 2010 - 22:07)

Cože? Ve 12 do obchodu jen...To autorka:Jsi z města nebo z vesnice? Já jsem jezdil na prázdniny k babičce na malou vesnici, kde bylo jen pár domů, obchod a obecní úřad. Děti tam chodily po venku nahé úplně běžně. Nikoho to nijak nepohoršovalo a nevyvádělo z míry. Prostě to tak bylo. Jestli jsem po venku běhal nahý ještě ve dvanácti, už si nepamatuju a obávám se, že to nepoznám ani z fotek, které z té doby mám...

Eliška (St, 26. 1. 2022 - 11:01)

Mi s mužem a s dětmi (chlapec 10 a dcera 8 let) jezdíme na nuda pláž a do wellness a plavky neřešíme.

Eliška (St, 26. 1. 2022 - 11:01)

Mi s mužem a s dětmi (chlapec 10 a dcera 8 let) jezdíme na nuda pláž a do wellness a plavky neřešíme.

(Út, 6. 7. 2010 - 21:07)

Já se koupu nahý v té...A vůbec nechápu proč se člověk nemůže z těch ošklivých plavek svlíknout kde chce a kdy chce. Vždyť všichni lékaři i psychologové a sexuologové tvrdí jak jsou plavky nezdravé a opak je pro naše tělo přínosem. Já sám osobně se už ani v těch plavkách koupat nemohu ze zdravotních důvodů. A přeci se nenechám odhánět od vody jen proto že nemám plavky. Já si umím stát za svým přesvědčením, že nemá nikdo morální právo naháče odhánět když nedělá nic zlého a jen si chce užívat sluníčka a koupání. Naštěstí to tak také tak většina lidí kolem mne bere. Máme štěstí, že alespoň lidé jsou rozumní když ne ty naše hloupé nedokonalé zákony o veřejném pohoršení u vody. V takovém Holandsku je nahota už běžná všude u vody. Kdo chce se prostě svlékne a nic neřeší jako já.

Karel (Út, 1. 2. 2022 - 14:02)

Za mlada jsem se taky koupal u rybnika nahý i když jsem měl erekci

Vláďa. (Út, 1. 2. 2022 - 21:02)

No a dneska je moderní se koupat oblečený , a čím víc tím asi líp .Strašný já tedy byl jiný , asi do 15 ti jsem se běžně koupal nahej , ale později taky jenom s tím rozdílem že jsem začal vyhledávat místa kam chodilo málo lidí a nebo kde už nějací naháči byly a moje přítomnost jim nevadila .Až na pár vyjímek dneska o nahatý mladý kluky nezavadíš . Ne že by mě to nějak lákalo okukovat kluky ale když mě bylo náct tak to bylo uplně normální a to nejsem žádnej důchodce , moje náct bylo před dvaceti rokama ...... no ještě ani ne uplně.

(Út, 6. 7. 2010 - 21:07)

Já se koupu nahý v té volné přírodě i v mých 40 letech. A vůbec mi nevadí pokud jsou tam druzí v plavkách. I když jsem někdy nahý mezi ostatními sám. A ani nevadím já jim. Nechápu proč se z té nahoty dělá takový povyk. U malých dětí je to jiné, že ony jsou ještě nezkažené hloupými předsudky. Já ty předsudky zrušil a užívám si jako ty malé děti a v pohodě. Když se dokáže člověk zbavit studu je to žůžo. Také jsem se prve nahý děsně styděl. Překousnul jsem to a už mi to ani nepřijde a je mně tak nádherně jako v ráji.

monika (Út, 29. 6. 2010 - 12:06)

mam takovy dotaz pro Jindru. proc tva dcera nechodi jenom v tricku a, chodi v tricku a v tangach(např. v letě)

autorka (Ne, 27. 6. 2010 - 12:06)

Pamatuju si, že když jsem...Cože? Ve 12 do obchodu jen tak jenom v tričku? To snad nebylo normální nikdy a nikde. To snad ani není možný, kdo to kdy viděl proboha? To jste neměli na kalhoty, nebo co :-D Jestli ti bylo 12 že to nenapadlo alespoň tebe, když to bylo tvojí babičce fuk.

Greg (Út, 22. 6. 2010 - 09:06)

Myslím, že pro veřejnost by jako obecná hranice vyhovoval nejlíp názor Rostislava: pohlavní ochlupení.Jinak tuto záležitost úsměvně ovlivňují malé dívky, které si co nejdřív pořizují dvoudílné plavky, aby vypadaly jako dospělé slečny (přestože je horní díl zbytečný). :-)

Konopa Jozef (Čt, 3. 12. 2020 - 11:12)

Vy všichni, co zde píšete , tak vidíte hranici nahoty když jim začínají růst ochlupení .To je hloupost, chlapci se začínají stydět v čase, kdy se jim začne topořit penis !!!! na veřejnosti . To se stydí proto, že si nejsou jistí zda mají jeho správnou velikost oproti ostatním.

Darinka (St, 14. 4. 2021 - 02:04)

Kluci se nestydí za to, že si nejsou jistí zda mají správnou velikost oproti ostatním. To je samozřejmě nesmysl co jste napsal. Kluci se stydí hlavně před matkami za to, jak ho mají velkýho a co s ním všechno dělají. Hlavně se stydí za semeno. Syn se taky začal stydět od začátku puberty a to až doteď.

Saša (Pá, 9. 4. 2021 - 09:04)

Kluci se nezačínají stydět když jim začnou růst chloupky. Stydí se od okamžiku když zjistí na co ho ještě mají. Bezpečně jsem to poznala u svých synů. Jednomu začly poluce a v tu ránu jsem k němu při koupání prakticky nemohla. Jen tak tak umýt záda. Mladší začal hned s onanií a to samé. Prostě jakmile se jim začne napínat tak jsou z nich takoví stydlíni.

Petra (Pá, 9. 4. 2021 - 09:04)

My byli loni v Chorvatsku, 2 dny stavili bez plavek jen na břichu, a pak rychle úprk do moře, pak zjistili že si jich nikdo nevšima a byli dalších 8 dní v poho. Zavedli jsme pravidla a byla krásná dovolená

Reklama

Přidat komentář