Reklama

nahota dětí

Adela (Út, 12. 10. 2010 - 23:10)

Pamatuju-li si dobře, tak...omg v 10 dostat prvni plavky a jeste si myslis ze to nebylo pozde

dušan (Pá, 8. 10. 2010 - 15:10)

Tak mě chlupy vyrazily na stranách kolem kořenu v 11 létech,byl to rok 1982.Ve 13 už většina kluků normálně chlupatěla. a neznám jediného,který by šel nahý v tom věku někam ven.

janiček (Pá, 8. 10. 2010 - 12:10)

Janík: Nemyslím si že ve...Asi to dřív bylo jinak, já jsem měl 15 let v roce 1972 a většině kluků teprve v 15 letech začaly růst chlupy. Ve 12 letech (v roce 1969) se většině kluků o chlupech ještě ani nesnilo. Asi je to teď všechno nějak jinak...A v kolika letech teď začínají růst chlupy holkám? Většinou v devíti letech, když u holek začíná puberta cca o tři roky dříve než u chlapců?

Roman (Čt, 7. 10. 2010 - 23:10)

Janík: Nemyslím si že ve 12 letech u kluka se vidí chlupy jen dost vyjímečně. Třeba když mě bylo 12 a šly jsme s kamaráda ve stejném věku na koupaliště nebo do aquaparku tak jsem viděl ve sprchách že jsme všichni už měli chlupy a to někteří kluci ve 12 letech už se třeba tam dole holí.

Tom (Čt, 7. 10. 2010 - 16:10)

A používáte někdo nahotu...ABC: a ty bys to udelal(a)? Muze to byt velmi ponizujici a kazda takova vec jenom poskozuje zdravi ditete!

Janík (Čt, 7. 10. 2010 - 16:10)

Vašku, copak to jsi ještě...Já tedy nevím, ale mně začaly chlupy růst až teprve v 15 letech a to jsem si nepřipadal nějak opožděný. Klukům v mém věku také teprve v patnácti chlupy většinou začaly růst. Ve 12 letech u kluka chlupy se myslím vidí jen dost vyjímečně.

ABC (Čt, 7. 10. 2010 - 15:10)

A používáte někdo nahotu za trest?

I.R. (St, 6. 10. 2010 - 17:10)

Pamatuju-li si dobře, tak nahá jsem se veřejně koupala všude do devíti let. A nemyslím si že by to bylo nějak pozdě. Mamka mě tak nechávala kvůli strachu z nastuzení. Máme k tomu v rodině sklony. Pak jsem k 10.narozeninám dostala svoje první plavky a rovnou dvoje. Oboje jednodílné akorát jedny růžové a druhé zelené :) Moc hezké. Potom už jsem se všude koupala jenom v nich, akorát když jsem vylezla tak jsem se ihned převlíkla do druhých suchých, které už měla mamka vždy připravené, nebo už do oblečení.

Vašek (Po, 20. 9. 2010 - 13:09)

Já se vyvíjel pomaleji, ve 12 jsem neměl ani chlupy ani sestouplá varlata, i mentálně jsem byl spíš dítě, proto jsem se nad svou nahotou ani nějak nepozastavoval, jak říkám, žádný extrém to nebyl, ve 13 už jsem dostával plavky.

lenak (Čt, 9. 9. 2010 - 16:09)

na zahrade je to jedno ale venku asi od 7 nebo 8let by se detem plavky davat meli

Chrobák (Čt, 2. 9. 2010 - 17:09)

Tak to je asi individuální,...Vašku, copak to jsi ještě ve 12 nedospíval? Neměl jsi tam chlupy? Já bych se ve 12 hanbou propad.

Vašek (Čt, 26. 8. 2010 - 09:08)

Tak to je asi individuální, tvá dcera se v 8 nestydí, moje sestra by se nekoupala nahatá ani v šesti. Vlastně ani envím jak to vzniklo že ona měla plavky a já byl nahý relativně dlouho, ale vím, že v těch 12 už jsem třeba u tybníka byl spíše výjimka a začínal jsem si to uvědomovat a vadilo mi to. Ale to už bylo ke konci, do deseti let jsem to neřešil určitě.

tomášek (St, 25. 8. 2010 - 21:08)

Ja jen muzu plne soushlasit s...Nemužu souhlasit s tím,že by se kluci míň styděli.Nedovedu si představit, že bych se koupal nahatý ještě ve dvanácti a navíc před tetou a sestřenicí.Co si pamatuji, tak jsem se koupal od šesti v plavkách a když už jsem se musel převléci, tak to bylo někde v kabince a ani syna bych nenchal koupat nahýho.Syn se koupe v plavkách od šesti,asi se stydí jako já a dceru ještě v osmi nechávám koupat u rybníka nahou a nevadí jí to.

Tom (St, 25. 8. 2010 - 19:08)

Pokud by nekdo deti nutil do nahoty, povazoval bych to za spatne. Jinak na nudismu neni nic spatneho, v jakemkoli veku. Samozrejme je ale asi dobre zvazit, jestli je to prijatelne i pro navstevu ...

Vašek (Ne, 22. 8. 2010 - 15:08)

Asi je to fakt tím, zda se jedná o kluka nebo holčičku. Nedávno jsem nad tím zrovna přemýšlel - že nahotu u mne nido moc neřešil, zatímco ségra i sestřenka dostávaly plavky ještě před tím, než začaly chodit do první třídy. Já se koupal nahatý minimálně do 12 a v létě jsem byl často nahý i doma nebo na zahradě, nebo maximálně jen v tričku a jinak s holým zadkem a nikdo se nad tím nepozastavoval. Kolem desátého roku už jsem se pravda začínal nahý před ostatníma cítit trochu divně a styděl jsem se, ale trvalo mi dva další roky, než jsem si začal sám říkat o plavky nebo kraťasy.

tomášek (Ne, 22. 8. 2010 - 09:08)

Ja jen muzu plne soushlasit s...stím nemohu souhlasit.pamatuju si, když mě bylo tak 9 a převlékel jsem si plavky,musele sestřenice vedle do mśtnosti,kterou jsem ještě projistotu zamkl.koupat se nahý v sedmi bych nezkousl a hlaně ne před holkami.stejné je to i u mých děcek, holka se koupe nahá na zahradě ještě v devíti a kluk nosí plavky už od šesti.

Milos (Ne, 15. 8. 2010 - 10:08)

Pokud nahota nevadi rodine ,tak at si nazi chodi jak dlouho chteji

Milos (Ne, 15. 8. 2010 - 10:08)

Pokud nahota nevadi rodine ,tak at si nazi chodi jak dlouho chteji

Vcelka Maja (Út, 10. 8. 2010 - 17:08)

Protože jsem byl starší...Ja jen muzu plne soushlasit s tim co pise Petr a nevim co na tom "autorce" pripada tak zvlastniho. I s tim ze kluci zacinaji nosit plavky mnohem pozdeji nez holky musim souhlasit. Moje dcera je v plavkách od 6 let a jeji bratranec se koupal venku nahaty jeste ve 12. Neni to nic neobvykleho. Jednak holky dospivaji podstatne drive nez kluci, take se vice stydi a nektera cast muzske populace ma snahu je prilis okukovat a hlavne jsou tu zdravotni rizika kdyz si napriklad holcicka bez kalhotek sedne do pisku atd. Proto je uplne normalni ze kluci se koupou jen tak az do doby nez se zacnou stydet nebo az do doby nez jim v puberte zacne zarustat pindik. Ale vetsinou predchazi to prvni tomu druhemu. Muj synovec zacal zarustat ve 13 od te doby nosi plavky. Nekdo dospiva treba uz od 10 to je ruzne. Osobne si myslim ze kluci pred pubertou se nemaji na verejnosti za co stydet. Nezijeme preci v USA ale v Evrope kde je to tolerovano. Neco jineho je to samozrejme v aquaparcich tam by se mela dodrzovat pravidla a deti by meli nostit plavky od nejutlejsiho veku bez rozdilu pohlavi.

Robert (Po, 12. 7. 2010 - 15:07)

tak já jsem zhruba v deseti létech začal pomalu obrůstat dole na kořenem a a ani před tím bych už nahý nechodil.

Reklama

Přidat komentář