Reklama

Pomočování v dospělosti

Martin (St, 17. 1. 2007 - 03:01)

Krom té prostaty to platí i pro přítomné dámy.'

Martin (St, 17. 1. 2007 - 03:01)

Doporučuji všem pomočeným aby pravidelně cvičili stahovaní ashvimi-mudra svěrače genitalii a anusu. Při močení rovněž moč pravidelně přerušovat.Předejde se tak nejn problémům s prostatou a budete i klidnější protože vydržíte zadržovat moč déle.'

Petr to Eva (Út, 16. 1. 2007 - 23:01)

Bohužel ta otázka není příliš smysluplná. Opije se, 1 pivo, nebo vůbec... Tak jak. Jinak obě alternativy zde již byly vysvětleny v diskuzích. Hezký večer.'

Eva (So, 6. 1. 2007 - 15:01)

Mam pritele je mu 28 let a pokazde , kdyz se opije se pocura . Myslela jsem si , ze je to alkoholem , ale on si da i 1 pivo nebo vubec ne a pocura se . Kde je problem ?Dekuji

Standa (So, 6. 1. 2007 - 12:01)

S prostatou budeme mít problémy skoro všichni a pak nás čeká jen počůrávání a pleny. Brrr!'

Dany (So, 6. 1. 2007 - 09:01)

Holky tak to já bych milýmu šéfovi slušně řekla, omlouvám se, ale musím si odskočit!Myslím, že je to taky o komunikaci a to, že se Ireno bojíš svojeho šéfa neznamená, že nemůžeš ani na záchod!Jsme přece lidi a pokud to nepochopí už ze zdravotních důvodů...ale na 1 místě je chyba na tvé straně!Kdyby jsi řekla tu větu na začátku, nemuselo se ti to vůbec stát přece?A jestli máš trauma z toho zážitku tak tam skonči a jdi jinam, co je komu do toho???Třeba ho taky jednou čeká prostata a za to teda že se ho tak bojíš, tak bych mu jí přála!!!Hodně štěstí'

Kamil (Pá, 5. 1. 2007 - 16:01)

Ireno, když mu předložíš lékařské potvrzení, tak snad musí pochopit, že to neděláš schválně. Navíc se to může stát každému, stačí vypít trochu vody nebo kafe navíc, chladnější místnost a když se k tomu přidá i nervozita, plný měchýř je raz dva a pak už to holt někdo vydrží a někdo ne.Navíc, když porada trvá přes hodinu! Kdyby šlo třeba o 15 minut, ale někdo má měchýř hyperaktivní a chodí častěji. Já třeba jsem schopen jít čůrat znovu sotva vyjdu ze záchodu! Prostě se mi někdy začne chtít znovu, ale to je jen, když jsem nervózní.'

Irena (Pá, 5. 1. 2007 - 12:01)

Přece se musím svěřit. Dnes jsem doma, vzala jsem si volno. Včera jsme měli důležitou podnikovou porad. Ředitel považuje přístup k poradám za zásadní, nesmí vrznout snad ani židle. Asi víte co se stalo. po asi hodině poorady se mi začlo chtít na záchod. Protože WC je přímo ze seminární místnosti, věděla jsem že musím vystřelit hned jak to skončí, protože jak vstanu udržím to jen chviličku. Jenže tentokrát jsem se přepočítala. Během čtvrt hodiny i vsedě to bylo nesnesitelné. Modlila jsem se aby porada už skončila, vteřiny se vlekly. Asi po dalších deseti minutách jsem se počůrala. Pode mnou obrovská louže, měla jsem na sobě světlou krátkou úzkou sukni, úplně mokrou. Rozbrečela jsem se a utekla pryč. Ředitel si mne pak k sobě pozval a chtěl mne vyhodit, protože si myslel, že jsem opilá. Řekl mi, že přeci není normální, aby dospělý člověk to pár minut neudržel. Řekla jsem mu, celá rudá a ubrečená že s tím budu něco dělat'

Irena (Pá, 5. 1. 2007 - 11:01)

Tak to snad Simoně skoro závidím, protože příčina jako alkohol se dá odstranit. Já jsem zase na dně. Přes vánoce jsem byla docela v pohodě, ale hned v úterý když jsem šla domů jsem to neudržela přede dveřmi. A o včerejšku se mi ani nechce psát, protože už to prasklo i v podniku.'

Irena (Pá, 5. 1. 2007 - 11:01)

Tak to snad Simoně skoro závidím, protože příčina jako alkohol se dá odstranit. Já jsem zase na dně. Přes vánoce jsem byla docela v pohodě, ale hned v úterý když jsem šla domů jsem to neudržela přede dveřmi. A o včerejšku se mi ani nechce psát, protože už to prasklo i v podniku.'

Irena (Pá, 5. 1. 2007 - 11:01)

Tak to snad Simoně skoro závidím, protože příčina jako alkohol se dá odstranit. Já jsem zase na dně. Přes vánoce jsem byla docela v pohodě, jen jednou když jsem šla domů jsem'

Hanka (St, 3. 1. 2007 - 11:01)

Ahoj Simčo,no tys to tedy fakt rozjela :-). Taky si myslím, že bys mohla na ty pleny myslet, než se někam půjdeš napít. Když bydlíš sama, tak není problém si před odchodem nachystat plenu na postel a pak se do ní před spaním obléct. Jenže teď by ti to asi stejně nepomohlo, když jsi o sobě nevěděla. S těma plenama se občasného napití v mezích obávat nemusíš, je to na tobě. Myslím, že před časem tu i padla možnost, že bys v těch plenách šla už z domu, to jsi odmítla kvůli případnému sexu. Možností jak to řešit abys hlavně byla suchá je víc, včetně té co ted říkáš, že se budeš aloholu vyhýbat. Tak ať se ti podaří se nepočurávat. Přeju ti hezý a pohodový rok.'

Simona (St, 3. 1. 2007 - 00:01)

Dík za radu, ale nevím, kdo by mě chtěl přebalovat, když jsem uplně tuhá, navíc když bydlím sama. Mimochodem, už vím, kde se mi to stalo, byla jsem vyhozena z jednoho podniku a nebýt kamarádky, tak jsem asi skončila na záchytce. Každopádně se tam už nemůžu ukázat. Pít teď asi hodně dlouho nepůjdu.'

Kamil (Út, 2. 1. 2007 - 09:01)

Ahoj Simono, máš dobrý, že víš, že se počůráš jen pokud piješ předtím alkohol. Asi si to musela hodně přepísknout, když ses probudila oblečená a ani nevíš, jak ses dostala domů. Horší by bylo kdyby si přespala u někoho a tam mu to počůrala.Ale nedivím se, po třech měsících půstu... Nicméně si myslím, že pokud budeš pleny nosit POUZE, když budeš pít, pravidelné počůrávání ti nehrozí, pokud tedy nebudeš pít alkohol denně. Ale jestli chceš mít raději mokrou postel. Možná by ti mohlo pomoct, kdyby ti někdo oblékl pleny před spaním, aniž by si o tom věděla. Každopádně ti přeju víc suchých nocí než loni.'

Simona (Út, 2. 1. 2007 - 00:01)

Čau lidi, tak jak jste oslavili nový rok? Já jsem to už dlouho takhle nerozjela! Samozřejmě jsem se počůrala, ale probrala jsem se doma v posteli, takže vlastně celkem pohoda. Akorát nevím, kdy a kde se mi to stalo. Spala jsem zas oblečená, dokonce i v kabátu a v kozačkách, všechno počůraný, ale postel jenom trochu zavlhlá. Tak mám podezření, že jsem to pustila někde dřív, ale vůbec nic si nepamatuju, ani nevím, jak jsem se dostala domu. Musím se na to zeptat kamarádky. Jinak předtím jsem se nepočůrala asi tři měsíce, protože jsem se vyhýbala alkoholu. Pleny už používat nechci, bojím se, že bych to začala pouštět ve spaní pravidelně, určitý náznaky tady byly a nechci skončit v osmadvaceti jako enuretička.'

Milan (osobní a (Út, 26. 12. 2006 - 06:12)

Existuje celá řada prozatímních inkontinenčnívh vložek. Zkus www.tena.cz, zasílají též vzorky zdarma, zkus otestovat. Vřele doporučuji!!!'

Hanka (Ne, 24. 12. 2006 - 11:12)

Všem přeju krásné svátky pohodový nový rok, hlavně suchý. A taky všem přeju, aby se nestyděli řešit své potíže, byť třeba i plenkami, a aby se také nestyděli případně zajít k odborníkům. Čili havně všem napořád hodně zdraví.'

Návštěvník (Čt, 21. 12. 2006 - 02:12)

.....

pocuralases"sez (Čt, 21. 12. 2006 - 00:12)

Myslím to vážně, z nikoho si nedělám legraci. Pročetl jsem si to a rád bych poznal někoho jako je Simona. Přijde mi odpověď na mail?Díky'

Clovek (So, 16. 12. 2006 - 22:12)

Chtěl bych to sem napsat, ale nebudete se mi smát, ano? :('

Reklama

Přidat komentář