Reklama

Suchý orgasmus?

Kornelie (Pá, 25. 6. 2004 - 18:06)

Tak jste mě moc neuklidnili. Mám svého přítele moc ráda,nechtěla bych ho ztratit,ale stále se nemohu vyrovnat s tím,že ten orgasmus u něho většinou není spojený s výronem.Navíc přítel je při milování velice tichý , takže vůbec nevím kdy ten, podle něho suchý orgasmus prožívá a kdy je mu vlastně hezky. Posílat ho k lékaři? To se neodvážím,takže mi nezbude nic jiného,než se pokusit si na to zvyknout a těšit se z občasného úspěchu,kdy se mu výron povede. Přesto vám děkuji za vaše názory,ať už jakékoliv.Jen mě trošku rozladil ten první názor od Alexa.

Pavel (Pá, 25. 6. 2004 - 12:06)

Takovy sex by byl fakt na prd!

H. (Pá, 25. 6. 2004 - 10:06)

My "estéti" myslíme, že ejakulace je důležitou součástí sexu. Jaký by byl sex bez stříkánů hluboko do vagíny, nebo na bříško, na prdelku nebo na hezký výstřih? :-)

Eva (Pá, 25. 6. 2004 - 09:06)

Máš samozřejmě pravdu, že životní energie ubývá každou vteřinu života:) Jde o tu rychlost. Ale nechci se tu s nikým přít, jen jsem vyslovila svůj názor, podložený zájmem o jiný pohled na život, než je ten náš, který mimochodem říká, že orgasmus nerovná se ejakulace:) Chápu, že z mých tří vět v této diskusi si hned nejde udělat objektivní názor, ale třeba o tom ještě někdy uslyšite:)

Pan L (Čt, 24. 6. 2004 - 16:06)

Evo: kazdou vterinou tvyho zivota ti ubejva "zivotni energie" at uz ejakulujes nebo ne :-)

Honza (Čt, 24. 6. 2004 - 15:06)

Naštěstí takové bludy nečtu, takže se to na mně neprojevuje :-)

Eva (Čt, 24. 6. 2004 - 15:06)

O tom, že ejakulace je spojena s úbytkem životní energie (ale samozřejmě není jedinou příčinou, proč životní energie ubývá), píše každá kniha zabývající se tradiční čínskou medicínou a taoistickým pohledem na sex. Neprojevuje se to okamžitě, ale s postupem věku. Pro začátek doporučuju knihu Benjamina Kurase Tao sexu:)

Honza (Čt, 24. 6. 2004 - 15:06)

So je to za výmysl, že ejakulace bere životní energii? Já mám ejakulaci denně a energie na rozdávání, čím častěji tím víc :-) A co se týče zadržování pomocí stisku pod varlaty, to mě tedy nezaujalo...

Pan L (Po, 21. 6. 2004 - 23:06)

muze to bejt retrogradni ejakulace coz neni uplne fain .. bych rek :-)

Martin (Po, 21. 6. 2004 - 16:06)

Orgasmus bez ejakulace není normální a pokud výronu nějak nezabraňuje, tak honem k lékaři.

Owečka (Po, 21. 6. 2004 - 14:06)

Urolog? Hlavo! Nestačim se divit.Partner tuhle "techniku" objevil nedávno, když jsem mu o tom něco přečetla, tak to zkusil a prý je to stejný pocit jako s výronem. Jde o to, že si přitlačí bod pod varlaty. Když to dělal naposledy, řek, že se to naučí bez přitlačení bodu, takže to asi jde ovládat i myslí a ve věku 36 let to je pravděpodobný, že to umí. Stejně si ale myslím, že orgasmus u něj musíš poznat i nez výronu.

Najada (Po, 21. 6. 2004 - 11:06)

je to normální. Mámu partnerovi se to občas stává, pokud se předtím vícekrát "udělá" :)Líbí se mu to prý úplně stejně jako s výronem.

Eva (Po, 21. 6. 2004 - 09:06)

A co tao sex? Tam je orgasmus bez ejakulace žádoucí a dá se naučit speciální technika, jak ho dosahovat. Je to zdravé (muž neplýtvá životní energií) a zážitek to navíc zmnohonásobuje.

Hlava (Po, 21. 6. 2004 - 07:06)

Není to běžné ani normální. Ať navštíví urologa. Prožitek je určitě větší při výronu.

Alexa (Ne, 20. 6. 2004 - 01:06)

Buď ráda že je to tak jak je a nepátrj po blbostech. Možná máš ve zvaku pátrat po problémech tam kde nejsou a s takovými lidmi je život k nepřežití.

Kornelie (Ne, 20. 6. 2004 - 00:06)

Mám nového přítele,s kterým si velice rozumíme, i sex je s nim čím dál hezčí , ALE

Reklama

Přidat komentář