Reklama

Suchý orgasmus?

Jan (St, 23. 4. 2014 - 11:04)

18Možná ve 30 spomínané problémy mít nebudeš. A v 50 budeš mít jiné problémy :-(

Michal (Út, 22. 4. 2014 - 20:04)

:))) Kolik ti je? 18

Jan (Út, 22. 4. 2014 - 19:04)

Mam momenty kdybych si pral,...:))) Kolik ti je?

Michal (Út, 22. 4. 2014 - 19:04)

Když budeš ležet po...Mam momenty kdybych si pral, aby mne porad nestal, nelechtal, necukal, netekly mne kapky touhy, nemel jsem mokry sny, abych myslel na neco jinyho nez na honeni a holky, ale lezet jako mrtvy Lazar mne desi, tak rad vydrzim ty vsechny komplikace ktery ted s chticem mam.

Leoš (Út, 22. 4. 2014 - 18:04)

Chtit suchej orgasmus je jako...Když budeš ležet po ejakulaci jako mrtvý Lazar, tak pochopíš. Když orgasmus budeš cítit jenom jako šimrání mezi prsty na nohou, taky.

Lubomir (Ne, 13. 3. 2022 - 15:03)

To znám, chci to změnit, proto studuji knihy od Mantaka Chiu. Doufám, že se mi suchý orgasmus časem povede.

ano (Út, 22. 4. 2014 - 15:04)

Tak chtic mne fakt dava...Chtíč ti dává zabrat kvůli věku, tak už to u lidských samců chodí.. Když se ten suchý podaří, prý chuť nesebere. Nevím, já ho nepraktikuji. Jen sem chtěl vysvětlit, co je žene za tím suchým. Tedy podle mě. Taky je prý delší, což taky není k zahození, protože ženský bývá někdy nesrovnatelně delší a opakovaný.

Michal (Út, 22. 4. 2014 - 15:04)

u mladých kluků a mužů je...Tak chtic mne fakt dava zabrat a komplikuje zivot, tak mozna trochu oslabenej by nebyla spatna vec, ale ses si jistej, ze suchej orgamus ma jiny dusledky nez mokrej?

chápu (Út, 22. 4. 2014 - 15:04)

Chtit suchej orgasmus je jako...u mladých kluků a mužů je suchý orgasmus nesmysl, ale v průběhu let zjistíte, že střik vás bude víc a víc zbavovat chtíče a potence. Tady někde začíná snaha o nalezení "suchého" a tedy nevyčerpávajícího orgasmu u mužů.

Michal (Út, 22. 4. 2014 - 15:04)

Chtit suchej orgasmus je jako chtit impotenci. Pro mne jsou ty mohutny vystriky semena polovicka ty orgasmicky slasti.

Leoš (Út, 22. 4. 2014 - 13:04)

Leoš píše:"Kamarád z...Skoušel jsem to zatím při masturbaci, jde to, podařila se mi zatím jedna suchá orgazmická kontrakce, ještě to dlouho potrvá, abych mohl konstatovat, že to umím.

Andrea (Pá, 7. 3. 2014 - 18:03)

Pro mne je partnerova ejakulace strasne dulezita, cim vic semene, tim lepsi souloz.

jj (Pá, 7. 3. 2014 - 16:03)

Leoš píše:"Kamarád z...Bob Nováček tu píše, že se naučil dosahovat suchý orgasmus. Trvalo mu to rok.

desetiletá marn (Čt, 6. 3. 2014 - 12:03)

Honza: to je problém při...Leoš píše:"Kamarád z RF to skouší již 10 let, a skoro nic". Na tom vidíme obří rozdíl mezi ženskou a mužskou sexualitou. Muži se pídí po "suchém" orgasmu ze dvou důvodů. Zaprvé snaží se marně přiblížit celkem běžným ženským opakovaným orgasmům, za druhé, chtějí se zbavit velmi nepříjemné "refrakterní" fáze (stav po ejakulaci) která je nadneseně řečeno zabijákem mužské "dokonalé" sexuality. Tato "ideální" sexualita ovšem exsituje jen v hlavých dotyčných mužů, uvězněných z hlediska sexuality v tom "horším" těle. To znamená umějí si představit jak by to mohlo vypadat, ale NIKDY toho nedosáhnou..Uf -))))

Jan (St, 5. 3. 2014 - 21:03)

Trvalo mi rok, než jsem se...Znám to z dětství, je to něco jiného jako ejakulačný orgasmus.

Leoš (St, 8. 1. 2014 - 18:01)

Naučil jsem se to, je to...Honza: to je problém při suchých orgasmech - prostata, urologové před suchým o. varují. Třeba to umět, potom poškození nehrozí. Já to jednou-dvakrát skoušel, ale musel jsem přestat - prostata...Bob Nováček: nedá se to srovnávat, dosáhnout toho za rok, je slušný výkon. Kamarád z RF to skouší již 10 let, a skoro nic.Stručný návod: spomínaná kniha od mistra Mantaka Chiu obsahuje podrobný návod, je to učebnice. Nejlepší na knižním trhu, - zatím.

Stručně (St, 8. 1. 2014 - 15:01)

Můžete někdo napsat...se to popsat nedá.

stručný návod (Pá, 3. 1. 2014 - 09:01)

Můžete někdo napsat stručný návod, nebo alespoň přibližný princip nácviku? Zmíněné knihy nemám...

Láďa (Pá, 3. 1. 2014 - 08:01)

Trvalo mi rok, než jsem se...Já na tom pracuji půl roku a zatím se mi suchý org.podařil jen asi pětkrát,ale daří se mi při cévkování,jak vjede katetr do prostaty,tak to hned začne a trvá dokud ho nevytáhnu.

Honza (St, 1. 1. 2014 - 22:01)

Naučil jsem se to, je to SENZACE. Běžně dosahuji tak 3 týdny na sucho. Prý se ta suchá doba nemá zase extrémě prodlužovat kvůli udržení zdravé prostaty. Návod je pro mne dostačující v knize "5 Tibeťanů", je to tzv. ŠESTÝ TIBEŤAN

Reklama

Přidat komentář