Reklama

Suchý orgasmus?

Musaši (So, 3. 7. 2010 - 08:07)

chlappci přečtěte si něco...Tadyty ejakulanti tomu nerozumí, jeníku...

Jenik (Ne, 26. 4. 2009 - 19:04)

Potreboval bych poradit nejake prasky ci neco jineho.Je mi 21 a s moji pritelkyni jsem jiz 3 roky v sexu je v vse ok orgasmu dosahnu ale trapi nas ze nemam zadne semeno.Chteli by jsme dite a bojim se ze o ni prijdu.Jak to jde napravit???

Jan (Čt, 23. 8. 2012 - 21:08)

Vyskouším, a dám vědět :D

Milan (Po, 7. 5. 2012 - 20:05)

Orgazmus je orgazmus a...Fakt. Ale není to jednoduchý je oddělit.

Slavomir (So, 7. 4. 2012 - 21:04)

Nedovedu si představit že...Orgazmus je orgazmus a ejakulácia je ejakulácia. Sú to 2 rozdielne veci...

Slavomir (Ne, 4. 3. 2012 - 15:03)

Nedovedu si představit že...Pre Milana - funguje to.Pre Patrika - ani ja som si to pred skúsenosťou so suchým orgazmom nevedel predstaviť.

Patrik (Ne, 4. 3. 2012 - 10:03)

Funguje to?Nedovedu si představit že bych měl orgasmus bez stříkání semene. To je krásnej pocit když to na mě jde a cítim šimrání od pupíku dolu k penisu a pak už to samotné stříkání, to se uplně roztejkám.

Milan (Pá, 2. 3. 2012 - 22:03)

Funguje to?

Slavomir (Ne, 29. 1. 2012 - 15:01)

Suchý orgasmus? jak na to?...Postupujem podľa kníh. Efektívne rady sú v knihách: M. Chia, Bing, Zettnersan, Margo Anand, I. Medvedeva a i. Funguje to, len keby som mal viac času ...

harappa (Pá, 7. 10. 2011 - 23:10)

Suchý orgasmus? jak na to? Postupuje někdo podle knih?

mara (Po, 8. 12. 2008 - 23:12)

no... tak jsem došel až ktomu že o mojem problému hledám něco na iternetu. S partnerkou se milujem už tři roky, ale ještě jsme jsem neejakuloval. Nevím čím to je, že by zvlášním způspbem masturbace v mládí? netuším. Ale partnerku to trapí, ale já jsem šťastný že nemusím kupovat antikoncepční prášky. Do budoucna nevím co stím! Chceme děti.. u urologa jsem byl a je vše v pořádku.. žeby sexulolog?

Tomáš (Čt, 4. 12. 2008 - 16:12)

Suchý orgasmus má též člověk po urologickém zákroku, kdy se seřízne hrdlo močového měchýře (svěrače), aby mohlo lépe docházet k normálnímu močení. Není to obvyklé, ale někdy nutné. Potom dochází při orgasmu k výronu semene do močového měchýře.

Jarmila (Út, 11. 3. 2008 - 17:03)

mam problem,jez mi zabranuje prirozene milovat.ma vagina je pro milovani naplnovana vzduchem.jsou situace,ze citim velkou bolest.Stava se to nekomu take?A co delat?

Johny (Út, 11. 3. 2008 - 16:03)

Co se týče suchého orgasmu, tak se dá naučit, stačí jenom zatnout svaly jako když chcete zastavit močení..ale ten sval musí být silný..Já osobně jsem to zkoušel a povedlo se orgasmus se dostaví, ale ejakulát ne..i ten pocit je a dokonce bych řekl, že i lepší.Ale napadá mě otázka, jestli tato praktika nemůže být nějak škodlivá? že zadržím vlastně sperma, třeba i do budoucna? Díky ta odpověď

jen (Čt, 6. 3. 2008 - 08:03)

honzo ty nevíš co ztrácíš pořádně si o tom něco přečti a nebudeš muset mít žádné pauzy

jeník (Čt, 6. 3. 2008 - 07:03)

chlappci přečtěte si něco o tantře a potom můžeme mezi sebou diskutovat

Návštěvník (Čt, 6. 3. 2008 - 02:03)

Svatá pravda,chlap,kterému se orgasticky stahuje a nestříká,není v pořádku..nebo utěšuje starou,že mu stále chutná..a nestahuje se ani,kdyby ho prosil.

honza (St, 5. 3. 2008 - 23:03)

jako dítě jsem prožil několik orgasmů bez výronu sperma, snad že jsem ještě nebyl zralý. Ale od určitého věku už stříkám ať chci nebo nechci, vždyť to se nedá ovlivnit. A jestli mám šest orgasmů za den, tak vůbec necítím žádnou únavu, musím si dát pauzu třeba 12-15 hodin a zase jsem schopen ejakulovat. Přitom zvládám manuelní práci. co to tady plácá jenik o životní síle. Ženy vycítí jedině pořádnýho samce, ale vybírat si tedy nemůžu.

Pro Bzundu (St, 5. 3. 2008 - 22:03)

DOBRÝ

Bzunda (St, 5. 3. 2008 - 20:03)

suchý chleba nebo suché z nosu to vím co je, ale suchý orgasmus to ani snad neexistuje, to co tu plácá jeník to je tedy píčovina, ženský vycití že chlap je vůl z tebe to tedy musí být cítit! Kolik ti je let že ztrácíš sílu ? Prosim tě jeden nebo dva výstřiky nemůžou zruinovat chlapa a to je mi přes šedesát.To je vůl.............

Reklama

Přidat komentář