Reklama

jak se odmilovat ?

MILOVAT (So, 14. 10. 2006 - 21:10)

JENOM CAS LECI. ODMILOVAT SE JEDINE CASEM. NIC JINEHO NEPOMAHA. MILOVALA JSEM JEDNOHO SKORO PET LET, NIKDY JSME SPOLU PORADNE NEBYLI. MUSELA JSEM SE Z TE ZEME KDE JSEM ZILA ODSTEHOVAT, A VYLECIL TO JENOM CAS. TED JSEM S MUZEM, KTEREHO MILUJI JESTE VIC NEZ TOHO DOTYCNEHO.

Pavlína (So, 14. 10. 2006 - 20:10)

Milá Evko,bylo mi 18,když jsem prožívala něco podobného.Chodili jsme spolu rok,já s ním prožívala první milování,on byl o 10 let starší,ženatý.Pak mi oznámil,že se musíme rozejít,že mě sice miluje,ale musí s manželkou zůstat,měli malou dceru,abych na něj počkala,že se určitě rozvede a pak budeme spolu.Tu noc jsem prochodila a probrečela a chtěla se zabít.Naštěstí jsem potkala kamaráda,který se na nic neptal a jen se mnou chodil a hlídal mě,asi něco tušil.Naprosto chápu tvoje pocity,ale pravda je,že všechno přebolí,člověk toho musí vydržet mnohem víc než jeden rozchod.(on se opravdu po třech letech rozvedl,přijel,jenže já už byla vdaná...)

Reny (So, 14. 10. 2006 - 13:10)

Tady pomůže už jen známé přísloví: SEJDE Z OČÍ, SEJDE Z MYSLI. Držte se holky!!!

jano (So, 14. 10. 2006 - 13:10)

Evka,vzchop sa a kašli na sebevraždu-nestojí to za to.Je ťažké na neho nemyslieť a neočakávať od neho NIČ ale skús to.Vôbec nič neiniciuj prvá/sms,telefonáty,stretnutie/.Nesnaž sa ho vidieť a stretávať ak sa dá.Všetko čo ti ho pripomína odlož do krabice a daj do sklepa.Chce to len čas a stretneš iného.Nikto z vás neurobil chybu-no každý z vás chcel a očakával niečo iné.Preto prišlo zákonité sklamanie.

Evka,21let (So, 14. 10. 2006 - 11:10)

Včera se semnou rozešel kluk.Chodili jsme spolu 2 měsíce a já ho milovala.On mi tvrdil, že mě miluje a já mu to věřila.Seznámil mě s rodinou,bývala jsem u nich.Důvěřovala jsem mu a minulou sobotu jsme se spolu milovali.Pro mě to bylo poprvé.Předtím jsem kluky měla, ale nikdy k tomu nedošlo...A to jsem s jedním chodila půl roku.Tomuhle jsem důvěřovala a tak jsem to udělala.Od té soboty se mi přestal ozývat,jen mě párkrát prozvonil.Ve středu se za mnou stavil a choval se uplně normálně,řekl mi, že mě miluje.Hmm.Jenomže pak se neozval a když jsem mu včera napsala sms,co se děje,napsal, že bude lepší, když to skončíme.Prý mám na lepšího a on tomu vztahu nedává, to co by měl.Strašně mě to ranilo a ted si připadám totálně na dně.Nemám se z čeho těšit, nic mě nebaví a je mi psychicky uplně blbě.On hraje už odmalička fotbal a hodně času trávil na trénincích...takže naši mi říkali, že pravděpodobně tohle je příčina.Dělá VŠ+fotbal,treninky+učení.Neměl na mě čas a já mu to poslední dobou říkala, že se vůbec nevidíme.Jsem prostě totálně v řiti a přemýšlím nad sebevraždou.Jsem sama doma a přemýšlím, že ted by bylo lehký to udělat.Naši se vrátí až večer.pa

lvíče (So, 14. 10. 2006 - 00:10)

Taky bych se připojila do debaty, nikdy jsem si nemyslela, že se mi to stane, ale stalo se..Zamilovala jsem se do chlapa, který, jak jsem po nějaké době pochopila, o mě vůbec nestál. Měla jsem pochopit asi ty indicie /bolí mě hlava!!. zvrknul jsem si kotnik, nám průjem/ dřív, ale pořád jsem to nechtěla...jaksi chápat. Pak to na mě vyvalil natvrdo, mám tě rád, ale nemiluju tě, chtěl jsem si jenom zapíchat. No co dodat..Už jsem to obrečela, ale bohužel nebo bohudík v přítomnosti mý dcery, která mě nakonec vrátila do reality. Takže holky, i když je to pocit na umření/ já cígára po ránu, 12 kg dole/buďme svoje. Ale zaroven si myslim, že ženský dovedou být taky pěkny potvory a možná tohle trápí i nejednoho chlapa, co? čtou to tady i chlapi?? Tak baj baj

Tomi (Pá, 13. 10. 2006 - 11:10)

Dano, nebuď kráva, ženatý muž je kravina. Budeš v ještě větším srabu

Tomáš (Pá, 13. 10. 2006 - 09:10)

Hele Dano, vykašli se na ženáče, zase budeš nešťastná, a kromě Tebe ještě jedna další ženská...

Alena (Pá, 13. 10. 2006 - 08:10)

Ale ono to každé časem dojde, ale někdy to trvá strašlivě dlouho, škoda toho promarněnýho času. Nebo je to k něčemu dobrý?

Al (Čt, 12. 10. 2006 - 19:10)

Dano ,kdyby to doslo kazde jako tobe!!!

Dana (Čt, 12. 10. 2006 - 19:10)

Ahoj holky,vracím se sem po delší době. Kdysi (naposledy v první polovině července 2005) jsem tady kvílela nad ztraceným vztahem. Dnes s odsupem jen zírám: Včera jsem měla "přátelskou" večeři s mužem,kvůli kterému jsem vadla,chřadla,trápila se. Onen muž strašně moc nyní stál o to,abychom spolu skončili v posteli,avšak já na něho hleděla s tím,že: "Proboha,co jsem na něm kdy mohla vidět?!!!" Večeři jsem ukončila ve 22h s tím,že jsem unavena a že má jít domů. Jsem definitvně vyléčena. Dnes nevím,co jsem na něm kdy viděla a proč jsem jím byla tak posedlá. Včerejší večeře pro mne byla uzavření. Rok poté a já jsem jinde. Děvčata,opravdu je vše jen a jedině a pouze v našem mozku. Faktem ovšem zůstává,že základním impulsem byl ten,že mi do života vstoupil koncem července 2005 jiný muž,jakkoliv jsem si myslela ,že je to nemožné ,že jsem zablokovaná. Prostě najednou tady byl někdo,kdo ho přebil.Zase to není ideální,je ženatý a já jsem pouze milenka,ale milenka,která cítí lásku a cítí,že partnerovi na vztahu záleží a netrpí.

IM_cookie=true (Čt, 12. 10. 2006 - 19:10)

Ahoj holky,vracím se sem po delší době. Kdysi (naposledy v první polovině července 2005) jsem tady kvílela nad ztraceným vztahem. Dnes s odsupem jen zírám: Včera jsem měla "přátelskou" večeři s mužem,kvůli kterému jsem vadla,chřadla,trápila se. Onen muž strašně moc nyní stál o to,abychom spolu skončili v posteli,avšak já na něho hleděla s tím,že: "Proboha,co jsem na něm kdy mohla vidět?!!!" Večeři jsem ukončila ve 22h s tím,že jsem unavena a že má jít domů. Jsem definitvně vyléčena. Dnes nevím,co jsem na něm kdy viděla a proč jsem jím byla tak posedlá. Včerejší večeře pro mne byla uzavření. Rok poté a já jsem jinde. Děvčata,opravdu je vše jen a jedině a pouze v našem mozku. Faktem ovšem zůstává,že základním impulsem byl ten,že mi do života vstoupil koncem července 2005 jiný muž,jakkoliv jsem si myslela ,že je to nemožné ,že jsem zablokovaná. Prostě najednou tady byl někdo,kdo ho přebil.Zase to není ideální,je ženatý a já jsem pouze milenka,ale milenka,která cítí lásku a cítí,že partnerovi na vztahu záleží a netrpí.

Titanic (Ne, 6. 8. 2006 - 21:08)

Jahodo, vim ze to neni jen jeho hyba, jenze mam pocit ze ani nejde o neci hybu, jak o to ze chce zkusit neco jineho. Mne miloval, rikal jak mu se sex semnou libi, ze ta moje je jak na miru delana pro nej..ale pak asi dostal hut na neco noveho, protoze pred manzelstvim take moc nezazil. ale co ja muzu zato ze mel jen 23 kdyz se zenil? Ne musel, chtel.

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2006 - 20:08)

Nejlepší je se poučit, projít si ten vztah ještě jednou, kde se stala"chyba" a odstřihnout. Fakt to nemá cenu trápit se. Nemusíte se snažit na něho přestat myslet, to asi ani není reálné, ale nechat jen ty myšlenky plynout a nerozebírat to. To už vám stejně nic nepomůže a jen byste jste se obvinovaly. Ten pravý se objeví, ale musí být pro něho místo v srdci....A je pravda, že čas je nejlepší léčitel

Jahoda (Ne, 6. 8. 2006 - 19:08)

Titanik, je to zle. Ale zeptam se, klapalo vam to v sexu? Hadali jste se hodne, venovala jsi se mu take, ne jenom detem?Zkus to analyzovat, nekde je chyba, neni to jen v krase.

Titanic (Ne, 6. 8. 2006 - 18:08)

Mojemanzelstvi se potapi,podvadel me, nevim jak dlouho, s kolik zen, ani kdy mne prestal milovat..jen vim ze mne miloval kdyz jsme se brali, ze to bylo tak nadherne, vim take ze se hodne zmenil, ze ma furu spatnich vlastnosti, vim i to ze je ted strasne zamilovanej do zeny o ktere vlastne nic nevim, jen to ze mu znamena tak moc ze radsi bude zit bez nasich deti nez bez ni. vim ze mne uz dlouho ne miluje, vim ze i kdyz mne miloval nebyl ke mne tak romanticky a tak zamilovany. jenom vim ze ja jeho furt miluji, ze asi furt budu, myslim na nej ve dne v noci, je my lito deti, htela bych se odmylovat, nevim jak. furt koukam na sebe a analyzuji se, vzhled, schopnosti, hyby, hovani, neustale se ptam proc, co je na ni tak vzacny, co to ona ma a ja ne aby kvuli tomu moje rodina nemela tatu ani manzela. Take snad uz nikdy ne pujdu do noveho vztahu, ze strachu ze by mne i ten moh nechat kvuli tomu samemu jak manzel. Pak se zas ptam jestli on mne vubec miloval, proc si mne vzal a ma se mnou deti, jestli jsem tak spatna? Je mi 39, jsem stihla a vypadam o 10 let mladsi, byli jsme jak stvoreni pro sebe, co se stalo v 14 let manzelstvy? Je mozne ze ted ke mne neciti ani trochu lasky? Ted jsou 3 tydny jak jsme od nej odesli, furt stejne boly, stale nevim jak zit dal.

Aja (So, 5. 8. 2006 - 10:08)

Ahoj, zrovna resim stejny problem. Potrebovala bych zapomenout na chlapa, ktereho miluju. Je to tezky. Snazim se zapomenout, travit cas s prateli, byt jeste vic vykonna v praci, ale kdyz jsem sama se sebou, najednou jsem uplne v haji :(( musim navic zit s pocit, ze jsem o skveleho chlapa prisla diky svemu chovani a taky jsme se neumela spravne rozhodnout. Kdyz jsme si uvedomila jak moc o nej stojim, uz nestal o me. A rada? Chce to cas, nekdy staci par dni, ale taky par mesicu ... doufam, ze ja na nej zapomenu, co nejdriv. A preji ti, abys uz nebyla smutna a znovu se zamilovala. Je to tezky, ale jednou to zase prijde. Ja tomu verim.

Vilík (Čt, 3. 8. 2006 - 10:08)

Ahoj holky, tenhle problém jak se odmilovat taky řeším, rozešla jsem se před pár dny po skoro 7 letech a je fakt, že to prázdno ve mně je stresující.Snažím se zabavit, ale někdy je to fakt křečovitý...Pořád ho před sebou vidím, nedávno jsme byli na dovolený - no fakt jsem z toho špatná.Řeknou Vám, že jste hezká holka, že se seznámíte, ale já fakt nikoho nehci, kdyby teď přišel, že se chce vrátit, tak bych ho asi vzala zpátky...Jsem v tuhle chvíli fakt zranitelná a všichni chlapi mě štvou.Zdá se, že on rychle zapomněl - nepíše, nezavolá, asi se mu moc rychle ulevilo...a já se s tím nedokážu vyrovnat.....Co s tím?

p (Čt, 3. 8. 2006 - 10:08)

odmilovat se je nejjednodussi o jineho chlapa

Dana (Út, 30. 8. 2005 - 22:08)

Anno,díky a přeji Ti ze srdce,aby Ti nový vztah se stejným mužem vyšel,a věřím ,že vyjde,asi mu docvaklo,že bez Tebe ten život nemá správnou barvu:-). Také sem občas ještě kouknu,i když doufám,že už ne jako "pacient" :-).

Reklama

Přidat komentář