Reklama

Je možné žít s mamánkem?

Lucka (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Hanzi, odkud bereš jistotu, že není chyba v Dáše? Proč asi od ní utíká domů?

Mamánek (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Dejte Dášu dohromady s Hanzem. Dáša si bude válet šunky a Hanz bude kmitat. A když si Dáša vezme mini, kozačky a bičík, bude to Hanze třeba i vzrušoat:-)

Mamánek (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Hanzi, ty seš dobrej debil:-)) Nebyl jsi pionýrem?

Hanz (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Mamánku: Tak by jsi to mohl doma hodit sám do té pračky, nasypat prášek, nastavit program a kamrádka pračka to už vypere. Jen snad to žehlení se samo neudělá, ale to by jsi byl max zmačkaný, ne shnilý....:))

Asi nejde jen o to zda je či hned není vypráno. Pokud matka navaří a napere...tak co by se pak Dáša měla namáhat? Pokud by měl mamánek nějaký hezký vztah s Dášou, nepotřeboval by jezdit za matkou, byl by rád, že je se svou milou, ale .... ten problém je asi někde jinde... není normální aby syn byl každý víkend u mámy. Ale to pak nevidím jediný důvod s ním zůstávat.
Dášo, nohy na ramena a pryč.

Eva (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Dášo, ale málokterej chlap dokáže zapnout pračku! Jo, jsou vyjímky, ale asi jich je málo...promluv s ním, proč k té mámě jezdí, jestli kvůli jídlu, prádlu nebo jen tak...a taky nepíšeš, jestli chce, abys třeba jela s ním nebo jestli mu je to jedno, že seš doma sama...to prádlo stejně nechápu, proč ho vozí takovou dálku, když pračku doma máte a píšeš, že ho vypereš..
Jo, některej chlap doma nepomůže vůbec, některej se s prominutím zase s....do všeho, až to tý ženě třeba vadí. Chce to od začátku stanovit si jasná pravidla, kdo bude co dělat, s čím chlap doma pomůže atd..ale tzv. ženské práce stejně většinou zůstanou na té ženě...

Dáša (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

No tak si mamánku zůstaň u maminky. Já se o sebe postarám i bez vás dvou.

Mamánek (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Já do pračky házím prádlo taky. A pak s Dášou čekáme, kdy se to samo vypere. A když dlouho nic, odvetu to k mamince. A za to je mi nadáváno? Neudělat to, tak schnijem.

Dáša (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Tak to jsi Evo pochopila špatně. Uznávám, že jsem se v prvním příspěvku špatně vyjádřila, a že to vyznívá jak píšeš. Takže opravuji...MÁME doma pračku, do které HÁZÍM prádlo, a to co nestihnu vyprat přes týden, je odvezeno k mamince. Rozhodně svého přítele nenutím, aby POUZE ON pral a vařil. On ani pračku neumí zapnout. Já bych prostě ocenila, kdyby mi občas pomohl. Já si nemyslím, že když se někdo narodí jako chlap, tak nesmí sáhnout na pračku a podobně.

Eva (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Heleno, nesouhlasím...a jak mluví o své mámě NORMÁLNÍ ženská? Nebo v tom je rozdíl? Jde spíš o zažitý zvyk z té které rodiny - někde se od malička říká maminka, jinde máma, mámka..u nás se používalo spíše máma, ale sama přítelkyně po synovi chtěla, aby mi říkal maminko a i tak o mně mluví, pokud se o mně baví, a nevidím na tom nic špatného! Naopak, jsem ráda, že se kluk osamostatnil a mně ubyla doma práce a péče o něj..o žádném problému ve vztahu se nedá mluvit, tak máš divné názory...

Marie (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Už jsem to psala. Nečteš to? Kdyby měl vypráno, nemusel by vozit věci na vyprání k mámě. Například. Ale tady se argumenty neakceptují, tady se jen zaujatě hledá kritika. Škoda slov. Měj se a lituj se dál.

Eva (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

Tak asi si nemá s tebou o čem povídat a líp je mu u mámy, jak to tady tak čtu...možná od normální ženské by neutíkal..to se nemáš ale s čím chlubit, v tvém věku už bys mohla vědět, že vařit a prát je spíš tzv.ženská práce, muž samozřejmě může pomoct, ale neznám chlapa, který by pravidelně vařil a pral..snad jen vdovec.
Ty mu vlastně nepereš, co tak jsem pochopila z tvého prvního příspěvku..ty po něm chceš, aby pral sám, tak to holka nevím, jestli takového najdeš...

helena (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

Normální dospělý mužský mluví o své nepřítomné matce (tj. jako o třetí osobě) jako o mámě, matce, máti apod. Jakmile používá výrazy typu maminka, mamka, mamuš ( tj. zdrobněliny), obvykle to signalizuje nějaký problém ve vztahu matka - syn.

Dáša (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

A copak Ti na tom nesedí Marie? To co jsem napsala je pravda. V pátek rovnou z práce šupajdí k mamince...

Marie (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

Dášo, tohle jsi psala hned v prvním příspěvku: "...každý víkend musí trávit u ní, vaří mu ona (v neděli doveze navařeno na celý týden) pere mu ona (on má sice doma pračku,ale proč by se namáhal, když může odvézt prádlo mamince,která bydlí 100 km od něj a s láskou mu ho vypere)... "
Nevidíš si do úst??????????????

Věra (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

Dášo zdrhej a honem rychle!!! Já utekla po 21 letech a vyčítat si budu už do smrti,že jsem to neudělala dříve.Rozvedli jsme se a i u soudu se oháněl maminkou soudkyně nad ním jen kroutila hlavou a jediné co mu řekla bylo: žil jste s matkou,nebo s manželkou a dětmi?! Rozvedla nás hned a já podepsala že se nebudu odvolávat.Teď mám svatý klid.Jsem znovu vdaná a je to úplně něco jiného.Mám hodnou tchýni a tchána,který nikdy nezkazí legraci.Bydlíme s rodiči manžela v rodinném domku,ale každý si zvelebujeme své...

Dáša (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

Jen pro upřesnění, je mi 31 let, můj přítel je stejně starý. A už po několikáté zdůrazňuji, že k mamince nejezdí proto, že by doma neměl vypráno a uvařeno, ale proto, že bez maminky nemůže žít, a proto, že i kdybych se přetrhla, tak maminka stejně všechno dělá líp...

Majko, jsem ráda, že je tu aspoň někdo, kdo pochopil o čem mluvím.

Marie (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

Petro, ty nemůžeš být dospělá žena. Spíš jedna z těch kamarádek, co Mamánek popisuje. Až dospěješ, popovídáme si. On totiž model rodiny, kdy žena vaří a pere je generacemi prověřený a narozdíl od tvé představy i funguje. Tvůj táta doma vařil, pral a žehlil? Asi ne... A neboj, oni mají muži spousty způsobů, jak se nám, ženám, za tyto činnosti odvděčit. Když to tady čtu, ani se nedivím, že se rozvádí 70% mladých manželství.

Eva (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

A jak o ní má mluvit? Taky nechceš, aby o tobě v tvé nepřítomnosti mluvil například jako "o staré"??? Sice tchyně ještě nejsem, doufám, že ještě nějakou dobu nebudu, mám prima syny, i bezva nastávající snachu ( snad? ), a ona sama syna naučila říkat "maminka"! Na tom není nic špatnýho, říkat může kdo co chce, důležité jsou činy, nemyslíš????????
A ještě - synova přítelkyně ráda vaří, sama chce prát, protože dokud neměli pračku, syn si vozil svoje špinavé prádlo ke mně vyprat, ona zase ke své mamince..a je ráda, že se o něj může postarat, studuje a při tom ještě pracuje..takže ne každá je líná jako Dáša!!!!

helena (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

Dámy, pokud se seznámíte s dospělým mužským (25+), který o své matce mluví jako o "mamince" ( v její nepřítomnosti) - bič a pryč!!

Petra (Po, 23. 6. 2008 - 12:06)

Marie a tobě podobné slípky, pokud je smyslem vašeho života pouze kmitat kolem starýho a plotny, zatímco on leží na gauči, tak vám to přeju. Ale Dáša má jak je vidět rozum a má i jiný priority než rozmazlený chlapy. A až ho kopne do zadku, tak bude mít co dělat. Ale až ten váš si najde nějakou mladší slípku, tak vy budete sedět s rukama v klíně a bečet, protože váš smysl života, to jest vařit, prát a kmitat kolem lenochoda, bude pryč.Stoprocentně souhlasím s Dášou.

Reklama

Přidat komentář