Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

(Út, 31. 5. 2011 - 10:05)

Zdravím já,tak jsem se...no právě, že za ten den neudělám nic zdravého. Mohl bych vypíchnout, to že piju občas zelený čaj- ale zase ne úplně zdravě, mám tam cukr, a to bych neměl. A taky piju málo :-( Ikdyž se snažím.
No jediné zdravé bude, že nedělám....nenamáhám tělo :-) každý den, jako pracující člověk :-) To je jediné zdravé, co pro sebe dělám :-)

A (Út, 31. 5. 2011 - 10:05)

ahoj bucáci, tak jsem včera...Zdravím já,tak jsem se vybucal. Když tě tak čtu, se divím, že ještě žiju!!! Udělám za ten den vůbec něco zdravého?

To s tím křečkem, ten musí mít ale žaludek...

(Út, 31. 5. 2011 - 06:05)

ahoj bucáci, tak jsem včera brzo zabucl. No vidíte v 6 ráno jsem vzhůru. Ale jdu si ještě zabucnout.

Dnes je venku hezky.

Jinak ještě ke včerejšku, četl jsem, že mikrovlnky jsou velmi nezdravé(kdo je dnes nepoužívá), že počítač je velmi nezdravý :-( a dokonce jsem četl, že je nezdravé svítit- opravdu, že bychom večer neměli svítit a ani koukat na obrazovky- televize a počítač. No a jinak na co nám to bude, stačí když bouchne elektrárna v Japonsku a budeme všichni nezdraví :-))

Dneska je poslední den hezky, asi půjdu-půjdem (s někým :-) ) někam ven. Nebojte, natřu se 30kou. Nejsem blázen, abych se pálil bez krému. Ikdyž ten opalovák je taky velmi nezdravý. Opravdu. Beze srandy.

Jo a jinak křeček to jsem vám zapomněl napsat se již druhý den očistil tak, že ani trochu nesmrděl. To je teda něco.... protože jsem opravdu nepřeháněl.... páchnul jak výkaly :-( a druhý den se olízal :)) a normálně už nesmrdí ani trochu. Tak ho vezmu na milost domů. Zaváhali jste, mohli jste mít chlupáče. :-) Vidíte, jak ta příroda umí, kdo by to řekl, že se bude křeček schopen takto vyčistit za jeden den. Asi má přímo savo v jazýčku :-ú) Jinak to není možné.

Takže páčko, slunko mi pere do oken, budu si muset pořídit tu škrabošku :-)

Nefachčenko (Út, 31. 5. 2011 - 01:05)

no právě, teď o tom...Tos mi připomněl, že bych taky nechtěl v současné době být vegetariánem nebo veganem. To bylo pořád, jak jsou ve všem všeliaké dusičnany, éčka a bůhví co a že zdravé jsou jedině několikrát dražší biopotraviny. A kolik že lidí to teď už umřelo na tu sračku z močůvky z té BIOpastvy?

A (Út, 31. 5. 2011 - 00:05)

táááááááák a teď...Tos udělal dobře. S takovou bychom si museli mlít vlastní mouku... Raději to s tou zdravotou nepřehánějme. Kdo ví, co nám dávají do jídla v restauraci.

(Po, 30. 5. 2011 - 22:05)

táááááááák a teď jsem se nezdravě najedl, hlavní je, že je mi dobře.

(Po, 30. 5. 2011 - 22:05)

Však na něco zemřít...no právě, teď o tom přemýšlím, že kdybych měl vše dělat- aby to bylo zdravé- tak bych se sakra ani nenajedl :-)

Slunko mám rád :-) nemůžu za to :-) ale samozřejmě se mažu :-) a tady v česku moc toho slunka není :-) a na dovče mám vysoké faktory :-) no a jinak bych musel jest zrníčka a pěstovat si doma zeleninu :-) nechodit ven, nejezdit k moři :-( nebydlet ve městě bůhví co ještě.

Prostě, kdybych měl dělat výhradně co je 100% zdravé, tak by mě to tady ani trochu nebavilo. Fakt !

A (Po, 30. 5. 2011 - 22:05)

no samozřejmě u bazénku...Však na něco zemřít musíme, že? :-)

(Po, 30. 5. 2011 - 22:05)

Ale dej pokoj se sluníčkem,...no samozřejmě u bazénku :-) slunko není zdravé a co je zdravé? Nic není dnes zdravé.... :-( a rakovina kůže? v dnešní době- kdy má zemřít na rakovinu každý druhý..... :-( No nic, samozřejmě, že jsem se namazal :-) a vyrochnil ve vodčičce. Já mám slunko rád :-) a moc :-)
A hledět na to co je zdravé a není, tak bych nic nemohl, ani si dát teď nějakou flákotu masa ... mňam.... dám si ji.... ikdyž není maso moc zdravé :-)

Jdu se napapat.

Nefachčenko (Po, 30. 5. 2011 - 16:05)

Předminulou nebo snad už...P.S.
A abych nezapomněl. Hlavně musí být peníze na majetkové odškodnění církví a pro účastníky 3.(protikomunistického) odboje.

Nefachčenko (Po, 30. 5. 2011 - 15:05)

neboj nefachčenko-nečekám...Předminulou nebo snad už předpředminulou sobotu se konaly v Praza ve stejnou dobu 2 demonstrace.
Té proti důchodové deformě se zúčastnilo 2.000 lidí.
Té za legalizaci marihuany se zúčastnilo 6.000 osob.
Tak se nediv. Ale to si musí uvědomit pracující, hlavně dělníci. To není žádný -ismus, jinak to prostě nejde.
A co se týče toho, co stát dává mně, tak to asi znáš - na umření moc, na život však málo. Takže jsem si samozřejmě mmusel k tomu najít (bezpracný) vedlejší přivýdělek, který mi ale poslední dobou nějak vypadl, což už začínám pociťovat.

jeden (Po, 30. 5. 2011 - 15:05)

Nezáviď, mohu Tě ujistit,...nikdo není nadšený, že musí makat, ale někdo prostě v této zemi dělat musí-má-li se jistá skupina válet a nepojít přitom hlady.... daně musí jít na potřeby těch, co se prostě faktu, že pracovat je potřeba, nepřizpůsobí.A je jich čím dál víc. A umřít hlady nemohou, tak jiní máknout musí za dva, to je stará vesta, je jen otázkou, jak dlouho to ještě tady tak může a bude fungovat.

Ona (Po, 30. 5. 2011 - 15:05)

S poctivostí leda pojdeš....ani když mně to auto porazí, resp. se v něm vybourám, pěšky tam nechodím-nepostará se stát, leda ten milenec, tak mi tady nekaž-co dává stát tobě ? Napíšeš že almužnu ? S tím, co dá stát těm, co nepracují, normální člověk nevyžije... dlouho ne ... má-li rodinu a zodpovědnosz za výživu dětí nebo je sám a nemá pomoc...

Ona (Po, 30. 5. 2011 - 15:05)

S poctivostí leda pojdeš....neboj nefachčenko-nečekám od tohoto státu důchod-ani starobní ani invalidní a nejsem debil, abych si nespočetla, že je otázkou krátké doby, kdy bude rozkradeno natolik, že na tyhle věci nebude. Takže-až budu důchodce, pokud dožiju, nedostanu od státu korunu, neboj-s tím počítám a každý soudný vrstevník taky-je mi 45 let....důchod bere dnešní generace důchodců-ale je to taky poseldní generace, která ho pobírá-takže ... proč se smekat pro cosi, co sama nedostanu, kdo se sám nepostará, má smůlu...ty sám z titulu svých postojů musíš vědět, jak se cení pocitvá práce a že je k ničemu se snažit-když nemáš ten žaludek na to si nakrást, což každý z nás prostě nemá...tak aspoń s tím vydrbat...

Nefachčenko (Po, 30. 5. 2011 - 14:05)

poctivou prací se dnes nedá...S poctivostí leda pojdeš. Nebát se a nakrást si.
Už už jsem chtěl napsat, že s Tebou naprosto souhlasím, ale tou narážkou na důchodce sis to u mne pokazila. Také jednou budeš důchodkyní a potom poznáš, zač je toho loket. Nebo Tě třeba cestou za milencem porazí auto a můžeš se ocitnout v ID dřív, než se naděješ.

Nefachčenko (Po, 30. 5. 2011 - 14:05)

Já jen zírám nad...Nezáviď, mohu Tě ujistit, že ne každý Nefachčenko se válí doma jen tak pro nic za nic. A že dělat si z toho prostě srandu, je někdy to poslední, co člověku ještě zbývá. Tak buď rád, že pracovat můžeš.

Ona (Po, 30. 5. 2011 - 13:05)

Já jen zírám nad...poctivou prací se dnes nedá ničeho moc domoci, tak leda to přežití. Zelenou mají ne schopní, ale všeho schopní. Vidím to na každém kroku. Pracuji léta poctivě, ale poslední dobou se přistihuji při myšlenkách, jak s tím odrbat-bez odměn za práci navíc, od nevidím do nevidím, mzda nic moc a vyhlídky o ničem-důchody nebudou a je to buď do smrti makat nebo si pak hodit mašli-takže asi to chce zpomalit, aby člověk vůbec vydržel-navíc jsem zaměstanenc, plat už dostanu odrbaný od daní, nemám možnost přiznat ke zdanění, co se mi hodí nebo nic jako OSVČ nebo podnikatel, tak si říkám, nač si honit triko-a budem si to říkat my zaměstnanci státu nakonec všichni. Dřív mi vadilo nechat práci hromadit, dnes mi to je u prdele a nemám zatím píchačky, takže budu zdrhat z práce, jak jen to půjde a když mně vyhodí, budu dělat načerno brigády a budu na tom lépe-asi tak... a nebo hodím nohy na stůl jako nefachčenkové a taky tady hlady nepojdu, zaplatí mi to pracující-zatím ... takže rezervy jsou ...brzdí mně zatím jen léty zakořeněný smysl pro povinnost, zodpovědnost a stupidní výchova o tom, že bez práce nejsou koláče ( neplatí to )... tak pomalu hodím v pracovní době masáž, cukrárnu, návštěvu milence a stát to zaplatí, až se to nekomu nebude líbit, mně tio bude jedno, makat ne vyžírky, cikány a důchodce už se mi stejně zajídá delší čas.

Drevokocúr (Po, 30. 5. 2011 - 13:05)

Já jen zírám nad některými příspěvky! Kua kdybyste byli v těžkých depresích, tak neříkám nic... ale pokud se do práce nechce chodit z lenosti, tak to vámi opovrhuji!!! Bez práce nejsou koláče a kdo nepracuje, ať nejí!!!

Nefachčenko (Po, 30. 5. 2011 - 13:05)

furt nechrápej, já si se...Ale dej pokoj se sluníčkem, v tom dnešním pařáku. Leda ještě tak u bazénu. A co Ti říká ozónová díra a rakovina kůže? A potom, Vy jste tu včera probucali celý den, kdežto já si musím po včerejším výletu dáchnout dneska.
Víš vůbec, že v dnešní době pálí sluníčko tady u nás tak ostře, jako dříve na Riviéře?

(Po, 30. 5. 2011 - 11:05)

Já nebudu vstávat, dál...furt nechrápej, já si se jdu vyvalit ven- na sluníčko :-)

Reklama

Přidat komentář