Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

(Út, 31. 5. 2011 - 17:05)

jinak někdo má určitě fajn práci- to znamená- nemusí někde lapět, a třeba sedne do autíčka- něco vyřídí a pak něco udělá a tak. Hlavně to nesmí být sterotyp. To by mě užralo- každej den buď někde lapět- a dělat stejnou práci. Ale věřím tomu, že někdo zábavnou práci má. Ale tak 80% lidí - dělají sterotypní práci. A hlavně když už, tak by to nemělo být za směšný peníze. Těch 50 to už za to stojí. Ale z těch zaměstnanců to má málo lidí.

(Út, 31. 5. 2011 - 17:05)

koženou raději ne, to by mohlo dřít a mohl bych se v tom potit, pohledám tu naši- někde jsme ji zašili :-) (fialovo černou :-)))) ). Většinou si přes hlavu hodím deku :-) Sice mám v pokoji šero, ale já rád tmu. Asi proto, že chodím spát ve 4h a vstávám kolem 12h.

pro Ja (Út, 31. 5. 2011 - 17:05)

hlavně, že tě práce baví, ale za 50 litrů to jde :-) pokud teda nemusíš být v práci od - do a máš aspoň různou pracovní dobu. Za 50 litrů si už nějaký šéf ne?
To už se vyplatí, ale někdo dře za 10litrů. To je pak maso. Dělají a nic nemají.

(Út, 31. 5. 2011 - 17:05)

Teď tam nabízejí tuhle,...jsem si uvědomil, že mi něco jako dárek na oči přišlo z jednoho sex shopu :-) Zkusím pohledat, možná by se to dalo použít :-)))

Nefachčenko (Út, 31. 5. 2011 - 13:05)

Já ji mám z eBay, ale to...Teď tam nabízejí tuhle, která mně sice přijde hróóózně drahá, protože ji prodávají jako erotickou hračku, ale jestli Ti na nějaké té koruně nesejde...a zase by mohla dlouho vydržet.
http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=1643311942

Ja (Út, 31. 5. 2011 - 13:05)

Prace je pro me vysvobozenim. Delam za 50 litru mesicne, muzu si dovolit hodne veci a doma je neskutesna nuda.

Nefachčenko (Út, 31. 5. 2011 - 13:05)

pěkný, asi tak. Taky bych...Naprosto s Tebou souhlasím, jenom bych k tomu přidal ještě mít pořád za zadkem nějakého šéfa.
Já jsem sice lapěl v různých kanclech, ale jinak to u mne bylo přesně tak, jak popisuje ten Wabi Ryvola. Takže pro mne bylo vlastně vysvobozením, když bylo mé poslední pracovní místo zrušeno reorganizací. A od té doby jsem už víc než 15 let na práci nešáhnul.

Odkud vlastně jsi, že používáš tak krásné výrazy (bucat, lapět)?

Nefachčenko (Út, 31. 5. 2011 - 12:05)

jinak na tom, abych měl...A to Ti nevadí, že na baráku a zahradě musíš pracovat?
Moji rodiče mívali chalupu a tak vím, že kolem toho je pořád nějaká práce. Brrr...
Ale oni si připadali jako nějací latifundisté a mohli se podělat z pár vlastních jahod nebo brambor rohlíčků.

(Út, 31. 5. 2011 - 12:05)

tak jdu se válet lidičky :-) na sluníčko, když mě bolí nožičky a ručičky.

(Út, 31. 5. 2011 - 12:05)

Neznám horší věc než...pěkný, asi tak. Taky bych nechtěl být zaměstnancem.
Když už tak politikem- ti si nakradou za jedno volební období a pak mají na celý život :-)
Ne fakt, neměnil bych :-) A vstávání nesnáším a také nesnáším mít povinnosti, jen ty nutné. Ale každý den, celý rok, celý život makat za almužnu, to bych opravdu nechtěl :-)

Nefachčenko (Út, 31. 5. 2011 - 12:05)

a nenudíte se někdy,...Neznám horší věc než dělat práci, kterou nikdy nebudeš mít rád.
Když jdeš kalným ránem na šichtu a víš, že všechno bude tě zas štvát.
Stejný lidi, stejný řeči a smradlavej salám, každý 3 minuty a dvacet vteřin cvakne v mašině, co je Tvůj pán.
Wabi Ryvola

Brrr...

Já jsem tak línej, tak překrásně línej
a nejlepší na tom, že nechci bejt jinej.
Jo to se to válí, když sluníčko pálí,
za to mě veřejnost nepochválí.
Miki Ryvola

(Út, 31. 5. 2011 - 11:05)

a nenudíte se někdy,...jinak na tom, abych měl horů prachů se pracuje... můj sen by byl odstěhovat se odtuď (což k vůli rodině nejde) nebo aspoň být častěji pryč. Jinak mě fakt málo co baví, ten kdo pracuje si váží volného času a pak ho baví vše, ale mě tady nepřijde, že by tu byla nějaká extra zábava. Ještě že mám dům a zahradu...

(Út, 31. 5. 2011 - 11:05)

jo sory nečtu to po sobě, tak proježdený atd. už nemám čas, musím se chystat, za chvilku tu mám návštěvu.

(Út, 31. 5. 2011 - 11:05)

a nenudíte se někdy,...jo občas se nudím, ale penízky mám taky, takže i cestuji 4x ročně na měsíc pryč.
Poslední dobou zjišťuji, že mě to nejvíce baví- být v cizině a tady v ČR mě to moc nebaví. Tady to mám proježdění a je fakt, že málo co mě baví..... tady v ČR.....
naopak v cizině na mém oblíbeném místě mě baví vše... přál bych si být tak půl roku pryč....co tady chceš furt dělat....
ale s prácí od do bych to neměnil, to by mě strašně vadilo... být vázanej pořád někde lapět v práci....jo a na telku nekoukám- telka je pro mě nuda- opakování blbin.

(Út, 31. 5. 2011 - 11:05)

Já ji mám z eBay, ale to...jo díky mrknu :-) večer :-)
se mi tak chce bucat, ale za hoďku mám návštěvu, takže bucnu až večer, ale únavou.

Marcela (Út, 31. 5. 2011 - 11:05)

Já ji mám z eBay, ale to...a nenudíte se někdy, necítíte třeba prázdnotu ? Když tak sedíte na netu, píšete si, ležíte, sledujete telku, můžete číst a bucat a bucat-je to fajn-týden, měsíc ... ale dá se tak setrvale žít, bez náplně ? Není to časem na depku, prázdnota marnost ? Ptám se se zájmem, je to jistě individuální. Mně by bavilo nepracovat s horou prachů a cestovat po světě a užívat si, ale to bez práce jde jen zlodějům ... ti, co jsou doma a práci neseženou asi finance na užívání nemají ... tak to podle mně zas tak nic moc bohatý život ani nemůže být ... když jsem byla nemocná a bucala pár dní, bylo to pro mně za trest a po proflákaném půldni jsem protivní sama sobě, nevím ... asi každý víme to své a máme ty svoje ideály a priority.

Nefachčenko (Út, 31. 5. 2011 - 11:05)

no tak v ložnici mám...Já ji mám z eBay, ale to bylo ještě beze cla a různých poplatků. Občas bývá na Aukro v sadě s takovým tím podkovovitým turistickým polštářkem. V kterém kamenném obchodě, nevím. Zkusil bych se zeptat v nějakých Zdravotnických potřebách. A když už tam budeš, zkus se tam zeptat také po takovém tom skládacím servírovacím stolečku do postele. Pro lenochy skvělá věc. Bucáním za mír!

(Út, 31. 5. 2011 - 11:05)

Já nebudu vstávat, dál...no tak v ložnici mám žaluzky + japonskou stěnu :-) a kolem oken tam vysí japonská stěna s roletovinou. Jenže to je pro mě pořád málo. Potřebuji tmu. Kdyby si věděl, kde koupit to škrabošku písni. Nejlépe se spí, když venku leje, a nejhůře mě- když svítí oskar :-)

Jo pohyb nějaký mám.... :-) ale taky hodně sedím u pc....teď se jdu hýbat......

Nefachčenko (Út, 31. 5. 2011 - 10:05)

ahoj bucáci, tak jsem včera...Já nebudu vstávat, dál chci ležet zasněný, je totiž úterý a mám dost času. Právě snídám v posteli a při tom si tak trochu brouzdám. Tu škrabošku mohu doporučit, sám ji používám. A do oken jsou proti sluníčku dobré také závěsy, rolety nebo žaluzie. :D

A (Út, 31. 5. 2011 - 10:05)

no právě, že za ten den...Ale hýbeš se, ne? Pohyb je prý zdravý! :-D

Reklama

Přidat komentář