Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

(St, 1. 6. 2011 - 10:06)

je to prostě bordel, to...tak to máš fajn, když už práce, tak má vypadat jako ta tvoje. Nenadřít se a mít trochu vzrůšo- přítel atak. a ještě se zdejchnout.

Máš štěstí, kdybys tam měla nějakou blbou pracovnici, která by donášela.... to jsem viděl na jednom úřadu... zrovna telefonovala šéfové pracovnice a donášela na svou spolupracovnici.... to je pak děs. Takže si toho važ a užívej.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

To co jde na nefachčenka a...je to prostě bordel, to vím. Tunely a korupce. Jdu umýt hrnek od kafe a upravit se, načesat a za chvíli mně vyzvedne přítel autem u barabizny a jdu dát polední pauzu. Kolem jedné budu zpátky-ale stavím se pro zákusky. Mějte se krásně bucající i pracující nebo to předstírající, každopádně myslete na sebe a nehuntujte se zbytečně, tento stát vás chce dojit a pak vás odkopnout, nic víc.

(St, 1. 6. 2011 - 10:06)

já dělaval při škole brigád a řeknu Vám hrůza děs. Jako student jsem musel dělat podřadnou práci- tu která byla volná- a že ji bylo málo, takže pás, Nealko a čokoládovny, drožďárny atd. Hrůza, děs. Naštěstí to bývalo jen na pár dní. Ale byly to 12ky- od 6 večera do 6 rána. Pak jsem celý další den dospával. V té čokoládovně jsem se aspoń najedl, ikdyž pak už to nechutná. Ale stát u pásu jsme museli a to samé nealko- od - do- chvilku přestávka a zase jedeme. Žádný záchod mezi tím, pás jel a já jsem musel dělat. A prachy malý. Pak jsem dostal brigádu u soukromníků a to bylo super, ale stali se z nich mí přátelé, takže velký prachy, benzín zadara, výlety, dovča, obídky jo to pak bylo super.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

stát. služba je finanční...já zaměstnanec jsem, nemám píchačky, nejsem uvázaná, když je hezky, jdu domů, v pracovní době sjedu za přítelem na sexík a nespěchám a užiju si to, dovolené mám opravdu jen pět týdnů, ale jsem mladá a ještě bych měla vydržet nějaký ten pátek. Doma gaučovat nechci a nebudu, tady budu jen do té doby, dokud to budu mít volné a budu placená aspoň trochu nad průměr, až budu mít rodinu, budu muset začít podnikat, abych vydělala, ale to už nebudu dělat pod státem a pro něj a bude mi to jedno.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

Ne nic ve zlém. Přeju Vám...klidně, já jsem pro-vyházet jich polovinu. U nás zas policajti místo aby pomáhali a chránili jak tvrdí, vybírají pokuty, poplatky a nasazují botičky a přitom tady fajt není kde parkovat, to je vše, co dělají, když korzují městem, když svítí sluncem, když prší zalezou na služebnu na kávu. A úředníci zas jen buzerují. Takže vyházet, Klidně i mně. Pak bych to musela řešit. Jít dělat OSVČ, myslím, že něco umím, když se podívám kolem sebe, kdo všechno a s jakými debilitami se chytne, nebojím se. Jen mně nikdo nedonutí, abych makala ve státní službě na tento s prominutím zkurvený stát. Vede to tady od deseti k pěti, bere nás u huby, samý tunel a korupce a poslanci za to, co odvádějí chtějí měsíčně skoro čtvrt mega - takže já prostě na tohle se smekat nebudu.

ještě jojo (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

já jim těch 15% z toho...stát. služba je finanční jistota, tj, jediný klad, který na tom vidím. Jinak jste uvázaní, 20 dní dovolené a nemocenská s kontrolou a někde skutečně jsou i píchačky. To my máme sice flexibilní časy, ale zadarmo. Každý budeme asi brečet na svým písečku, každý to máme jinak. Ale ležet na gauči bych vydržela chvíli. Mám svou ctižádost.

Pepa (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

tak nás Pepo vykopejte a...To co jde na nefachčenka a cikány atd. to je opravdu minimum. To byste měla vidět, jak ten stát hospodaří a jak politici kradou. To co jde na cikány, to je nic, teď třeba stát dostal 180mil. pokutu, za to, že úřednici nedělali, co měli dělat. A takto to funguje. Státní zakázky předražené, schválně a jako- aby jim šly prachy do kapsy. Nevíte jak se to dělá? Např. zakázka je schválně nadhodnocená-jako -za 1miliardu. Doopravdy stojí půlku. A půl miliardy jde tomu, kdo to zadává do kapsy. Tak to funguje i u nás ve fondu v baráku. Udělá se výtah jako že za milion šestsettisíc, správce dostane slevu 20% za to, že si vybral jejich firmu a správci to jde do kapsy. Takhle to funguje u nás i v baráku. A takto to funguje i ve státě. Ale tam se netočí statisíce a miliony a miliardy do vlastních kapes. To že jdou prachy na cigoše, to je minimum prachů, ty chybějící miliardy lítají úplně jinde. Nebo-li lítají do kapes politiků na zahraniční účty.

jojo (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

hůl na ně, naštěstí...já jim těch 15% z toho "hovna", klidně dám. Daně nejsou největší problém, ale odvody cca 3700Kč jsou velmi velké. Pořád slyším jak chtějí srovnat odvody zaměstnanců a živnostníků /dalším zvýšením/, podívejte se vy zaměstnanci na své výplatní lístky, máte z 10000Kč takové odvody? ne, to doplácí zaměstnavatel. Zase je bitý podnikatel a živnostník.

Nefachčenko (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

ono to tak strašný s těmi...No tak si takového "teplého místečka" važ. To je asi ve státních službách, ne? Já mám známou, která laptí v Národní knihovně a asi 4 nebo 5 let dálkově studovala při zaměstnání VŠ, protože knihovnictví se holt nikde nedá vystudovat za 2 měsíce o prázdninách. Teď má před jménem Mgr., sedí v jednom kanclu se svojí šéfovou (asi je teď její zástupkyní) a nemůže si tam ani pustit svoji oblíbenou rozhlasovou stanici, protože té šéfové se zrovna tenhle hudební styl nelíbí. A co teprve ti proletáři, kteří fachčí někde u pásu pod píchačkama. Proletáři všech zemí EU spojte se!

Pepa (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

hůl na ně, naštěstí...Ne nic ve zlém. Přeju Vám to. Ale úředníky a policisty by mohli fakt vysekat. Máte štěstí, že nemusíte tak moc fachčenkovat a že se můžete i ulít. Ale myslím, že těch lidí je málo. Co vidím lidi v okolí, tak to tak nemají. Policistů je moc, u nás v noci parkují auto a chrápou tam celou noc :-) a za to mají prachy. A úředníků je jak nasraných, nic nedělají a nic neumí. Tyhle dvě skupiny by potřebovali pročistit.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

Přesně fachčenková, taky...tak nás Pepo vykopejte a všechny, celé dva mega zaměstnanců a my půjdem bucat jako nefachčenko a prd se stane. Do nás ... už se třesem. Ty si jako myslíš, že normální zaměstnanec se ti bude v dnešní době v téhle zemi smekat pro tento stát, jo , to ať dělají podnikatelé, ti dělají na sebe a já jim to přeju, někteří se na to v začátku nadřeli - ale nebudou se smekat ti, z kterých daní jde na lenochy, důchodce, cikány a podvodníky a na tunely tohoto státu, který už ani důchod nedá. Takový stát nám může víš co.
Dělej si svoje a nefachčenky nech bucat a nás fachčenky v klidu svačit a obědvat a sexovat v pracovní době.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

nějaké ty úředníky asi...hůl na ně, naštěstí dělám jinde, jiné a na lidi se jen usmívám, proč ne, já jsem dobře naložený zaměstnanec. Klacky pod nohy hází stát skoro všem tady už dnes, tak prostě to vracejte-OSVČ nepřiznají příjmy k daním a nikdo se jim nediví, atd. ....

Pepo, (St, 1. 6. 2011 - 09:06)

Přesně fachčenková, taky...nějaké ty úředníky asi potřebujem, ono by stačilo dohlídnout na pracovní morálku. Jsem živnostnice, po státu zatím nic nechci, odměnou mi jsou klacky pod nohy. Jsem svobodná v podnikání? ale jděte!! Tolik šéfů co mám nad sebou ve stát. úřadech. A každá blbá, tlustá, škaredá, /jiné nevidíte/závistivá,která by se jinde neuplatnila, protože nic neumí, vás buzeruje takovým povýšeným jednáním, že fakt jsou na odstřel. Např.když máte všechno v pořádku, tak vám vyčtou, že v provozním řádu by měly být názvy odstavců podtržené, protože tučným je to asi pro ně málo.

Pepa (St, 1. 6. 2011 - 09:06)

ono to tak strašný s těmi...Přesně fachčenková, taky jsem slyšel, že státní zaměstnanci jako vy nic nedělají, měli by je vykopat. Už to chtěli udělat dávno, tak by měli začít. Nevím, na co stát platí státní fachčenka :-( když nic nedělají a ještě se tím chlubí. Měli by vykopat policajty, úředníky atd. Nic nedělají a je jich všude moc :-(

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 09:06)

Já mám už delší dobu...ono to tak strašný s těmi pracujícími není, jak popisuješ nefachčenko ... prochrápat život, jak tady popisujete není výhra. Žrádlo, bedna, postel-co z toho ? Já například jezdím v poledne z práce k milenci na oběd do jeho pizzerie a pak mám v pracovní době s ním sexík. Jindy zajdu na masáž nebo solárko. Když jdu z práce na oběd do restauračky, obědvám hodinu,dám vínko, posedím ... za tohle jsem placená. Občas něco spíchnu drobnýho, jako ostatní, i když ti se s tím neserou u nás daleko více. V pracovní době si nakoupí, vyřídí potřebné věci, když je hezkyy vypadnou k vodě, když je školeníčko, spojí se to s výletem ... je to lepší takto pracovat a brát prachy z půlky i za zábavu než se válet v zapoceném pelechu ...oni zas zaměstnanci nejsou takoví otroci, to by si nenechali líbit otročit tomuhle podělanýmu státu ... okrádá nás na každém kroku, tak zaměstnanci prdí na stát a budou, nikdo jich statisíce vyhodit nemůže, to by stát položilo... pak jsou tady zaměstnanci u firem, soukromníků, jak to mají ti, to nevím, asi naprd, ale to je jejich problém, že nepošlou kapitalistu do prdele-každý si k nám dovolí, co mu dovolíme ... tak hezké bucání. Já jdu dát kávu a pročíst novinky, pak obídek u miláčka a uvidím dle počasí jak odpolko a nějaká ta kačka, co za to denně mám taky dobrá...čaute.

Nefachčenko (St, 1. 6. 2011 - 03:06)

se nedivím, že tě to...Já mám už delší dobu nějak úplně obrácené biorytmy - nejlépe se mi bucá navečer a večer a potom jsem nejčilejší v noci. A až naši pracující opět půjdou zvyšovat HDP, tak zabucnu. Hloupí jdou do práce, chytří jsou v posteli. :D

(St, 1. 6. 2011 - 02:06)

Odpoledne jsem si musel...se nedivím, že tě to vyčerpalo, dnes byl strašný hic.. :-) já idu teď na kutě.... zítra ve 12h mám objednaný dobrý teplý obídek až domů.... to se zrovna probudím, už se těším :-)

Nefachčenko (St, 1. 6. 2011 - 02:06)

bobani kde jste? snad...Odpoledne jsem si musel dojít také něco pokoupit a tak mne to unavilo, že jsem celý večer bucal a teď tudíž teprve večeřím.

(St, 1. 6. 2011 - 00:06)

bobani kde jste? snad neserfujete po prasečinkách :-))

(Út, 31. 5. 2011 - 17:05)

když už - tak by mě bavil ten politik. Nic nedělat, nemuset chodit do práce, jen někdy, v práci spát, brát velký prachy, nakrast si, a samé výhody- auto-benzín zadara, byt zadara, jídlo zadara. Práce žádná. Za měsíc se jednou přihlásit a jít 3x měsíčně do práce na pár hodin za 200litrů. To bych klidně dělal. A ještě bych měl vlastního řidiče, vlastní sekretářku..... atd. Ideál. Sranda v práci :-) Vzrůšo. Ulejvání peněz. Není nic lepšího.

Reklama

Přidat komentář