Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

fachčenková (Pá, 3. 6. 2011 - 10:06)

Fachčenková to se máš.Mě...to je mi moc líto Jitko ...život je někdy pořádná mrcha. Jsi strašně statečná ženská a věř, že tuto bolest zahojí až čas, nic jiného. Upřímně ti přeji, abyste ty i tvé děti byli zdraví, zvládli to a časem sis našla oporu a lásku muže, který by si tě zasloužil ... vím, že tvé myšlenky jsou jinde dnes, ale věř, že žít se musí a i ty musíš žít a tvůj muž by si to z celého srdce přál.

(Čt, 2. 6. 2011 - 14:06)

V sobotu ráno jsem si...dobrej vtip, skoro jsem si myslel, že je to pravda :-)

Nefachčenko (Čt, 2. 6. 2011 - 13:06)

V sobotu ráno jsem si přivstal, potichu se oblékl,

udělal si snídani a pomalu odešel do garáže.

Za auto jsem připnul přívěs s člunem a těšil se na

krásnou rybařinu.

Když jsem však otevřel dveře garáže, zjistil jsem, že

venku fouká vítr, 90 km/h a je pěkná zima.

Pustil jsem si rádio a zjistil jsem, že takové mizerné

počasí má být celý víkend.

Šel jsem tedy zpátky do domu, potichu se svlékl a vlezl

znovu do postele.

Objal jsem svojí ženu zezadu a tichým hlasem jí

pošeptal: "Dneska je venku příšerné počasí, skoro mě

ofouklo".

Moje žena na to odpověděla :

"No a to si představ miláčku, že ten můj blbec v tom

počasí odjel na ryby".

A (Čt, 2. 6. 2011 - 12:06)

už nebucáme, jsme dobucali...No dobré, ale poledne, to já vstal teprve teď... :-)

Nefachčenko (Čt, 2. 6. 2011 - 11:06)

už nebucáme, jsme dobucali...A co naši pracující?
To Ostravští dopraváci dělají alespoň něco užitečného - stávkují.

(Čt, 2. 6. 2011 - 10:06)

už nebucáme, jsme dobucali a krásně se vypsinkali.. :-) Dobré ránko :-)

Nefachčenko (Čt, 2. 6. 2011 - 10:06)

Já nebudu...
To tu ještě všichni bucáte? Sakra, takhle to ti naši pracujicí využívají pracovní dobu? :D

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

sory, když spěchám píšu...já si jdu udělat kafe a zvládni školku ... taky to nemáš jednoduchý ... tady prší. Už se nudím, asi pojedu domů.

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

sory, když spěchám píšu blbosti:
tak tedy oprava: Ten kdo jich má více, si více váží věcí. správně: ten kdo jich má méně...

a už vážně idu, musím do školky...

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

jo ještě dodám- jako děcko- když jsem byl. Teď ne, teď se mám fajn.

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

já jsem žil s mamkou sám s min. platem bez alimentů a taky jsme to zvládli :-) ale to jsem měl radost i z koupené barevné tužky :-) si pamatuji :-) teď nemám radost skoro z ničeho.

Takže i ten kdo má prachy se nemá líp. Ten kdo jich má více, si více váží věcí.

Nedělám čárky, spěchám, tak páčko.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

Fakcenkova: Jak vid ajtiku?...promiň-já mám moře známých ajtíků a samé chlapy, nějak mně to neseplo, omlouvám se. Já se s babama v reálu skoro nebavím, mně to nudí. Tak ještě jednou sorry.

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

lidi když už mluvte o čistém. Vím, že se to dá spočítat... no ale mě se nechce. Na co zmiňujete hrubou výplatu,když důležitá je ta čistá.

jitka (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

Fachčenková to se máš.Mě zahynul manžel,mám dvě malé děti a plat 14.000 hrubého.Mám se co otáčet.Mám ekonomku,ale jsem prodavačka.Musím počítat každou korunu,ale děti neošidím,těm dopřávám.Tak si to užívej,já to tak nemám.

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

s penězi na tom dobře...tak za to nic nedělání máš dobrý prachy. Si teda myslím. Mě spíše, ale vždy zajímá čistá mzda. Ale počítat se mi to nechce. Jsem líný. Tak idu.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

hele jééé- by mě...já ti věřím, to jsem si jen dělala legraci, neboj ... rozumím a chápu ... tak hodně štístka.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

Sakra, tady to dneska jede,...nefachčenko, já jsem tady element, který má povzbudit chudáky zaměstnance, co denně nemohou bucat a musí do hokny, a ukázat jím, že se dá pracoovní doba trávit i hezky a mile a nakonec vadím víc než ty, kdo na práci sereš totálně ... je to spravedlivý .. ale neboj, mně to neva, já ti fandím, jen závistivci tlamují, odpočatí lidé a ukojené prdelky vnesou všude světlo a mír-měj se hezky.

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

Sakra, tady to dneska jede,...běž se najest, kručí ti v břichu, já jdu do školky, manželka je fuč, tak musím zaskočit. Se mi táááááááááák nechce, ale musím, a pak bude dítko živé a já jsem tak ospalý. No musím to přežít :-)

Ja (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

Fakcenkova: Jak vid ajtiku? Ja jsem zenska, copak si myslite, ze v IT jsou sami chlapi?
Jinak me zivot s penezma taky bavi...to zase jo.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

Fachčenková-jak jsi na tom...s penězi na tom dobře nejsem, mám třicet osm hrubého a s tím vyskakovat nemůžeš. Ale žiju s rodiči, na parádu a zábavu to stačí a mám solventního přítele. A s tím nadřením se-to zas neblbni, děláš si srandu viď ... nebudu dřít na tento stát-posedmé snad to píšu.Státní zaměstnaenc tady nebude dřít, ten je na to, aby odrbával stát jak to jde, i když to nikdy nebude ani miliontina z toho, jak tento stát odrbe občana. A zbuzeruje.

Reklama

Přidat komentář