Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

a tos dělal gigola a...hele jééé- by mě zajímalo, kolik mladých (to chtěli k vůli zdrav. a soc.- studenty) by nic neukradlo, když by měli tu možnost, že by se to nezjistilo? hm.... ti řeknu, že takových je hoodně málo... pár jsem tam i dohodil, když jsem si chtěl vzít dovolenou nebo oni někoho zkoušeli a všichni kradli jak se dalo...
Takže jsem tam byl na to jen já, jen mě věřili, a řeknu ti, že jsem potřebu krást neměl(ikdyž se to lehce dalo a nešlo to moc zjistit). Ostatní tam kradli... a dokonce to ani nekamuflovali.... takže byli rádi, že mě měli.

Nefachčenko (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

na jahve jsem mrknul a to...Sakra, tady to dneska jede, že to ani nestíhám číst a už mám hlad. :D

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

na jahve jsem mrknul a to není nic pro mě :-( tam mě to teda neba - ani jeden příspěvek :-)

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

To uz na jahve doslo tema, ze...co je to jahve? nějaká víra :-))))) ? o čem se tam debatí ?
My tu už debatujeme tak dva týdny.

o (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

Fachčenková-jak jsi na tom...tipnu si : tak 15 čistýho max. a max. nějaký malý dárek od milence, ne? Nebo jsem vedle jak ta jedle :-) ??

? (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

To uz na jahve doslo tema, ze jste se navezli sem? :-)

(St, 1. 6. 2011 - 14:06)

a tos dělal gigola a...ne to nedělal, nejednalo se o sex v žádném případě, jednalo se o práci - výběr a příjem peněz. Tudiž jsem měl zodpovědnost a chtěli někoho solidního, protože se tam dalo hodně občurďovat. A já jsem v té době byl solidní a neukradl bych ani kačku. A že těch mladých jako já bylo málo. Byla tam i jedna borka a ta kradla jako straka, tak letěla. Za to mě si vážili, já byl solidní, nekradl (ikdyž se to dalo) a byl jsem spolehlivý. Proto mě v první řadě měli rádi. A také jsem byl v té době pracovitý, práce mě totiž bavila a jednal jsem s lidmi a lidi mě měli rádi. Ale jednalo se o příjem peněz. Né o sex, prosimtě :-) Prdel mám čistou- nikoho jsem tam neměl, nejsem úchyl, fuj :-(
o sex. služby nešlo :-( Nejsem prase :-) a takhle bych se neponížil.

Jindřich (St, 1. 6. 2011 - 14:06)

tak já jsem se vrátila z...Ty píšeš tak infantilně běžně, nebo si děláš srandu?
V prvním případě bys totiž byla úplně typická koza z tohoto článku:
http://zpravy.idnes.cz/tehule-pivisko-kafco-stupidni-slova-utoci-vyberte-nejhorsi-z-nich-105-/domaci.aspx?c=A110412_163407_domaci_bar

§ (St, 1. 6. 2011 - 13:06)

Fachčenková-jak jsi na tom s penězy?Dobrý?Dost se nadřeš,tak proto se ptám.

fachčenková (St, 1. 6. 2011 - 13:06)

No, já jsem si právě...tak já jsem se vrátila z polední pauzy, na kterou jsem vypadla po jedenácté hodině ... a schyluje se tady k parádní bouřce, černo a hřmí, bojím, bojím ... jdu si udělat kafe a jsem zas řádná st. zam-řádně vyšukaná, bylo to moc příjemné jako vždy, přítel má byteček blízko v městě -ale dojede autem-vana, šáńko, jahody, uherák, olivy a pršut-on bez bublin, řídí, já si dala... pak sexík-sice časově limitovaný, hodinka na lásku, super orálek - v cukrárně jsem si koupila zákusky ke kávě a vysadil mně ... není to tak zlé, když je to státem placené... jdu napsat dopis na ministerstvo financí, tam to nečtou, může to být úplná bejkárna, ale já to napíšu hezky ... snad to zvládnu za deset minut, dám kávu, sladké, pár soukromých majlíků, přečtu si, co je nového u Kalouska, v okurkách, modě, projedu drby, horoskopy a přežiju tak snad bouřku. Na válendo doma u bazénu by to nebylo, snad zítra, to bych šla z hokny po obědě a na to trávit život v pelechu sama jsem mladá a k světu. Státní zaměstnanec je chudák, ale já to tak nějak zvládám psychicky dobře, mně je většinou v práci fajn-je pravda, že za to nemůže práce a kolegové ale já sama a moje uspořádání života ... život je fajn-pro někoho v pelechu baci buci, druhý miluje sex, třetí PC, viď ajtíku-taky jsem s jedním chodila, byl bedna a borec-u této profese je výhoda, že poptávka na trhu převyšuje nabídku ... tak krásný den mí milí nefachčenkové i pracující... zdraví zaměstnankyně ...

jéé (St, 1. 6. 2011 - 13:06)

a v té době jsem neměl...a tos dělal gigola a řitníka nějakým tlustým cizincům ? tak to vyznívá...

Nefachčenko (St, 1. 6. 2011 - 13:06)

tááák konečně prší, to...No, já jsem si právě vyřizoval nějaké věci přes internetbanking a také mě to klikání nějak znavilo, takže to také bude oběd a chrubka.

(St, 1. 6. 2011 - 12:06)

tááák konečně prší, to se bude spinkat. Jdu se napapkat a pak dospat, co jsem dnes nenaspal. Spal jsem málo, jen do 9h. Pak mě to slunko zase vzbudilo :-)

(St, 1. 6. 2011 - 12:06)

a v té době jsem neměl řidičák, takže si pro mě i přijeli domů, vyzvedli, někdy jsme jeli hned na obídek ... :-) pak jsme pokecali a pak se dělalo. Oni mi věřili a měli mě rádi. Pokecali jsme a já jsem dostal každý den fin. odměnu.
No když to shrnu - ty podniky alá drožďárna či čokoládovna- to byla hrůza u nich to bylo fajn. A kdybych chtěl, mohl bych u nich dělat ještě teď. Byl to spíše kamarádský vztah a sranda. Ale taky jsem tam pracoval a odváděl nějakou práci.
Jediná fajn brigáda. Jo i dokonce jsem měl brigádu- roznášení novin. A pak několik let u soukromníků, takže pak jsem byl vysmátej.

(St, 1. 6. 2011 - 12:06)

ne nezkrachovali.... měli toho hodně a většinu věcí dělali spíš pro radost než pro peníze a mě měli rádi, takže se o mě patřičně starali. Dokonce mě pozvali i na dovču. Já jim vydělal a oni co vydělali utratili a dokonce se se mnou rozdělili v podobě obídků, výletů, dobrůdek atak. Prostě jsme byli kamarádi :-) Jo to byla fajn brigáda, nejlepší a peněz sem měl, že jsem je dokonce ani nestihl utratit :-)
Oni těch podn. činností měli více, některé je živily a některé měli jen pro radost... a já dělal v té pro radost, co se vydělalo to se také patřičně .-) utratilo :-)

Nefachčenko (St, 1. 6. 2011 - 11:06)

já dělaval při škole...Proboha a to ti soukromníci/přátelé nezkrachovali? Kapitalista lidumil?

(St, 1. 6. 2011 - 11:06)

ještě fajn to můžou mít učitelky, ale základy prvního stupně. Jednu takovou znám. Každý den doma o půl 12. Mezi tím přestávky, volno, prázdniny. Jen vyvolávat žáky, nechat je psát, dát písemku... a hodina je volná. Nevím jaké to mají na střední, ale ty učitelky na základce prvního stupně to mají fajn.

(St, 1. 6. 2011 - 10:06)

Ale jdete, v praci se...jo tak to je taky fajn práce, IT jsou dobře placení a když můžete dělat z domova, tak to je fajn. A taky Vás to i může bavit.

Ja (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

A co z toho zivota teda mate? Ja mit praci, ve ktere nemam co delat, tak si tu napln najdu sama, klidne budu delat na svych projektech, ucit se nove veci a ruzne se vzdelavat. Jen tak pro sebe.

Ja (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

Ale jdete, v praci se nepredru, delam v IT, nejsem zadny sef a mych pade mi fakt staci. Krom toho muzu delat na PC z domova, tak nemusim ani vstavat z postele.
Tady tyhle statni zamestance vyhazet. Loni stavkovali a prd se stal, stat fungoval i tak. To, ze se jim snizuji mzdy je jedine spravne.

Reklama

Přidat komentář