Reklama

PROČ NEVADÍ TLUSTÝM HOLKÁM UKAZOVAT ŠPEKY

Petulo (So, 8. 3. 2014 - 17:03)

a na tlustého chlapa si nikdo nedošlápne ale ženskou při těle hned odsuzují jenže chlap nerodí není těhotný. Jo některé z nás to zůstane ale chlapi se k tomu stopro dopracují sami. Jasně my můžeme zhubnout ale debil zůstane pořád debilem.

Petula (So, 8. 3. 2014 - 16:03)

Debilní sádelnatou prdel...Neboj jednou an tom budeš daleko hůř než my sadelnice. Možná že už si protože jak je videt v hlavě nasrano zachvili s ek tomu přidja i pohlavní choroby a kdo vi co ještě máš takže mě je spíš zle s tebe. protože i sadelnice muže shubnout ale ty se tohodle cejchu nikdy nezbavíš a víš proč? Protože lidi se špatnou pověstí sou navždy odepsaní. To si pamatuj.

120 kilo 180 cm (So, 8. 3. 2014 - 15:03)

Já se nepošklebuju a nenavážím třeba do pihatých
zrzavých
brejlatých
ušatých
plešatých
křivonohých
vychrtlých
lesbických
tmavé pletí
zlodějům
vozíčkářům
atd
tak nás co jsme při těle nechte žít. Nezdá se vám, že už je to celospolečenská šikana?
Radana

neboj (So, 8. 3. 2014 - 13:03)

Debilní sádelnatou prdel...i ty stokilové si najdou partnery. :-)

??? (So, 8. 3. 2014 - 08:03)

Ale ty ženský u toho byly taky? Tak proč nadáváš jenom mužskejm?

Tak (Pá, 7. 3. 2014 - 23:03)

To seš kurevník co střídá ženský jak ponožky, bléé.

Maty (Pá, 7. 3. 2014 - 22:03)

A jak pak vypadáš ty?...Debilní sádelnatou prdel nemám. Nijak se nechci vázat, mám vždy několikaměsíční vztahy. Většina holek je normálních, ale v poslední době se mi zdá, že těžkotonážních tlustoprdek přibývá. A že sádelnice nemůžu, to už mám vyzkoušené. Jinak nejsem příznivcem žádných anorektiček. Nějakých 10 kg nadváhy je absolutně v poho. Mluvím o nějakých stokilových tlustokožkách.

Petula (Pá, 7. 3. 2014 - 18:03)

Viděli jste už někdy live...A jak pak vypadáš ty? třeba by z tebe holka taky uschla :-D

. (Pá, 7. 3. 2014 - 17:03)

Ty a krásná modelka? To ti tak uvěříme blbko vymaštěná, jsi plná nenávisti a vzteku.

Maty (Pá, 7. 3. 2014 - 16:03)

se mi dělá blbě. Nic...Viděli jste už někdy live sádelnatou dámskou prdel? Já jednu jo. Když to na mně vystrčila, tak jsem šel s erekcí rychle dolů....

Z tlustoprdek (Pá, 7. 3. 2014 - 15:03)

Myslím,že je zbytečné se...se mi dělá blbě. Nic erotického na nich není. A vzteklý jsou stejně jak skutečný anorektičky. Žena má být tak akorát. Ani vychrtlá ani tlutoprdka.

Baculky. (Pá, 7. 3. 2014 - 15:03)

Myslím,že je zbytečné se tady hádat. A baculky jsou nejerotičtější dívky,milování s nimi je vynikající. Aspoň se nepopíchám o žebra. :-)

Sněžana (Pá, 7. 3. 2014 - 14:03)

Tak vidiš milí Tomášku o tehle chudinc eco ted napsala nemá ani cenu se vyjadřovat ty hytří pochopí proč ale ona to jiste nepochopí. takže tady ta Amanda je jasným příkladem a dukazem očem sem mluvila...

Sexy Amanda (Čt, 6. 3. 2014 - 19:03)

Táhni do prdele ty jedna zakomplexovaná chudinko z chorvatska!!! meleš tu hovna a jen závidíš!!! jestli se kamaradiš ze špekounkama tak to nikomu nevnucuj!!! špekounky nám stejně jen zavidej protože oně žádnej kluk neopře ani kolo!!! protože sou šeredný a nechutný sádelnice sulcovky!!!! fuuuuuujjj ještě že sem krásná modelka, Nesnášim ty tlustý mrchy!!!!!!

Sněžana (Čt, 6. 3. 2014 - 19:03)

No víš ty tvoje tak zvaný anorektičky sou nervozní furt se jen trapně pozorujou držej diety přitom nemají proč a když otevřou pusu stojí to za to. Já sama sem štíhlá a přiznám se že mám radši kamardaky baculky co pořád jen neřešej nesmyslný diety sou uvolněný a zábavný a maji něco v hlavě. takže nechápu vás český chlapi co na těch štíhlých slepicich co vás otravujou jen s otazkami jestli nejsou náhodou tlustý vidíte. hvala bohu že nepatřim mezi tyhle holki.

Tom (Čt, 6. 3. 2014 - 19:03)

Ty mě znáš snad že se...Nebuď vztahovačná, já jsem netvrdil, že nejsi chorvatka, ale že o tom mám pochybnosti podlé tvé agresivní reakce. Takže nepiš, že se "opovažuji" ap. Jsme na diskuzi a myslím, že píši slušně a fér.

A chyby jsou na obou stranách, protože lidí, co mají 40 kilo i s postelí je nepatrné minimum a jsou zpravidla nějak nemocní. Jenže psát o šíhlých ženských jako o anorektičkách, jak to někteří dělají je stejné, jako psát třeba o prasnicích.
A přiznejme si fakt, že štíhlí lidé mají daleko méně zdravotních problémů.

Sněžana (Čt, 6. 3. 2014 - 19:03)

Ty mě znáš snad že se opovažuješ tvrdit že nejsem chorvatka? Neznamená že když umim česky že nejsem chorvatka ale typický podezíravý čech co? Jo máš pravdu chyby jsou ale přijde mi že jen na jedný straně. Pořád někde čtu hlavně v českých časopisech a naruzných blocích o nenávisti k tlustým lidem. O lidech co maji 40 kilo s postelí a sou daleko ještě na tom huř než tito tlustý lidé to sme nečetla ani jeden článek. A taky nejsme hluchá a nevědomá abych si toho na ulici nevšimla. Takže tady netvrd že je chyba na obou stranách

Tom (Čt, 6. 3. 2014 - 18:03)

Strefujte se už do někoho...Tvá reakce ale taky není zcela v pořádku. Proč taková agrese? Moc mi na chorvatku nesedíš.
Jsem sice taky odpůrce hodnocení "podle vzhledu", ale obecně se spíše jedná nedostatek taktu a slušnosti na obou stranách barikády.

Sněžana (Čt, 6. 3. 2014 - 18:03)

Strefujte se už do někoho jinýho a ne pořád do tlustých lidí co vás to tak tíží. zabejvejte se každej sám sebou. vy češi jste fakt hroznej národ jsem ráda že sem chorvatka je mi z vás na nic!!!

danulka malá ba (Út, 18. 2. 2014 - 15:02)

Já taky s přítelem ztloustla ale ne 20 ani 30 ale 52 kilo. Pak jsem byla u doktorky která mě skoro nepoznala tak jsme si o tom povídali a ona mi řekla ať se postavím na váhu jelikož doma váhu nemáme no a nebylo to už 86 ale 138 kilo a ta mi řekla že pokud nezhubnu tak budu mít zdravotní problémy a taky že jo, zadýchávala jsem se, píchalo mě u srdce a objevily se strie. No jo no kdyby alespoň těch 10 ale ne to musí být 52, ale můžu si zato sama tak co.

Reklama

Přidat komentář