Reklama

PROČ NEVADÍ TLUSTÝM HOLKÁM UKAZOVAT ŠPEKY

??? (St, 3. 4. 2013 - 07:04)

Vadí jim to proto, že oni žerou jenom ty chemický sračky co si říkají jogurt, cpou se projímadlem a různými prášky a nikdo je za to nevynáší do nebes.Proto musejí ostatní pomlouvat aby si jich někdo konečně všimnul! Strašidla , Všechno na nich visí jak když oblékneš hrábě! Raději holku do nepohody, kterou to nějaké kilečko nerozhází a je spokojená sama se sebou a tím je potom spokojená celá rodina.

Kocour (Út, 2. 4. 2013 - 23:04)

Mě by spíš zajímalo, proč to vadí vám? To jste tak netolerantní?

spekoun (So, 2. 2. 2013 - 20:02)

taky nevím. Mě vadí když...Me je to jedno já to neresim.me vylezaji špeky z kalhot trička a zadek a ty komentáře me uráží

Marek (St, 23. 1. 2013 - 16:01)

Tak z toho neměj...Slepice promluvila :-D

Smích. (St, 23. 1. 2013 - 15:01)

Hej slepice bežte už do...Tak z toho neměj horečku,nechápu,proč tě to tak rozčiluje.Někomu se líbí hubený,druhému silnější,ale nikomu z nás se nelíbí člověk vulgární.

Torzo (St, 23. 1. 2013 - 15:01)

Pravdu díž a už jsou s...Přesně tak borče.....

!!! (St, 23. 1. 2013 - 15:01)

Pravdu díž a už jsou s tím votravný jak televizní reklamy! Ty taky melou jedno neustále do kola jak kafemlejnek! Géblsovo heslo, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou, je pro ně jediný, co krom diet a votrub mají v hlavě!

Torzo (St, 23. 1. 2013 - 13:01)

Hej slepice bežte už do prdele nebo dám do huby já vám!! Jen pro ujasneni. Ženský od 40 vejš už sou pro chlapi neviditelný za druhý ženský se 40 kilama jsou nepřitažlivý a ženská bez prdele je jak tejden bez nedele. Takže ted v tom vy krávy hádavý máte jasno a už otom držte hubu. Jste trapný a neda se to číst. DÍKY

§ (Út, 22. 1. 2013 - 16:01)

Tak se přestaň navážet do baculek ! Jsou to jen tvoje zbytečný starosti a opravdu se starej jen o svoje špeky a zadek! Tobě opravdu po tom nic není a divím se jen, že ti ještě některá nenabila hubu!

KATRINA (Út, 22. 1. 2013 - 15:01)

Jeden větší inteligent než druhej....

!!! (Po, 21. 1. 2013 - 18:01)

A proč? Mě je úplně jadno jest-lí máš prdel jak pivovarská kobyla a po mé ti je H....!

A (Po, 21. 1. 2013 - 15:01)

Starejte se o svoje prdele a...ty udělej to stejné.

Pro slepice! (Po, 21. 1. 2013 - 15:01)

Starejte se o svoje prdele a nestrkejte ty svý rypáky do čeho vám nic není!

Každý (Po, 21. 1. 2013 - 10:01)

by měl být spokojený především sám se sebou.A kdo tady neustále někoho uráží,ten si myslím,že má nejvíce mindráků a komplexů.Normální člověk druhou osobu neuráží,napíše svůj názor a nezabývá se,jak vypadá druhý,jestli je silnější postavy,nebo je kostlivec.Sám podle mého na tom bude nejhůře z nás.

Tůhle! (Po, 21. 1. 2013 - 08:01)

Tak nestrkejte rypák do něčeho, po čem vám nic není! To je naše věc a vaše zbytená starost! Starejte se o svoje prdele a špeky.My jsme takto spokojený a vám je po tom hovno! Myslíte si, že jste sežraly všechnu moudrost a že druhý budou po vás blbnout! Mužský jsou s náma takhle spokojený,tak si běžte léčit své mindráky na někom jiném!

Eržika (Ne, 20. 1. 2013 - 21:01)

neboj Miro ona si veme...štefane domů!

A nebo (Ne, 20. 1. 2013 - 17:01)

jde dotyčnému o sexování,on sám už nemůže,tak se naváží do mladých žen.Ale to už moc špekuluji,smích.Nicméně,je to starý muž,tím jsem si jistá,jinak by tu nepsal o mladém heboučkém těle,to by mladého muže ani nenapadlo.

Já si (Ne, 20. 1. 2013 - 17:01)

Tak me je treba 28 a co tady...myslím,že to psal starší muž a závidí mládí,to z jeho příspěvku bylo znát.Mě je třeba 36 let,klidně to tady napíšu a nikdy jsem nezáviděla,že bych chtěla být mladší.Věřím tomu,i když mi bude 60,tak mi to bude jedno,přece všichni stárneme a pokud je dotyčný sám,tak já si myslím,že láska kvete v každém věku a je úplně jedno,kolik nám zrovna je.

Jsme (Ne, 20. 1. 2013 - 16:01)

na diskuzi a urazit by mě mohl někdo,kdo mě zná,ne nikdo s kým si tu pouze píšu.Ani já nevím,kdo je na druhé straně a je mi to jedno.Chodím sem pouze psát,ne se seznamovat.

no (Ne, 20. 1. 2013 - 16:01)

Jojo popisuješ nám tu sebe...tebe bysme taky nechtěly seš zelenej a smrdí ti semeno až sem, bléé

odmítnout můžeš někoho, kdo o tebe má zájem ha ha

Reklama

Přidat komentář