Reklama

znásilnění

yyy (Pá, 24. 9. 2004 - 13:09)

Nejaka slecna tu psala, ze nemuze za psychologem, protoze potrebuje doporuceni obvodni lekarky a plati se za to. Ja jsem na psychologii zasla sama do detske nemocnice(Brno) a i kdyz se netvarili moc nadsene, ze jdu bez objednani, tak me jedna pani doktorka hned vzala a stala jsem se jejich pacientem. A nestalo me to ani korunu. Ted uz tam nechodim a urcite mi to pomohlo... Takze se nebojte a pokud mate pocit, ze se potrebujete nekomu sverit tak dotoho...

Mravní hlídka (Út, 7. 9. 2004 - 15:09)

Charlie,Ty prasáku: nevemlouvej se sladkými slovíčky!

Karel (Po, 30. 8. 2004 - 08:08)

Ahojky , - děvče !Nelekej se mého psaníčka Vám !Možná že pomohu ( ? !)Záleží především na tobě, a jen na tobě!!!Jsem poutníček oblohou a časem. Zkusnapsat, a poznáš se především sama, i TO CO HLUBOLO VE SVÉ DUŠIČCE MÁŠ SKRYTO, A ČEHO SE BOJÍŠ !Jsem tvůj vždy přítel, a to především !!!! K/P

Mravní hlídka (Pá, 9. 7. 2004 - 10:07)

Buď v pohodě...V každém chlapovi dříme trocha toho brutálního samce - a nemusí to znamenat,že nějakou ženu znásilní. Fantazie je něco jiného než realita.Ostatně: spousta žen ve svých fantaziích touží po znásilnění. Pokud chceš,mrkni se na zajímavé obrázky na tomhle webu: http://www.brutalart.com/free/

X (Čt, 8. 7. 2004 - 21:07)

Omlouvám se, že sem dávám tento příspěvek, ale vzrušuje mě pohled na znásilnění ženy, teda ne na nějaký brutální s bitím. Tak nevím jestli mám jít za sexuologem a zažádat si o kastraci - ještě jsem neměl pohlavní styk.

Zata (Čt, 3. 6. 2004 - 20:06)

Ono nic jineho, nez o vsem mluvit otevrene, bohuzel nemame. Od vseho to neuchrani, ale pripisuji tomu zasluhu, ze se dceri drogy vyhnuly. Dodnes si pamatuji "zazitek": byla jsem presvedcena, ze si s dcerou vse rekneme...ale jak mi sdelila informaci, ze uz sexualne zije, byl sok.Prisla vecer, vzbudila me klimbajici u telky a sdelila mi, ze jim praskla ochrana a jestli se s tim da neco delat, aby nebyla tehotna :-) Vystridala jsem urcite vsechny barvy a pak ji rano poslala ke svemu gynekologovi...Takovej je zivot. Moje mimi si to rozdava s takovou vervou, ze jim praskne guma! sileny.

carymary333 (St, 2. 6. 2004 - 16:06)

Díky. Ne, že bych byla klidnější. Sama vidí, jak naivní příběhy slyší v televizi a diví se tomu, jak ty holky jsou hloupé. Jenže to já jsem si myslela taky. Ve škole sice mají přednášky o drogách a sexuálním životě, ukazují jim, jak hnusně probíhá potrat a jak dopadají lidé co fetují. Jenže naopak ve třídě je rivalita mezi holkama a závodí, která bude první odpaněna a která má víc kluků atd. Ve třídě mají jednu těhotnou (8.třída) a jednu dost promiskuitní spolužačku. Bohužel jsou to její kamarádky, i když je sama moc nechápe. Naštěstí bydlíme jinde,, tak že se po škole s nima nemá čas courat a věnovat se jejich zálibám. Ale te´d je na základce a já ji mám pod kontrolou. Má 2 sestry (3roky a mimčo 2 měs.), tak ji to drží doma, ale to přejde a bude chtít vše dohnat, co já vim? Možná jsem moc starostlivá. Nechci ji moc hlídat. Ale nevím, jestli prevence stylu rozhovorů stačí.

Zata (St, 2. 6. 2004 - 09:06)

carymary, neuchranis, ale mluv s ni o tom. Idiotovi se vyhnout, je spis loterie, na koho to padne. Moje dcera taky padla na blbce pedofilniho, ktery ji sbalil v 15. V 19 uz byla pro nej stara,takze se rozesli. Hrozna zkusenost, ale zase s ni jen tak dnes neco nezatrese. Moje filosofie: co te nezabije, to te posili.Stejny pristup mam k sobe i ostatnim (taky jsem si asi ve 20 prozila znasilneni - blbe stopovani). nasledky nemam - vzala jsem si to jako trest za svou blbost a naivitu.Z.

carymary333 (Út, 1. 6. 2004 - 00:06)

Sama jsem zažila znásilnění v 17 letech, kdy jsem byla ještě panna. Bylo to bez velkého násilí, protože jsem se bála, že mi fakt ublíží, ale doteď na to mám blbý vzpomínky. I když ce srovnání s vašimi příběhy to moje bylo fakt jen nechtěný sex. Bohužel to ve mě zanechalo následky toho typu, že mám pocit, že muži mají ženy pouze k ukojení svých sexuálních potřeb. Nemohla jsem se nikdy milovat s někým, o kom jsem si nebyla jistá, že mě miluje. A to mám dodnes. Vadí mi, když se v manželství bere sex, jako rutina a je to bez citů. Bohužel moje první manželství na tom ztroskotalo. Začal mi vadit pravidelný sex v sobotu a nakonec jsem se vymlouvala na bolesti atd., až jsem manžela dohnala k nevěře. Je to těžké. Taky jsem to nikomu neřekla, ani máma to dones neví, jen můj první a druhý manžel. Mám 15-ti letou dceru a mám o ni strach. Nechci ji vyplašit, ale ona je taky tak naivní, jako jsem byla já. Kluci mě nechtěli, protože jsem se nechtěla hned s nima vyspat a takhle jsem dopadla. Nakonec si to jeden z nich vzal sám. Ani jsem ho neznala. A v dnešní době je to hrozný, někomu věřit. Uchráním ji něčím?

carymary333 (Út, 1. 6. 2004 - 00:06)

Sama jsem zažila znásilnění v 17 letech, kdy jsem byla ještě panna. Bylo to bez velkého násilí, protože jsem se bála, že mi fakt ublíží, ale doteď na to mám blbý vzpomínky. I když ce srovnání s vašimi příběhy to moje bylo fakt jen nechtěný sex. Bohužel to ve mě zanechalo následky toho typu, že mám pocit, že muži mají ženy pouze k ukojení svých sexuálních potřeb. Nemohla jsem se nikdy milovat s někým, o kom jsem si nebyla jistá, že mě miluje. A to mám dodnes. Vadí mi, když se v manželství bere sex, jako rutina a je to bez citů. Bohužel moje první manželství na tom ztroskotalo. Začal mi vadit pravidelný sex v sobotu a nakonec jsem se vymlouvala na bolesti atd., až jsem manžela dohnala k nevěře. Je to těžké. Taky jsem to nikomu neřekla, ani máma to dones neví, jen můj první a druhý manžel. Mám 15-ti letou dceru a mám o ni strach. Nechci ji vyplašit, ale ona je taky tak naivní, jako jsem byla já. Kluci mě nechtěli, protože jsem se nechtěla hned s nima vyspat a takhle jsem dopadla. Nakonec si to jeden z nich vzal sám. Ani jsem ho neznala. A v dnešní době je to hrozný, někomu věřit. Uchráním ji něčím?

Johanka (St, 26. 5. 2004 - 07:05)

Andreo,musim uznat, že Ti moc dobře rozumím. Když se mi takovejhle hnusnej zážitek stal,bylo mi 13 a já se na sexuální věci uzavřela do Tý 13letý holčičky. Mám přítele,jsme spolu už dlouho a ví úplně všechno a snaží se mi jakkoliv pomoc. Ale já ačkoliv bych možná i chtěla, jeho penisu sem se nemohla ani dotknout, prostě to nešlo!!! Okamžitě se všechno vybavilo a já si zkazila náladu... On taky řiká, že mu to nevadí, že máme moře času(alespoň 50let:)) a třeba se to časem zpraví a když ne, tak prostě ne! Taky mě celou dobu trápila myšlenka na to, jak dlouho to vydrží. A víš co? Když Tě má někdo opravdu moc rád, tak to vydrží! A když se k Tobě bude chovat moc hezky a Ty i uvnitř sebe zjistíš,že Tvůj přítel(manžel) není ten, kdo Tě znásilnil,všechno bude lepší!!!! A to mi věř! Netvrdím, že už dokážu cokoliv, ale trochu se to se mnou zlepšilo. Uvědomuji si, pomalu, ale jistě, že on neni ani jeden z nich, že je naprosto jinej, že mě miluje a že nikdy neudělá nic co bych nechtěla a to ani tehdy, když má v sobě dost alkoholu! Dej tomu všemu ještě čas. Pozoruj svého manžela,jak se k Tobě chová (tím myslím i normální běžný situace)a objev uvnitř sebe tu jistotu, že on Ti NEUBLÍŽÍ!!! Pomůže to. Sice časem,ale pomůže! Nemůžeš na to všechno spěchat.

Kitty (Út, 25. 5. 2004 - 07:05)

Mě se to týká!Ve 13 mě znásilnil opilý manžel mojí příbuzné, a pak mě další dva roky zneužíval na všechny možné způsoby než se na to přišlo.Takže mě se tenhle chat týká

Irena (Po, 24. 5. 2004 - 21:05)

Ahoj, to co jsem napsala, je muj nazor. Stojim si za nim. Doporucuji ti najit si psycholozku (osobne doporucuji nejprve zkusit psycholozku nez psychiatricku). Zacit o sobe mluvit, projit to s ni, vypovidat.... Kontakt by ti meli dat i na nejblizsi Lince duvery, maji vetsi prehled o konkretnich lekarich a terapeutech, skupinach. Doporucuji po case skupinovou terapii. Jsou tam i muzi, samozrejme. Dostanes zpetnou reakci na sebe, jak te kdo vnima, jak te vnimaji ostatni zeny i muzi....coz je opravdu neocenitelna vec, kterou si u kyneziolozky za zadny penize nekoupis......Nemluve o sebevedomi, nadhledu a podpore. Zjistis, ze spousta lidi ma stejne problemy jako ty a uz si s tim i uspesne prosli. Nejsi jedina na svete, komu se neco takoveho stalo! Kyneziologie je vec velmi osemetna, dost "zranenych lidi" na ni naletelo. Nebudu ti vypravet, jak cas vsechno zahoji a takovy blaboly, proste nezahoji. Preju hodne stesti a hlavne vydrz. Ukamenovat mne muzete i na muj email. pa pa Irena

Renata (Po, 24. 5. 2004 - 21:05)

Ahoj Andreo. Vykašli se na Irenu. Kineziologii v každým případě zkus. Já jsem tam byla a od mého problému mi to pomohlo, i když byl jiný. Jedno sezení stojí 500,-. Což si myslím, že není tak moc, pokud Ti to pomůže. Určitě to stojí aspoň za to vyzkoušení. Člověk v životě přijde o víc. I kdyby to náhodou nepomohlo, což si nemyslím, tak si aspoň nebudeš vyčítat, že jsi to nezkusila. Držím palečky a nedělej si nic z odpovědí od Kitty nebo Ireny. To Ti akorát podlomí sebevědomí, což nepotřebuješ. Drž se.

Andrea (Po, 24. 5. 2004 - 19:05)

Kitty a Irena by se takových chatů vůbec neměly zúčastňovat, protože se jich to netýká. Je to jejich názor, to jim neberu, ale znásilněného člověka nemůžou nikdy pochopit, pokud se jim nestane to samé. Ireno, co je to "obyčejná terapie"? Když už chceš radit, tak to alespoň upřesni, prosím. Moc děkuju Pavle a hlavně Ivě. Asi se cítíme úplně stejně. Asi to chce čas. Jednou nad tím vyhrajeme.

Iva (Po, 24. 5. 2004 - 13:05)

Ahoj Andreo,myslím, že Ti rozumím.Já byla dlouhodobě zneužívaná svým vlastním otcem.Teď mám přítele.O vše ví, řekla jsem mu to hned na začátku.Říkal, že sex pro něj není to nejdůležitější a že počká třeba 10 let.No, jsme spolu 2 roky. A jelikož chodím k psycholožce, tak si přítel asi myslí, že už jsem v pohodě. Ale opak je pravdou. Je sice moc hodnej a já mu plně důvěřuju, ale sex je pro mě noční můra.Je to chlap a asi jako každej zdravej chlap, sex potřebuje. A tak se s ním klasicky miluju, ikdyž při tom nic necítím a orgasmus předstírám. Nechci ho totiž ztratit. Nevím totiž, jak dlouho by vydržel čekat, protože jak řekla má psycholožka, tak se odporu k sexu možná nikdy nezbavím.Samozřejmě to může být i jinak, ale tomu teď moc nevěřím.Tak nevím jestli jsem Ti poradila.Tohle je má zkušenost.Možná opravdu zkus nějakou psychoterapii!Ahoj Iva

Tom (Po, 24. 5. 2004 - 10:05)

Nejdříve pro Kitty: nevím, proč by měl být její manžel sobec. Nemám dojem, že manžel vyžaduje orální sex pro sebe, ale pouze ho strpí v zájmu své ženy a třeba mu to nemusí být až tak příjemné. Je řada párů, které neprovozují vůbec orální sex.Pro Irenu: buď trochu soudná a nesrovnávej hořící dům se znásilněním, její reakce není nijak nenormální a ani se jí nedivím, že to tehdy neřešila. Chce to řešit teď, tak jí buď poraď nebo nemoralizuj.Na druhou stranu nevím proč chce Andrea zvracet, když vidí Plzáka s Uzlem. Ti dva pánové Tě snad neznásilnili.

Pavla (Po, 24. 5. 2004 - 10:05)

Andreo, myslím, že děláš dobře, pokud si násilím nevynucuješ sexuální praktiku, která Tvému muži nesedí. V lásce je dovoleno vše, s podmínkou, že to oba tak cítí a chtějí. Řekla bych, že ženy jsou v přizpůsobivosti velkorysejší a obětavější. Příspěvky, které nechtějí být zlé, ale zákonitě zlé jsou, přeskoč. Obsahově nepřinášejí nic konstruktivního ani pozitivního. Tvé problémy nemusí nutně souviset s Tvým zážitkem. V průběhu partnerského soužití dochází k obdobím, kdy touha ustoupí. Může to být i hormonální záležitost. Prostě pokles sexuálního apetitu. Někdy stačí promluvit i s dobrým gynekologem. Nemusíš hned běžet k sexuologovi. Jestli Tvůj problém opravdu souvisí s traumatickým zážitkem, který popsalas, pak by Ti měl dobře poradit i psycholog. Z popisu chování Tvého manžela mi nepřipadá, že by s Tebou neměl dost trpělivosti, navíc spousta mužů orální sex miluje a preferuje. Kromě toho pro muže je hodně důležitá touha ženy, takže Tě svým způsobem znovu dobývá...

Irena (Po, 24. 5. 2004 - 08:05)

Taky nechci byt zla, ale kdyz ti zacne horet dum, zavolas hasice az za pet let? nebo za deset? Nemyslis, ze ti do ty doby shori? Takze kdyz te nekdo znasilni, mela bys s tim neco udelat hned. A ne psat pred peti lety jsem byla znasilnena........kyneziologie? proc placat penize? mas jich hodne? zacni obycejnou terapii, mozna te to prekvapi, ale funguje to.

Kitty (Po, 24. 5. 2004 - 07:05)

Nechci být zlá, ale myslím si, že je tvůj manžel hodně velkej sobec.Ty mu orální sex děláš a on to tobě nechce oplatit? Zkus se nad tím zamyslet.P.S. nemyslím to zle, je to jen dobře míněná rada

Reklama

Přidat komentář