Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

nona (So, 4. 8. 2012 - 09:08)

Nono,nic si z něho nedělej....Díky Datumko. Nemohla by ses kouknout do svých zdrojů, co je to za člověka ten René? (Je to starší muž, žije a pracuje na Moravě..)

A ještě bych se chtěla věřících zeptat opět jednou konfrontační otázkou. Kdybych opravdu byla zjednodušeně, blázen (nespavost, únavový syndrom) Změnilo by se nějak vaše vidění mé osoby :))?

Řekly byste si, bůhví, kolik bláznů nás tady je? To je jedno, každý má něco, jedeme dál?

Spojili byste si obsah mých někdy pobuřujících příspěvků s tím, že aha ona je nona blázen, tak klid, nechte se ji vykecat.

Řekli byste mi, jako včera jedna přispěvatelka po prvním agresivním příspěvku,: jsi nějaká divná

Jak moc můžou taková agresorova přinejmenším nesvatá slova ovlivnit váš názor???Pokud budete mít čas se vyjádřit, budu ráda

Acharys (So, 4. 8. 2012 - 09:08)

1.5.2012 19:19 -...Jdi spátttttttt :-D Jak by řekla má mamka...

Tady je blázinku co?...:-DDDA pak nemám milovat více zvířata...šááák ty nemaj rozum,ale co dokazuje někdy člověk :-D

Pavel z Čech (So, 4. 8. 2012 - 08:08)

Anno důvěřuj Bohu Jehovovi a jeho Synu Ježíši Kristu. Bůh Jehova je blízko těm kdo mají zlomené srdce.
Žalm 34:18
18 Jehova je blízko těm, kdo mají zlomené srdce,
a ty, kdo jsou zdrcení na duchu, zachraňuje.
Pomáhají li tě nějaké léky tak je ber.
Zatím se měj pěkně.

4.8. (So, 4. 8. 2012 - 06:08)

Nono,nic si z něho nedělej. Mě se Tvoje pomoc bližnímu svému líbí...

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 01:08)

1.5.2012 19:19 - Nono

Noninko,špatně jsi mě asi...

Helenko, omlouvám se, jestli jsem se tě dotkla. Sama trpím středně těžkou depresí a poruchou, o kterí mám ostych i tady mluvit

Aleno (So, 4. 8. 2012 - 01:08)

Alespoň uvidí co jsi zač! To je o tobě pravdivé, sama jsi to napsala. Ale na druhé hážeš špínu a výmysly.

Se podívej (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

A ty si příště rozmysli,...co si tady za poslední tři čtvrtě hodiny nablil. Připadne ti normální trávit takovýma hovadinama čas? Vzpamatuj se, dokud je čas!

a že (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

Takže to byly ukázky toho,...to tady tak René kopíruješ? Šplouchá ti na maják? Jenom magor by to takhle vyhledal a kopíroval to sem (teda jestli nemáš archiv, to bys byl ještě větší magor než jsme si mysleli).

NONO (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

A ty si příště rozmysli, koho budeš nazývat bláznem nebo magorem. Ty jsi blázen!

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

Takže to byly ukázky toho, co je NONa zač!

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

5.5.2012 08:32 - Nono

Nono,já taky ráda...

Ještě jsem chtěla dodat k těm BZD, co mě donutilo s nimi bojovat. Moje rodina. jejich postoj vůči mě se pohyboval mezi soucitem a vztekem a zděšením (obzvlášť, když jsem přetáhla usnutí po hypnogenu a začala říkat nebo dělat blbiny, což se mi několikrát opravdu stalo).

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

5.5.2012 15:46 - Nono

Ilonko,také trpím na tu...

Alenko, to je milé, že jsi si zapamatovala, že jsme jmenovkyně :).

Ili, zvolila jsem si nick Nono, jako zdvojenou poslední slabiku svého jména při oslovení

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

5.5.2012 22:04 - Nono

jak vás čtu začínám mit...

Feťáku, za mě druhý den třetinka 75 Trittica. A pak (po deseti dnech) mi k tomu nasadil mozkoškrab SNRI argofan. BZD nic. Jak to vidíš v těch svých tabulkách")?

Povídej a přeháněj:)

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

7.5.2012 12:28 - Nono

Přidám, co pomáhalo mně, když jsem před měsícem vysadila neurol a zůstala na hypnogenu, nesmějte se, byla to pro mě velká změna

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

7.5.2012 11:23 - Nono

..děkuj nebesům, žes...

Na tu úzkost očekávám, že mi zabere poránu Argofan, který začnu brát, po deseti dnech počátečnách dávek Tritt. No nevím, jestli to nebude celé nějak moc. Co myslíš?

Před lety my jiná psych. nasadila SSRI Sertralin, a nebyl žádný ůčinek, brala jsem ho tři roky právě s těmi neuroly a hypnogeny, které my také psala. Výsledek nebyl žádný, ani nástup ani, když mi doklaplo, že je to asi nanic a já ten Sertralin tehdy také ze dne na den vysadila. Prostě věřila jsem odbornici, z toho teď má nedůvěra k psych.

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

22.5.2012 20:06 - Nono

Tak jak dnes návštěva...

Tak celkově jsem lepší, i když opět jsem trochu hrála, je mi prostě blbé, že je mi blbě:)Ale, když jsem mu vyprávěla události svého života tak řekl, že je to velmi komplikované, myslím, že mě začíná prokoukávat. Takže pokračuju Triticco a Argofan, když nezabere Trit, tak jeden hypnogen.

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

25.4.2012 07:08 - NoNo xxx budoucí realita

Odcházím do ilegality, ono by nám to stejně nefungovalo. Změna nicku se nepovedla. Já i moje bojová jednotka se dočasně stahujem, ale opět se vrátíme.Ale jsou zde i jiní bojovníci, ti nás zastoupí

René. Lítost s tvoji osobou minula . Bude boj boj boj.Hahaha

ukázka (Pá, 3. 8. 2012 - 23:08)

8.7.2012 08:37 - nona

No nic nono-alčo dneska je...

Ale to se klidně zastav a opruzuj, já taky někdy jen okouním a opruzuju (ta jména a nicky tady neber vážně, lidi prostě matou i v info o sobě)

NONO (Pá, 3. 8. 2012 - 23:08)

Tu já nepamatuju, ale jak to...A zesměšňovat druhé to můžeš?
Na rivotrilu jsou alkoholici, kteří si za to můžou sami. Zase hraješ na city? Jako adminisrátorovi. Sama jsi psychicky nemocná, jak se dá takovému člověku věřit?

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 22:08)

no řídila tu kdysi...Tu já nepamatuju, ale jak to tady na Doktorce občas čtu, jsou tu dvě osoby, které se vymykají takové té běžné sprostotě. Oba dva jsou evidentně nešťastní, nespokojení lidé, kteří si svůj komplex ventilují tímto způsobem. Proto jsem Mare psala, co si tady užívám. Ale lidi ho už znají, ono to už přestává být i srandovní, spíš nudné. Ale je fakt, že tomu věnuje dost času, kopíruje a zpětně vyhledává různé příspěvky...teď třeba uráží ty chudáky holky na diskuzi Rivotril, kam za nimi chodím trochu jim pomoct slovem atd...To už je zlé, ti lidi tam jsou opravdu nemocní...Schválně se tam podívej a zalistuj

Reklama

Přidat komentář