Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

pro NONO (Ne, 5. 8. 2012 - 02:08)

Co zaséváš to sklízíš! Psát o někom prasárny
(o penisu, orientaci, fekáliích a jiné)není pěkné. Takže co zaséváš to i sklízíš.
Z hlediska psychologie jsi se přesně trefila,to co píšeš jsi celá ty. A proto si myslíš, že každý je takový střevo jako ty (A ten člověk nekritizuje, on má problém sám se sebou a takto ho řeší.Prostě potřebuje vykompenzovat stres, hledá viníka své situace, životní nepohody a křivd, které se mu dějou - tvá slova). Jen chybí jedna věc - agresivita. Jinak celá ty.
Ty vymýšlíš sci-fi? Kde jsi přišla na blbost... starší muž, morava? Bože holka, zvyš dávky na hlavu. takže tvůj muž z moravy se ti ozval, takže zase vedle, já to nejsem!!!
Znovu a naposledy zopakuji, nikdo si na tobě nic nekompenzuje. Ale nebudu trpět tvé nechutné vydávání se za mě. To by se mohlo stát, že pak budu pátrát já.
A tobě = padesát+, tlustá, zamindrákovaná, falešná, bývalá dáma, zlostná (ujel ti vlak), a hlavně nepřejícná.

dělej debila z (Ne, 5. 8. 2012 - 02:08)

Ty jsi Aleno?? Co je to za...Aleno zase!!!

Starší muž, žij (Ne, 5. 8. 2012 - 02:08)

Zase!Proč nespíš Aleno?

Starší muž, žij (Ne, 5. 8. 2012 - 01:08)

Zase!Ty jsi Aleno?? Co je to za divný jméno?

Aleno (Ne, 5. 8. 2012 - 01:08)

Teda, co se to tady děje??Zase!

Starší muž, žij (Ne, 5. 8. 2012 - 01:08)

Teda, co se to tady děje??

Proč si napsal (Ne, 5. 8. 2012 - 01:08)

Ještě pro...Když jsi Luboš. A proč to řešíš teď?

(Je to starší m (Ne, 5. 8. 2012 - 01:08)

Ještě pro upřesnění,jmenují se Luboš,je možné že jsem tam napsal René.To si už nepamatují.

(Je to starší m (Ne, 5. 8. 2012 - 01:08)

Co zaséváš to sklízíš!...To budu asi já.Psal jsem tu kdysi že nemůžu spat a beru Rivotril 0,5 mg.Psal jsem že moje znama spi méně než hodinu za noc.At jsou tedy radi, že spí alespon pár hodin.To je tak vše co jsem na doktorce kdy napsal.Luboš
Píšu proto aby bylo jasné,že si mne nevymyslela,jenom se plete.A pokud někde někdo píše jako Luboš, tak je to jenom náhoda.

dodatek (Ne, 5. 8. 2012 - 00:08)

Proč se neřeší problémy...Tady si hraje jedině NONA a to s Vámi! Takže otevřte oči. Je jak - kam vítr tam plášť.

Odpověď (Ne, 5. 8. 2012 - 00:08)

Problémy se týkají NONY, která se s oblibou vydává za druhé a to docela nechutně a ještě pak toho dotyčného pomlouvá. Protože, když se objevily zkopírované její příspěvky, byl klid od jejích nechutností. A pokud si všímavý/á s nikým si nehraji a drzhých se to netýká.
NONA nebude z nikoho dělat blbce a urážet, když je psychiatrický pacient!
Víc k tomu není potřeba dodat.

úvaha (Ne, 5. 8. 2012 - 00:08)

Co zaséváš to sklízíš!...Proč se neřeší problémy tam kde údajně vznikly? Co je tím sledováno? Je to hra jednoho člověka s lidmi této diskuse?

NONO (So, 4. 8. 2012 - 23:08)

Máš těžký život...Zase jsi žalovala? Bacha na to, lidi nemají žalování rádi. :-)
A že smazali i tvůj příspěvek? Však ty víš kde.

Acharys (So, 4. 8. 2012 - 20:08)

soudit tam mělo být

Acharys (So, 4. 8. 2012 - 20:08)

každý má své trápení.Ale jak říká písmo pokud projevuji Lásku je těm co jsou stejné víry...jáký dělám záslužný užitek...No je to oříšek ,že učit se mít rad i nepřátelé své.
Kristus do dokázal.My zdaleka vubec.

Ale nutností to zůstává.Kristus nepřišel spudit ,ale zachránit.Tehdy to bylo revoluční.A ono je to i dnes.Málo kdo si to uvědomuje ,jak to uvádět v praxi.
I já mám s tím problém.:-(...Ale musíme na tom makat.

nona (So, 4. 8. 2012 - 19:08)

Áno,ďakujem, ja viem, že...Máš těžký život Anno..Je toho na tebe moc

NONO (So, 4. 8. 2012 - 19:08)

Díky za názor.

S tím...Co zaséváš to sklízíš! Psát o někom prasárny
(o penisu, orientaci, fekáliích a jiné)není pěkné. Takže co zaséváš to i sklízíš.
Z hlediska psychologie jsi se přesně trefila,to co píšeš jsi celá ty. A proto si myslíš, že každý je takový střevo jako ty (A ten člověk nekritizuje, on má problém sám se sebou a takto ho řeší.Prostě potřebuje vykompenzovat stres, hledá viníka své situace, životní nepohody a křivd, které se mu dějou - tvá slova). Jen chybí jedna věc - agresivita. Jinak celá ty.
Ty vymýšlíš sci-fi? Kde jsi přišla na blbost... starší muž, morava? Bože holka, zvyš dávky na hlavu.
Znovu a naposledy zopakuji, nikdo si na tobě nic nekompenzuje. Ale nebudu trpět tvé nechutné vydávání se za mě. To by se mohlo stát, že pak budu pátrát já.
A tobě = padesát+, tlustá, zamindrákovaná, falešná, bývalá dáma, zlostná (ujel ti vlak), a hlavně nepřejícná.
Víš čím jsi se usvědčila? Že to děláš ty (vydáváš se za druhé), jestli to uhádneš?

Anna (So, 4. 8. 2012 - 19:08)

Drahá Aničko, nejsi zrovna...Áno,ďakujem, ja viem, že to tak je, ale útoky sú skutočne silné a neznesiteľné. Viem aj to,že sám Boh YHWH chce mi pomôcť začať milovať svoj vlastný život, ktorý bol demolovaný už v samotných jeho základoch,to nechcenie tu vôbec byť, a že neraz som sa zmieňovala, že prečo si to nemôže človek sám povedať, či tu chce, abo nechce do tohto sveta.
Nie, ja nechcem duchovne bojovať, len niektoré životné záležitosti pohnúť dopredu, či riešiť, tak niejako to nazvem.A dotýka sa to aj mojej blízkej rodiny/je mi skutočne ľúto bratranca, že mu bolo predpovedanej do života už ako malému toľko krutosti a zrejme ani nemohol inak ako aj mne ublížiť, aj zrejme mnohým, tiež pre demoláciu už v samotných jeho základoch=detsvte.../. Aj moje manželstvo nieje a nikdy manželstvom ani nebolo. Bolo to chovanie o DECKO navyše,neuspokojené decko v úlohy hlavy, hazardujúc a vyrábajúc neriešiteľno.Rodina úplne bez podpory, ba naopak/boli však aj krásne chvíle=v prírode=len to/. Lenže, aj manžel mal dôležitú úlohu, aby mi bratranec ešte viac neublížil ako ublížil, a tak to všetko vlastne bolo YHWH predom dané, preto viem, že je posväcovaný a všetko musí byť len tak ako je /slúžiac však k demolácii detí...neznesiteľnosti a neúnostnosti všetko ako KOMPLET /, a to som chcela pracovať pre vedu, nie manželstvo, a bolo predpovedané aj tak, doknca traja životní:(
A VOHNALO MA TO DO CELOŽIVOTNÉHO SÚŽENIA, vediac, že sa mi uľaví až v prachu, podobne ako mnohí včetne Jóba, ktorí tu nechceli existovať.
Takže tak, ak človek otvorí náruč, tak do nej vletí S-D, to je moja osobná skúsenosť a demolovanie pokračuje...
Tak niejako,viem, že na všetko je ustanovený čas. Stejne čo mám urobiť ide=letí. Čo nie, nemôžem, alebo nieje doprianého, tak príde brzda.
Viem,že ľudia si skutočne "pestujú duše pre záhrady už v tomto svete", a to nieje možné.
ALE JA TIE ZÁHRADY DOSLOVNÉ=TÚ PRÍRODU, ZELEŇ SKUTOČNE MILUJEM :)
Ale aj to je život, od ktorého som mala asi viac očakávať, možno by som viac dostala.
BOLA som tam, vo VS, áno bola. Niečo,čo ani pri najhorších katastrófach ešte nieje katastrófa. DIELO napriek všetkému, je dielo Božie, má to tak byť, aby boli oslovení aj tí,ku príkladu právnici, vzdelaní...Bude k nevydržaniu a úplnej neznesiteľnosti.Karta sa celosvetovo zvrtne súvisiac s náboženstvami sveta osloviac zvyšných, napokon oslovené vlády krajín počujúc ako posledným, ktorí nepočuli.

Pro Annu (So, 4. 8. 2012 - 11:08)

Drahá Aničko, nejsi zrovna v lehké situaci, ale východisko z ní je. Psala jsi:

Samozrejme, že človek ak je veriaci, tak má ísť do BOJA sám nevediac do čoho ide, už akokoľvek by to dopadlo, aj s následkami /len ja skutočne nedokážem zvládať TO DUCHOVNO = LÉGIE, tancujem =VIBRUJE A NIČÍ MA TO DOSŤ SILNE a pospomínam žial všetkých tzv.svätých= aj preto som sa NIKDY ANI V POMYSLENÍ NEZABÝVALA ísť ďalej,je to nielen moje ego a žiaľ niečo čoho sa nedokážem zbaviť aj pri najlepšej svojej vôli. A tak idem ďalej ako sa len dá/.

Již v první větě prakticky poukazuješ na svůj problém. Sama nemůžeš s druhými bojovat, Ty máš především milovat, pak za Tebou stojí Kristus, který toho koho chce sám obrátí a popřípadě uzdraví.
Pokud možno, již přestaň chtít bojovat! Odpusť všem co Ti kdy ublížili, hlavně se zbav zášti a řiť se Ježíšovým poselstvím lásky. Víš jak každému odpouštěl a jak jej nabádal, aby již dále nehřešil. Víš také proč to říkal? Vyhnal z člověka zlé duchy a ti pak bloudí světem a hledají kde by spočinuli, a když nenacházejí vhodný příbytek, vrátí se zpět odkud byli vyhnáni, a pokud je dům ( srdce člověka ) čistý a nestřežený bdělostí, pak jej obsadí a přivedou ještě své kamarády a konec toho člověka je horší než počátek. Proto má člověk tyto věci znát a jednat podle toho. Ježíš jasně mluví co člověka znesvěcuje, že to nejsou věci jak vypadá, na co se dívá nebo co jí, ale že to je to, co vychází z jeho srdce, špatné myšlenky, vraždy, smilstvo, krádeže ....... Lidé si mylně zakládají na tom jak vypadají, jaké mají vzdělání, co na sobě nosí, jaké mají postavení a společenský vliv, do jakého shromáždění chodí, místo toho aby prověřovali to jací vlastně uvnitř jsou a jaký to má vliv na druhé.
Když Tvá láska ke Kristu bude tak silná, že si již nebudeš přát žít jinak, nežli jeho příkladem lásky, pak ani legie zlých duchu nad Tebou nebudou mít žádnou moc.
Proto prozatím nikoho neřeš, nejprve musíš být sama uzdravena, až pak budeš moci bez úhony pomáhat ostatním.

nona (So, 4. 8. 2012 - 11:08)

myslím, že Ti co Tě...Díky za názor.

S tím zasíváním a sklízením mám poněkud bohaté zkuženosti, vzhledem k mému rozsáhlému CV :)

A ten člověk nekritizuje, on má problém sám se sebou a takto ho řeší.Prostě potřebuje vykompenzovat stres, hledá viníka své situace, životní nepohody a křivd, které se mu dějou

Reklama

Přidat komentář