Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Kubrt (Pá, 17. 4. 2009 - 18:04)

Zapomnněl jsem dát svůj nick Kubrt pod příspěvkem, který končí, že SJ chtějí navždy chodit ve jménu JEHOVY !!! Ano mezku je to diskuze, ale na téma Jehova - jediný živý Bůh ne na téma JK - jediný živý Bůh a pokud vím tak tuto diskusi založila Ilona - svědkyně Jehovova a ne ty.

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2009 - 18:04)

Když budeš dobře studovat Bibli zjistíš, že Bůh Jehova řekl Satanovi toto 1 Mojžíšova 3:15 - " A položím nepřátelství mezi tebe a ženu a mezi tvé semeno a její semeno. On ti zhmoždí patu (usmrcení JK) a ty mu zhmoždíš hlavu (budoucí Armagedon). Když čtu Zjevení 12:7-10 tak se tam píše - A v nebi vypukla válka: MICHAEL a jeho andělé vedli bitvu s drakem a drak a jeho andělé vedli bitvu, ale nezískal převahu ani již pro ně nebylo nalezeno místo v nebi. Velký drak byl proto svržen, ten prahad, který je nazýván Ďábel a Satan, jenž zavadí na scestí celou obydlenou zemi; byl svržen na zem a jeho andělébyli svrženi s ním. A slyšel jsem silný hlas v nebi, který řekl: " Nyní nastala záchrana a moc a království našeho Boha a autorita jeho Krista, protože byl svržen žalobce našich bratrů, který na ně dnem i nocí žaluje před naším Bohem !" Podle 1 Mo 3:15 nemůže být Michaelem, nikdo jiný než vzkříšený JK. Mimochodem tato událost proběhla právě v roce 1914 v době kdy na zemi vypukla 1. světová válka. Zjevení pokračuje verš 11,12 - A zvítězili nad ním kvůli krvi Beránka (rovněž JK) a kvůli slovu svého svědectví a nemilovali své duše ani tváří v tvář smrti.( Toto prororoctví se splnilo ve 2. světové válce kdy SJ radši zvolilo smrt v koncetračních táborech než by podepsali, že se zříkají uctívání Jehovy a mohli být propuštěni). Proto se radujte nebesa a vy, kteří v nich přebýváte ! Běda zemi a moři, protože k vám sestoupil Ďábel a má velký hněv, neboť ví, že má krátké časové období." Stačí, když budeš hlouběji studovat Boží Písmo a k tomu ti může pomoci společenství bratrů a sester SJ. I já si myslím, že během soudného dne se tam budou snažit protlačit utlačující vlci, ale to neznamená, že je celá NSSJ falešná. Matouš 7:19,20 píše - Každý strom, který nenese znamenité ovoce, je podťat a vhozen do ohně. Skutečně tedy poznáte ty lidi podle jejich ovoce. Je dobré si přečíst i verše 21 až 23 . Jan 13:35 zase píše - Podle toho všichni poznají, že jste moji učedníci, budete-li mít mezi sebou lásku. Pokud nevěříš můžeš se sama přesvědčit když navštívíš Sál Království, kde panuje pravá Boží jednota mezi pravými křesťany - Svědky Jehovovými. Na závěr tohoto příspěvku bych chtěl napsat ještě jeden text. Je to Micheáš 4:5 - Všechny národy, ty budou totiž chodit každý ve jménu svého boha; ale my, my budeme chodit ve jménu Jehovy, našeho Boha, na neurčitý čas, ano navždy.

přijetí přesnéh (Pá, 17. 4. 2009 - 18:04)

Kubrte, co to je přesné poznání!!!!
To jen na okraj.A jinak si myslím že jsme na diskuzi.Tak že,Tvůj názor, Můj názor tečka.Mezek

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2009 - 18:04)

22. A kdo je lhář, ne-li ten, kdo popírá, že Ježíš je Kristus? To je ten antikrist, který zapírá Otce i Syna.
23. Nikdo, kdo zapírá Syna, nemá ani Otce. Kdo však vyznává Syna, ten má i Otce.

milka (Pá, 17. 4. 2009 - 18:04)

Já nechápu.
Starý zákon nám zvěstuje příchod JK. Nový zákon je o příchodu a oběti JK,a plné naplnění SZ.Celé písmo je v podstatě o JK.
Jak potom lze JK téměř popřít?(jestliže z něj uděláme archadéla,je to jak popřít JK jako syna Božího.)
O čem potom podle SJ písmo je?

Mare (Pá, 17. 4. 2009 - 17:04)

Milko, on ti to možná vysvětlí. Ve Zjevení Jan je psáno o Michalovi a oni s určitých souvislostí, které vykládají jen oni, tvrdí, že je to Ježíš....

Ale není tomu tak, najdi si to sama podle toho, jak ti to řeknou a sama uvidíš, že je to podstatně jinak......

Mare (Pá, 17. 4. 2009 - 17:04)

moji drazí blízcí, je nádherné, jak jste vyrostli a rostete neuvěřitelně rychle....ke Kristu a v Kristu...

Kateřino, já vím, že svědek není Roman,....jsou to dokonce dva lidé, kteří byli pod vlivem nauk svědků,.....a začínají chápat nebo už velmi vyrostli pod vlivem toho pravého evangelia....

Říkáš, že podstatné věci u svědků jsou stejné, drží a jsou kvalitou....

Nejsou, protože celé učení je postaveno na onom falešném evangelium......., takže jsou svědkové pod Božím prokletím,...jak říká apoštol Pavel,...že má být proklet každý, kdo káže jiné evangelium....!

Tím netvrdím, že tam nejsou lidé, kteří nežijí podle Božího slova, nebo že v učení není něco pravdivého........ovšem i Satan používá polopravd.....a těch tam je nejvíce....!

Evangelium má být ta výlučně jedinečná dobrá zpráva tady na zemi.....

Vy kážete, že jako evangelium to, že když někdo bude znát váš jediný správný výklad Bible, čili bude mít to jediné PŘESNÉ poznání, bude ve vaší organizaci, která je jediná správná, bude se podle Bible chovat a kázat toto falešné evangelium, že jedině tímto způsobem může být člověk zachráněn....!

Toto je jednoznačně falešné evangelium....!

Pravé evangelium je toto:
Celý svět je pod mocí hříchu a tímto vzdálen od Boha....
Tyto hříchy celého světa byly naloženy na Ježíše Krista a tím, že byly přibity spolu s ním, je odstraněna překážka pro obnovení blízkého vztahu s Bohem pro všechny lidi na světě.

Záleží jen na našem rozhodnutí tento dar přijmout, litovat svých hříchů, činit pokání a odvrátit se od našeho zkaženého života a poprosit Boha o odpuštění a smíření s ním....!

Po tomto rozhodnutí a vyznání před Bohem člověk přijímá Ducha svatého na důkaz, že mu byly reálně Bohem odpuštěny hříchy a že byl smířen a přijat Bohem skrze Kristovu prolitou krev.

Od této chvíle nezůstane kámen na kameni v životě takového člověka, protože jeho duch je nově narozen z Ducha a vstupuje z částky do vztahu s Bohem a do Božího království.....

Bůh přímo píše na desky srdce tohoto člověka, takže on touží po Bohu po změně života a Duch ho jemně vede ke změnám.
Skrze Boží slovo rosto v poznání...Duch svatý ho uvádí do celé pravdy,...podle zaslíbení....a z alkoholika se stane člověk nezávislý, z narkomana,.....čistý....a ještě k tomu říká,.....zažila jsemto osobně,.....že Pán Ježíš je daleko lepší " špica "....než jakékoliv drogové delírium....!

Toto je pravé evangelium,...ospravedlnění z hříchů a smíření s Bohem skrze Krista.

Dále člověk žije svobodně s Bohem, je veden individuálně, svobodně se rozhoduje mezi hříchem a nehřešením, protože Ježíš ho vyvázal s otroctví hříchu. A jen Ježíš prostřednictvím Ducha svatého je jediným prostředníkem mezi Bohem a člověkem,....a nikdy už žádný další člověk...., ať už papež nebo Otrok v Booklynu....!!!

Můžeš tvrdit, že všechno toto vyučujete.......možná ano, ale jako součást polopravd......a zavalené spoustou dalších v uvozovkách důležitějších a úžasných pravd......Ne, stokrát ne.....!

Pán Ježíš je jediný zachránce a jen on jediný má ta slova pravého života a nebude se dělit se Satanem o pravdivost jeho polopravd.....!
On zaplatil, příliš draze zaplatil,....než aby bylo možné, aby někdo mohl taky zachraňovat,....on se nebude dělit o záchranu pro věčný život s žádnou jinou zaručenou polopravdou......!

Takže ne Kateřino, ....vaše cesta k Bohu nevede,.........je jen jediná....Cesta, Pravda a Život.........a těmi všemi je Kristus Ježíš, jedině on.....a ne dalších tuším deset zaručených pravd ve vašich knihách, které mají dávat věčný život.........!

Ten, kdo patří Kristu, jistě roste v moudrosti a poznává další množství pravd a Božích zákonů, které proměňují jeho život,.......ale tyto pravdy nevedou k věčnému životu,...........jen mohou přispět k odměně Bohem, například, že budu soudit svět......., že mi dá hvězdu jitřní.....dá mi vládu nad deseti městy,....atp.

Vydržte mí drazí,...i když jste se teprve narodili a jste třeba duchovně jako miminka, myslím, že tady nikdo nebude už teď schopen čelit Duchu moudrosti, který je ve vás......nenechte se odradit.....a podepírejte se navzájem,.....budu se za vás modlit,.....protože nebudu zase chvíli moci být na internetu...........vytrvejte........v Kristu......

milka (Pá, 17. 4. 2009 - 16:04)

Kubrte,můžeš mi bibliky podložit tvrzení,že Ježiš je pro dnešní dobu archanděl Michael?
Vůbec nechápu kde jste to vyčetli?

pravdou je (Pá, 17. 4. 2009 - 16:04)

že jsme svědky Jehovy,svědčíme o Jeho záměrech,svědčíme otom co On Jehova rozhodl.
Nebot Bůh tak miloval svět,že dal svého jediného Syna,aby žádný kdo v něho věří,nezahynul,ale měl život věčný.
Kdo v něho věří,není souzen.
Vzývat Pána Ježíše znamená věřít v něj,hlasit se k němu jako k tomu kterého Bůh poslal.Jsme svědky tomu ke kterému se mame modlit,Otče ... .Za toto co jsem napsal budu souzen,kdo rozhodne?

Kubrt (Pá, 17. 4. 2009 - 16:04)

Milce
Chtěl bych na svou obhajobu před Romanem citovat Ježíšova slova (Matouš15:13,14) - Odpověděl a řekl:" Každá rostlina, kterou nezasadil můj nebeský Otec, bude vykořeněna. Nechte je být. Jsou to slepí vůdci. Jestliže tedy vede slepý slepého, oba spadnou do jámy." Nezáleží na tom jak mě vidí odpadlík Roman. Zaleží na tom jak se ty díváš na mně. Ale jedno věz podle Hebrejcům 10:26,27 - Jestliže totiž svévolně hřešíme po přijetí přesného poznání pravdy, nezůstává již žádná oběť za hříchy, ale je jakési jisté, strašné očekávání soudu a ohnivá žárlivost, která stráví ty, kteří jsou proti.
Kateřině
Rád bych věděl v čem pociťuješ, že bych měl nedostatek lásky. Vícemeně mně ani pořádně neznáš pouze cituji to co jsem se dozvěděl z Bible. Pokud se to týká Mare i JK vyhnal ostře kupce ze chrámu svého Otce. Byl snad taky JK bez lásky ?

Kateřina (Pá, 17. 4. 2009 - 16:04)

Mimochodm svědek rozhodně není Roman, co dřív chodil na tuto diskusi.
Vím o něm, že nekřtěný zvěstovatel a co víc dokonce vytváří stránky, které mají lidi přiblížit k Bohu a Pravdě.

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2009 - 16:04)

svědku alias Romane neznám nikoho z bratrů který by k Bohu přistupuval pouze skrze organizaci . Kateřino konečně , jen do toho

Roman (Pá, 17. 4. 2009 - 15:04)

Milko, nevěř Kubrtovi. Znám učení SJ, Kubrt se od učení také odklonil, to poznám.
Kubrtu, Ježíš Kristus odpouštěl když byl na zemi. Neodpouští nyní, když má všechnu moc, jméno, ducha od svého Otce? Kristus koupil, a my proto právem patříme ZATÍM jen Ježíši pro SLÁVU BOHA OTCE. Tys vůbec nepochopil.
Kdo nectí Syna, nectí Otce. Klánět před Ježíšovým jménem ke slávě Boha Otce je napsáno na mnoha místech. Vzývat též. Však také řekl, pro jeho jméno budou lidé pronásledováni, ne pro Jehovu. Jehovova vůle je, aby lidé činili Jeho vůli tím, že budeme naslouchat Ježíšova slova, a ta slova říkají, že máme oznamovat Boží království skrze Kristovo jméno.

Mat. 5:11 Šťastní jste, když vás lidé haní a pronásledují vás a lživě proti vám říkají kdejakou ničemnost kvůli mně.
Jan 14:5Tomáš mu řekl:

Kateřina (Pá, 17. 4. 2009 - 15:04)

Hmm 3x to jse vážně nechtěla,omlouvám se. Bylo to zasekaný, moc píšete :-))

Kateřina (Pá, 17. 4. 2009 - 15:04)

Co myslíš tím jiným evangeliem?
Co se týká omylů, byly, ano to je pravda, ale nebyly příliš podstatné narozdíl od velmi podstatných věcí, ktré zůstavají stejné.
Je třeba si uvědomit, že někdy když si lidé některé věci moc přejí, může dojít k tomu, že nejsou schopni přesně rozeznat co je jen jejich přání a co skutečně odpovídá skutečnostem.
Takže bych nebazírovala na špatně určeném konci světa na r. 1914, ale dívala bych se dál. Navíc ten kdo si aspoň kousek z Bible přečetl, musí připustit, že vlasně křesťanství samo o sobě (už téměř 2tis.let) je založeno na víře, že tento život a svět, ve kterém žijeme, je pouze takovým předstupněm k tomu skutečnému životu ve skutečném světě.
Je tedy nanejvýš užitečné, neustále si uvědomovat, že jsme jen jako "polní tráva, která vyroste a rychle usychá" ,proto bychom se ve svých životech neměli věnovat pozornost jen pomíjivým věcem, ale přemýšlet o tom, jestli svými skutky nezapříčíníme své vymazání z Knihy života.

Kateřina (Pá, 17. 4. 2009 - 15:04)

Co myslíš tím jiným evangeliem?
Co se týká omylů, byly, ano to je pravda, ale nebyly příliš podstatné narozdíl od velmi podstatných věcí, ktré zůstavají stejné.
Je třeba si uvědomit, že někdy když si lidé některé věci moc přejí, může dojít k tomu, že nejsou schopni přesně rozeznat co je jen jejich přání a co skutečně odpovídá skutečnostem.
Takže bych nebazírovala na špatně určeném konci světa na r. 1914, ale dívala bych se dál. Navíc ten kdo si aspoň kousek z Bible přečetl, musí připustit, že vlasně křesťanství samo o sobě (už téměř 2tis.let) je založeno na víře, že tento život a svět, ve kterém žijeme, je pouze takovým předstupněm k tomu skutečnému životu ve skutečném světě.
Je tedy nanejvýš užitečné, neustále si uvědomovat, že jsme jen jako "polní tráva, která vyroste a rychle usychá" ,proto bychom se ve svých životech neměli věnovat pozornost jen pomíjivým věcem, ale přemýšlet o tom, jestli svými skutky nezapříčíníme své vymazání z Knihy života.

Kateřina (Pá, 17. 4. 2009 - 15:04)

Co myslíš tím jiným evangeliem?
Co se týká omylů, byly, ano to je pravda, ale nebyly příliš podstatné narozdíl od velmi podstatných věcí, ktré zůstavají stejné.
Je třeba si uvědomit, že někdy když si lidé některé věci moc přejí, může dojít k tomu, že nejsou schopni přesně rozeznat co je jen jejich přání a co skutečně odpovídá skutečnostem.
Takže bych nebazírovala na špatně určeném konci světa na r. 1914, ale dívala bych se dál. Navíc ten kdo si aspoň kousek z Bible přečetl, musí připustit, že vlasně křesťanství samo o sobě (už téměř 2tis.let) je založeno na víře, že tento život a svět, ve kterém žijeme, je pouze takovým předstupněm k tomu skutečnému životu ve skutečném světě.
Je tedy nanejvýš užitečné, neustále si uvědomovat, že jsme jen jako "polní tráva, která vyroste a rychle usychá" ,proto bychom se ve svých životech neměli věnovat pozornost jen pomíjivým věcem, ale přemýšlet o tom, jestli svými skutky nezapříčíníme své vymazání z Knihy života.

pravdou je (Pá, 17. 4. 2009 - 14:04)

že jsem to tady dlouho nečet,no nečet jsem to všechno ale co tadý někteří předvadějí.On ten Kubrt,má pravdu.Také s.j.nemusím,rozhodně si myslím že tolík omylu a lží co se tady tvaří jako pravda,v tom jejích učení nenajdete.Pro s.j.když už tam jste radím zůstat.Toto co zde čtete je jiné evangelium.

Kateřina (Pá, 17. 4. 2009 - 14:04)

Kubrte, jak dlouho si studuješ Písmo? Máš dle mého názoru celkem obstojné vědomosti,když to tak v kostce shrneš, jen mi tam trochu chybí srdce a to je škoda.
Ale jinak bezva. Navíc, co není....může být :-)

Poslyš, ovlivnily tyto informace nějak tvůj dosavadní život?

Kubrt (Pá, 17. 4. 2009 - 13:04)

Milce
Tvoje nenarozené miminko ti odpustit nemůže, protože je mrtvé (neexistuje). Spíš je to otázka zda - li si to dokážeš odpustit sama sobě a především zda ti dokáže odpustit Jehova Bůh. Co je mi známo tak SJ neuznavájí potraty je to pro ně jako vražda. Nicméně i takové věci Jehova Bůh dokáže odpustit pokud je člověk dělal v nevědomosti, ale vzhledem k tomu, že Jehovu Boha stávíš na úroveň Ježíše Krista tak nevím nevím. Znamenitý příklad nám dal JK v odpouštění, když zlí lidé chtěli ukamenovat jednu cizoložnici. Řekl jim :"Kdo je z vás bez viny ať po ní hodí kamenem". Neudělal to ani jeden z nich. Ženě potom řekl: "Ani já tě neodsuzuji. Jdi a DÁLE JIŽ NEHŘEŠ." Co je však hřích ? Je to všechno co Jehova Bůh neschvaluje. Protože v Božím novém světě, který pro nas Jehova Bůh chystá už nebude místo pro žádné hříšné lidi. Proto by měli lidé činit pokání a smířit se s Bohem Jehovou, protože opravdu není žádné jiné východisko. Já sice nechodím do sboru, ale souhlasím s učením SJ. A taky vidím, že ti odpadlí SJ jsou skutečně ti co "bijí" své bývalé bratry - věrného a rozvážného otroka svými pomluvami. Kdyby na tyto stránky zavítal Ježíš - pro dnešní dobu archanděl Michael - zcela jistě by vyhnal takové lidi jako je Mare, která ostatní zavadí na scestí. Pamatujte na to, že sám Lucifer (=světlonoš) se proměňuje v anděla světla neboť jeho cílem je odvést od uctivání jediného PRAVÉHO BOHA JEHOVY co nejvíce lidí. To, že Ježíš a Jehova jsou jedno neznamená, že je Ježíš Bůh, ale že mají stejnou povahu - jsou stejného názoru. Pro svědka.Když chtěl Satan Ďábel, aby mu Ježíš Kristus prokázal jediný akt uctívání neřekl JK jen mně budeš uctívat neboť já jsem Bůh. Naopak řekl :"JEHOVU budeš uctívat a jemu SAMOTNÉMU budeš prokazovat posvatnou službu." Dále omyl, který zde uvedla Mare. JK nerozdrtil Satanovi hlavu, tím, že jej Bůh Jehova vzkřísil, ale rozdrtí ji v Armagedonu tím, že odstraní všechny odpůrce SJ. Taky omyl pro L. Nikdo ze SJ si nepřeje Armagedon, ale je nezbytný, protože jak je vidět na této diskusi většina lidí neuznává Jehovu Boha jako svého Panovníka a Armagedon slibuje samotný Bůh Jehova, který nemůže lhát, aby země byla očištěna od zla.
Kéž naleznete cestu k JEDINÉMU PRAVÉMU BOHU JEHOVOVI.

Reklama

Přidat komentář