Reklama

Nosiíte rády punčocháče

Mirka (Pá, 6. 1. 2017 - 11:01)

Moje matka ještě koncem 80.let neustále nosila podvazky a punčochy. Ale takové ošklivé a neforemné, nějaké stahovací návleky, fuj. Hrozně jsem se za ni styděla.

Franta (Ne, 1. 1. 2017 - 18:01)

Nosim zdravotni puncochy

h (Čt, 29. 12. 2016 - 02:12)

Ahojte, pred nedavnom som... pánské punčocháče nejsou žádný hřích, nosím je když jsou velké mrazy, jenže poslední zimy není potřeba nosit punčocháče. Punčocháče jsou lepší pod džíny, než spodky, třeba při posezení se kalhoty dobře přes punčocháče kloužou, neškrtí se noha, dříve než jsem nosil dámské pučocháče, hlavně na horách, na lyže aby mě nebyla zima, pánské punčocáče nebyly, tak sem nosil i použité třeba s nějakou tou dírou, když praskly, vyhodil jsem je a lehce nahradil , nevidím v tom žádnou úchylárnu, punčocháče nejsou vidět a tady šlo o zdraví, proto ti Matildo radím os syna nemusíš mít strach, ať si uklizí sám.

Proč (St, 28. 12. 2016 - 07:12)

Ahojte, pred nedavnom som...to píšeš do tohoto vlákna?Tady se řeší dámské punčocháče!

:) (Út, 27. 12. 2016 - 23:12)

coho si vedela(alebo vedel)ze...Proč asi...zase nějaký honič...

A podla (Út, 27. 12. 2016 - 23:12)

Ahojte, pred nedavnom som...coho si vedela(alebo vedel)ze ide o konkretne znacky?

nijak (Út, 27. 12. 2016 - 22:12)

Ahojte, pred nedavnom som...17 letý kluk si má uklízet skříň sám.

Matilda (Út, 27. 12. 2016 - 22:12)

Ahojte, pred nedavnom som synovi upratovala skrinu a prekvapilo ma čo som tam nasla. Nasla som v jeho skriny panske pancuchy Adrin a panske silonky od ceskej znacky Evona. Vyzeraju to take klasicke silonky akurat maju rozsireny pas. Neviem co si mam o tom mysliet, pretože ked bol syn mladsi velmi pancuchy nenosil a teraz ma 17 rokov. Teraz neviem ci ho mam za to vyhresit alebo nechat nech ich nosi vsak su panske ale zase su to silonky, tak neviem. Nechcem byt nemoderna mozno je to teraz nejaky trend. Mate s tym niekto podobne skusenosti? Ako by ste reagovali vy ?

Default User Image
Kája (So, 30. 12. 2023 - 22:12)

Já jednou na horách nabídla svému synovi místo tlustých CRAFT jégrových kalhot svoje 20 den punčocháče. Dala jsem mu prostě to samé co jsem měla na lyžích na sobě já. Vnímala jsem hory jako místo, kde jdou obvyklé módní standardy stranou. Ve městě mi pánské silonky přijdou zvláštní.

Miriam (Út, 27. 12. 2016 - 21:12)

Já si život bez punčocháčů neumím představit, ale třeba moje mamka ještě v 80.letech snad punčocháče ani neměla. Každý den podvazky a punčochy! Hrozně jsem se za ni tehdy styděla.

Zuzka (Čt, 22. 12. 2016 - 14:12)

Díky za poklonu. Já zas...Jen doplním, že jsem zadaná a přítel je naprosto super kluk. To aby z méno příspěvku někdo náhodou nenabyl dojmu, že jsem k mání.

Zuzka (Čt, 22. 12. 2016 - 12:12)

Zuzi máš můj obdiv....Díky za poklonu. Já zas nepotkala moc kluků, kteří by mne kvůli té oblibě šlapání bosýma nohama v bahně nepovažovali tak trochu za blázínka. Dokonce jsem kvůli tomu i přišla o přítele. Já jsem, bráno podle názoru ostatních, asi docela hezká a tak všichni vždycky předpokládali, že budou mít po svém boku elegantně oděnou slečnu v střevíčkách na jehlovém podpaktku. A když potom nastanou situace, kdy moji "eleganci" tvoří odrbané šortky, tričko a místo lodiček jsou jen bosé špinavé nohy nezřídka vyšperkované zbytky bahna mezi prsty a na chodidlech, tak je problém to ustát. Kdo hledá princezničku nebo manekýnu, tak musí jinam. To já fakt nejsem a nebudu.

Vašek (St, 21. 12. 2016 - 23:12)

Hmm, tak to bych si radostí...Zuzi máš můj obdiv. Neznám moc holek, které by se na problémy potenciálně vyplývající z nošení uzavřených bot a silonek dívaly takto realisticky. A asi ještě méně jsem poznal holek, které se nebojí takto bez obalu přiznat, že se jim líbí šlapat v bahně bosýma nohama. Palec nahoru.

Zuzka (St, 21. 12. 2016 - 13:12)

Tak to stačí použít...Hmm, tak to bych si radostí tancovala, kdyby to bylo tak jednoduché. Hygienu a péči o nožky rozhodně nezanedbávám, ale pokud jsem nucena stravít víc času v silonkách a v uzavřených střevících, tak je to bez šance. Tam ten sklon k pocení začne vyhrávat a stačí tak dva nebo tři dny takovéhoto chození, abych se večer při zouvání styděla sama před sebou, jak mi smrdí nohy. Asi nejlepší obrana je chodit bosa, což já moc ráda hlavně v přírodě (třeba taková chůze pěkně mazlavým bahýnkem je pro mé nožky naprostá balada) anebo jen v lehké otevřené obuvi, což platí převážně pro město.

M (St, 21. 12. 2016 - 11:12)

Ne. Nejsou mi moc...Tak to stačí použít občas vodu a mýdlo....

Zuzka (St, 21. 12. 2016 - 10:12)

Ne. Nejsou mi moc příjemné, protože obecně nemám syntetiku zrovna v oblibě. A pak k tomu přustupuje fakt, že se mi dost potí chodidla a pokud už z nějakého důvodu musím mít punčocháče, tak mi z nich zpravidla smrdí nohy. Vím, že to dneska spousta holek neřeší, ale já se za to stydím. Stále zastávám to úsloví, že chlapům by nohy smrdět neměly, ale ženám nesmí.

Majka (St, 21. 12. 2016 - 09:12)

Já se nedivím, sama bych si podvazky do práce nikdy nevzala, to se nějak nehodí, ono zkušené oko pozná, co máte pod sukní.
Pochopitelně je vlastním, ale oblékám je pouze do divadla, na ples nebo do vinárny, když chci trochu provokovat.

Mirka (St, 7. 12. 2016 - 19:12)

My se musíme v práci ráno a odpoledne hromadně převlékat, takže mám přehled o tom, co která z nás nosí. V drtivé většině jsou to úplně obyčejné punčocháče, v létě občas nějaké ty samodržící punčochy. Legrácky s otvory v rozkroku a na bocích jsem nikdy neviděla, stejně tak podvazky nenosí do práce nikdo nikdo.

Manžel 2 (So, 3. 12. 2016 - 21:12)

Já bych řekl, že jakýkoli DEN od rozkroku výše je hrozný.

manžel (So, 3. 12. 2016 - 20:12)

Tuší Vaši muži, co...Já to vím přesně

Reklama

Přidat komentář