Reklama

Nosiíte rády punčocháče

dotaz pro ženy (So, 3. 12. 2016 - 17:12)

Tuší Vaši muži, co znamená DEN (punčocháče)???

Majka (So, 3. 12. 2016 - 17:12)

Tak to já vím - den udává...Dodnes jsem se bez toho obešla, obejdu se i nadále. Nikdy se mě prodavačky nezeptaly jaký chci den, hm...

Alena (So, 3. 12. 2016 - 16:12)

Ač punčochy nosím asi 20...Tak to já vím - den udává jemnost punčocháčů:
ak si vybrat tu správnou jemnost punčoch a punčocháčů?

Kopčím:

6-8 den jsou velmi tenké punčocháče, které působí dojmem jemnosti a průzračnosti. Ideální pro nošení ve velmi horkých dnech.
15-20 den jsou nejvhodnější k nošení v kanceláři a při manažerských situacích. Punčocháče této tloušťky je možné oblékat pro denní ale také večerní nošení.

40 den při této tloušťce punčocháčů je minimálně viditelná pokožka nohou. Jsou nejvhodnější k silnějším látkám a delším sukním. Osvědčují se v chladnějších podzimních dnech a také brzy na jaře.

60-100 den punčocháče o této tloušťce dobře kryjí, způsobují efekt hloubky a výraznosti barvy na nohou.

Majka (So, 3. 12. 2016 - 16:12)

Asi nevíš co to je 60...Ač punčochy nosím asi 20 let, vůbec netuším co je to DEN - v souvislosti s punčochami. Ale pán to ví. Zvláštní....
A koukala jsem na podobnou diskusi a tam pán také píše a také zvláštně. Hm...

Karboš (So, 3. 12. 2016 - 15:12)

je máš na sobě 60tý den,...Asi nevíš co to je 60 den,to je síla a znamená to že néééé že je mám na sobě 60 dní ale aby jsi to jednoduše pochopil jsou silnější a tedy i teplejší

když (So, 3. 12. 2016 - 15:12)

Já je taky nosím a jsem za...je máš na sobě 60tý den, to musej pěkně smrdět. Prase.

Karboš (So, 3. 12. 2016 - 14:12)

Já je taky nosím a jsem za ně rád,teď tu sedím a mám je na sobě 60 den šedivé,neumím si představit vyjít bez nich ven z baráku,nechápu proč jsme je dříve nechtěli nosit.Asi z frajeřiny

Tonda (Pá, 2. 12. 2016 - 12:12)

moje žena je nosi a je v nich sexi

Ivana (Pá, 2. 12. 2016 - 12:12)

uznávám, že punčocháče...Tak ten můj proti punčocháčům vůbec nic nemá. Naopak, někdy se mi zdá že je nemile překvapen když je nemám na sobě. A často se dokonce stává, že mi řekne abych si je večer vzala nebo i do postele. Zjevně ho punčochy tak nerajcují i když někdy mám sobě i ty.

Edita (Čt, 1. 12. 2016 - 18:12)

uznávám, že punčocháče od rozkroku nahoru nejsou příliš pohledné. ale co jiného máte nosit? stejně vám přes den tak daleko pod sukni nikdo nekouká. no a večer se prostě musím rychle převléknout, podvazky a punčošky, a spokojenost na všech stranách.

Petr (Út, 15. 11. 2016 - 11:11)

Punčocháče jsou krásné na lýtkách a na stehnech, ale potom tam ty silné švy od pupíku až přes zadek, případně povislý zesílený rozkrok, a pod tím pomuchlané kalhotky, no to je hrůza!!!

Miki (St, 9. 11. 2016 - 13:11)

Na léto jsou dobré...Nevim s jakymi otvory ty puncochace maji byt-asi sitovane.Ovsem na leto,krome 6-8-10DEN jsou super takove,jako maji na sobe zpevacky,nebo tanecnice-treba ve Star dance.Je to takova jemna sitka,ale vlakno zas tak slabe nebude-kvuli trvanlivosti.Ale i na dalku je videt,ze je jejich nositelka dama,protoze ta nikdy nevyjde na verejnost bez puncoch.A co zkusit klasicke puncochy ze 100% nylonu-dlouhe FF,nebo RHT.To asi u Vas nehrozi.....

lenka (St, 9. 11. 2016 - 09:11)

Na léto jsou dobré punčocháče s otvory, přece jenom se tolik nepaříte a ještě je to docela sexy.

Míra (Út, 8. 11. 2016 - 13:11)

Holky, opravdu rády nosíte...Taky bych řek, že to moc žen s povděkem nekvituje, nosit punčocháče. A je to škoda, vypadají pak mnohem líp:). U nás v práci se teď řeší v rámci novýho dress codu řeší situace u holek stop kalhotám, pouze sukně a v chladnějším období roku pochopitelně punčochy/áče. No a holky z toho teda dvakrát odvázaný nejsou... Přitom si myslím, že to není o nic nepohodlnější než kombinace kalhoty/silonový ponožky a pod nohy si přitápět malým topením.
A taky nevím, rpč by je měly natahovat (teda ve smyslu oblíkat) víckrát za den. Chce to holt připlatit si za kvalitu, je to jako se vším...

Ivana (Út, 8. 11. 2016 - 11:11)

Milá Dano, nohy je totiž třeba i mýt, a někdy i dvakrát denně :-)

Dana (Po, 7. 11. 2016 - 19:11)

Moc ráda,sice mi z nich kapánek smrděj nohy ale to mě neodradí:-)

Axel (Po, 7. 11. 2016 - 18:11)

Jo, opravdu, nohy v nich...Asi kolega Petr myslel popotahovat, že ty s lycrou přece jen sjíždějí.

Ivana (Po, 7. 11. 2016 - 13:11)

Jo, opravdu, nohy v nich vypadají o moc lépe jak bez nich. A když nekupuji ty nejlevnější, tak jsou příjemné i na nošení. A oblékám si je jenom jednou, ráno když jdu do práce. A pak někdy ještě večer, když jdeme s manželem do kina, na večeři nebo tak. Proč bych si je měla natahovat mnohokrát za den?

Petr (Po, 7. 11. 2016 - 12:11)

Holky, opravdu rády nosíte punčocháče??
Já je mám na ženách rád, ale už mnohokrát jsem slyšel, že to až tak úžasné ponošeníčko není. Mnohokrát za den si je natahovat je prý docela otravné.

ariesek 67 (So, 5. 11. 2016 - 10:11)

Prosím, kde je kupujete?www.detskepuncochace.cz

Reklama

Přidat komentář