Reklama

Chci výprask

Zlobítko (Čt, 6. 12. 2007 - 22:12)

Já a nevděčník? A proč jako? :-( Vždyť moc nereaguješ na moje pokusy o kontakt... Jak se Ti mám zavděčit, hujko? Já se stejně bojim, že si tu celou dobu děláš jen srandu...

Zlobítko (Čt, 6. 12. 2007 - 19:12)

(Kdyby náhodou hua jen tak povídala, tak mi klidně může napsat jiná slečna, která se tu na to dívá, ale musí být trošku dominantní a nesmí chtít otroka, ale jenom takovýho poslušnějšího přítele :-)

Zlobítko (Čt, 6. 12. 2007 - 19:12)

No pořád nic, hujko :-( Prosím, napiš mi na zlobiitkoOcentrum.cz, jestli mi chceš trošku nařezat, jo? Já budu moc poslušnej :) Zkrátka stačí jen napsat a uvidíme... Místo toho "O" v tý adrese je samozřejmě zavináč.

Návštěvník (St, 5. 12. 2007 - 08:12)

hmm koukám, že tady není dáma, která by mi seřezala zadek...nebo jo?

Ledová královna (St, 5. 12. 2007 - 07:12)

Tak tedy sbohem...

Lithium (St, 5. 12. 2007 - 07:12)

"Ledová královno".No nic moc, řádky pusté a mezi nimi prázdno. Rozhodně jsem netvrdil, že chci ochutnat Tvůj ledový dech. Jestli je něco průhledné, tak to byla tahle Tvá poznámka. Pokud se Ti já neotevřu nebudeš o mě vědět zhola nic. Asi opravdu nejsi pravá, škoda. Jakkoliv narazit na ledovou královnu, i třeba přes net, to je velké štěstí a vzácnost...

Zlobítko (St, 5. 12. 2007 - 06:12)

Ježišmarja, to sem to vymňouklo :-)

Zlobítko (St, 5. 12. 2007 - 00:12)

Jůůů, hua je tady :-) Voni mě chtěli zmlátit, když jsi tu nebyla! :-(Domluvy mi moc nejdou, královna je moc ledová a bere jen otroky... a co Huinka?Můžu sem napsat svůj mail?...už to odesílám po čtvrtý,pořád se mi to nechce zobrazit...

Zlobítko (St, 5. 12. 2007 - 00:12)

Jůůů, hua je tady :-) Voni mě chtěli zmlátit, když jsi tu nebyla! :-(Domluvy mi moc nejdou, královna je moc ledová a bere jen otroky... a co Huinka?Můžu sem napsat svůj mail?...už to odesílám po čtvrtý,pořád se mi to nechce zobrazit...

Zlobítko (St, 5. 12. 2007 - 00:12)

Jůůů, hua je tady :-) Voni mě chtěli zmlátit, když jsi tu nebyla :-(Domluvy mi moc nejdou, královna je moc ledová a bere jen otroky... a co Huinka?Můžu sem napsat svůj mail?

Zlobítko (St, 5. 12. 2007 - 00:12)

Jůůů, hua je tady :-) Voni mě chtěli zmlátit, když jsi tu nebyla :-(Domluvy mi moc nejdou, královna je moc ledová a bere jen otroky... a co Huinka?Můžu sem napsat svůj mail?

Zlobítko (St, 5. 12. 2007 - 00:12)

Jůů, hua je tady :-) Voni mě chtěli zmlátit, když jsi tu nebyla :-(Domluvy mi moc nešlapou, královna je moc ledová a bere jen otroky... a co huinka?

Ledova kralovna (Út, 4. 12. 2007 - 18:12)

Lithium, prece necekas, ze te budu o sobe presvedcovat, na to jsi prilis pruhledny. Zachtelo-li se ti meho ledoveho dechu, jdes na to prilis spatne...

Zlobítko (Út, 4. 12. 2007 - 01:12)

Proč by měl jako zrovna tebe někdo přesvědčovat, prde? ... Stejně to vypadá, že tu každá jen tak něco utrousí a jde od toho... Kam zmizela hua? :-(

Lithium (Po, 3. 12. 2007 - 21:12)

To by mě zajímalo, zda "Ledová královna", je skutečná a nebo si na ni jen někdo hraje. Nevím, nevím, ale opravdová Ledová královna by se těžko zahazovala na tomto fóru. Pravá ledová královna ví co chce, vybírá si zrna od plev a z těch zrn diamantová zrna. Takové diamantové zrno je pak pro ni tím nejsilnějším umocněním tužeb a pocitů a zatímco se její hračka, která před tím vyzdradila své nejtajnější slabiny, potí v hrůze co nastane dál, ledová královna si pohrává špičkou boty s jeho nejcitlivějšími partiemi. Ledová královna je formát, ledová královna je bohyně, ledová královna je vládkyně, ledová královna budí hrůzu, obdiv i úctu, ledová královna je nádherná. Zatím nevěřím, že ten kdo sem píše, je pravou ledovou královnou. Jediné, co mě drží v nejistotě mých slov, je její nadhled a klid vůči hrubým slovům Bohumila. Možná mě Ledová královna v dalších příspěvcích "mezi řádky" přesvědčí o tom, že je pravá...

Návštěvník (Po, 3. 12. 2007 - 11:12)

tak koukám, že jsem rozpoutal zajímavou diskuzi..:-)).Ale najde se tady opravdu nějaká pohodová dívka, žena , ne profi?.Prostě hra...

Zlobítko (Po, 3. 12. 2007 - 00:12)

Já hledám úplně přesně to, co jsem psal, že hledám, Ledová královno. A nevím, jestli si ze mě neděláte spíš srandu... Kromě toho, já nechci být otrok, to zní moc hrubě. Spíš taková občasná (teda docela častá) hračka :-)

Ledova kralovna (Ne, 2. 12. 2007 - 22:12)

Bohumile, Bohumile, nevis, ze tohle je moje prace, kroceni otroku?

Bohumil (Ne, 2. 12. 2007 - 21:12)

A co myslíš Ledová královno,nemám mu raději nařezat já,dal bych mu pár na tlamu i bez důtek.

Ledova kralovna (Ne, 2. 12. 2007 - 21:12)

Zlobitko, myslim, ze z meho ledoveho dechu a praskani dutek ti bude hodne uzko. Ale jak vidim, hledas spis hru nez skutecnou pani..

Reklama

Přidat komentář