Reklama

Chci výprask

PETRUŠKA (Pá, 13. 6. 2008 - 12:06)

koukám že si tady ze mě děláte srandičky??!!! lumpové.jo je to na zadek net jak si psal.já tam teda skoro ale jenom skoro nepíšu :o)tam je to takové nevinné.a jinka já bych ted na zadek neskákala sama sobě:o)hele Petříku jěště mi napiš že jsi z Prahy a že si "kancelářská krysička"a už fakt nepíšu.protože tady je to jen pro pražáky.

dada (Pá, 13. 6. 2008 - 05:06)

PETRUŠKO,vláda Č.R. je velyká pyča poslyntaná ot bernardína jménem prezidenta Č.R. USLYNTANÍ VÁCLAV BERNARDÍN KLAUS.

Petr (Pá, 13. 6. 2008 - 00:06)

ZLOBIVÁ PETRUŠKO, kdybys sebrala odvahu přijedeš klidně za někým u koho nevíš jaké má srdce, duši, jaká přání, a jak je prosazuje? To mi připomělo inzerát typu: "Vzrušují mě amputace, hledám někoho komu by se to líbilo." :)Mimochodem odpověděl sem :OD))), ale nic ti neradím, klidně za mnou přijeď ;O)

Petr (Čt, 12. 6. 2008 - 23:06)

AV: Vím, už sem na svých toulkách netem tuhle doménu potkal, ale ostatní ti jistě děkují žes jim to ozřejmil a povíšil ten för na druhou ;O)

AV (St, 11. 6. 2008 - 22:06)

Petr: PETRUŠ psala skoč si na - nazadek .... víš na stránky www.nazadek.net :-)a jinak za provokatérství by zasloužila to jo :-D

Petr (St, 11. 6. 2008 - 20:06)

To je dobrá rada Petruš :"chceš výprask, skoč si na zadek" :OD))) !Huo, ty si provokatérka a potřebuješ spráskat v každém případě, buď za hloupost, nebo provokatérství ;O)!

PETRUŠKA (St, 11. 6. 2008 - 11:06)

Dádo ty nějak nenávidíš tu naší super vládu :o)

dada (Po, 9. 6. 2008 - 00:06)

BJĚŠ ZA LÝVYJÝ KLAUZOVOU,ONA TĚ ZPRÁSKÁ JAKO PREZYDENTA,ON SE VÁCLAVOVI KLAUSOVI YNAG JEHO 1CM OŘÝŠEG NEPOSTAVÍ.

peto (Ne, 8. 6. 2008 - 20:06)

mam 47 rokov, davam pekne po holom zadku,eroticky,,,napište na adp"centrum.sk

PETRUŠKA (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

skoč si na -na zadek tam jsou mladistvý

miki (Čt, 29. 5. 2008 - 18:05)

Prosím chci výprask od kluka od věku 14-17 let

PETRUŠKA (Pá, 16. 5. 2008 - 13:05)

HIHHI ty divochu.ale asi si to tak dělá každý komu se to líbí a nemá nikoho po ruce.ty jsi na spank nebo i na sm?podle přezdívečky to vypadá na víc než spank.ale ,představuju si jak říkám néé přísný pane už mě nebij.:oD hihihi no asi bych se nesmála vid,přijít ti pod ruku? :o/

Prisny.Pan (Pá, 16. 5. 2008 - 09:05)

Nejlepší je onanovat a myslet přitom na výprasky. Je to úplně bezpečné.

PETRUŠKA (Pá, 16. 5. 2008 - 08:05)

proč by měl kecat.?já kdybych měla odvahu tak taky jedu.pojte si psát na diskuzi výprask ale jsou pod jedou diskuzí dvě .tak tam kde píšu víc.jinak zlobivek je víc ale nepíšou.

Noemi Baker (Út, 13. 5. 2008 - 14:05)

Prisny Pan nejspis keca. Prisny.Pane, napis nam, jak probehlo prvni setkani. :-)

Prisny.Pan (Po, 12. 5. 2008 - 16:05)

Petrusko zlobiva, Prisnych.Panu je plno, ale jen ja mam tecku. :-DAle vubec by mi nevadilo, kdyby sem chodilo vic Zlobivych. Nejen Pertusek.Koncem tydne jedu za jednou, bude to nase prvni setkani. Jsem zvedav, jak to dopadne.

PETRUŠKA (Po, 5. 5. 2008 - 21:05)

tak to je hrozný dvě stejný přezdívky.asi si udělám jěště jednu ZLOBIVÁ PETRUŠKA.sice divný ale náhoda to může být.třeba je víc přísných pánů na světě.:oD

Prisny.Pan (Út, 29. 4. 2008 - 09:04)

To predesle psal jiny Prisny Pan nez tento Prisny.Pan. :-)Ale souhlasim s nim.Jen snad mu zavidim ten "velky pocet pripadu". U me to nejak spis vychazi na maly pocet - neni moc takovych, ktere opravdu vyhledavaji a vzrusi je vyprask a podobne hratky. Mozna je to krajove a mel bych lovit v jinem teritoriu. :-)

Prisny pan (So, 26. 4. 2008 - 18:04)

Pred nekolika lety jsem se tady na uplne jinem tematu seznamil s velice zajimavou divkou a casem se i sblizili. Ujelo ji, ze touzi dostavat vyprask. A tak jsme spolu pres rok obcasne zkouseli ruzne druhy vyprasku a erotickeho ponizovani. Dokonce jsme spolu stravili par delsich vikendu nebo i pobyt v zahranici. Nakonec jsem se ja, prezivajici v rozpadajicim se manzelstvi, zamiloval do nekoho jineho. A moje subinka to udajne velice bourlive dusevne odnesla. Dneska uz se mnou komunikuje velice sporadicky a formalne. A doufam, ze uz nasla noveho "pana". Od te doby jsem vyprask nabizel par novym partnerkam. A de facto zadna nepohrdla a kazda se mi sverila, ze po necem takovem ve skrytu duse touzila. Ted mam nekolik mesicu nadhernou, vysoce inteligentni, citlivou a skvelou novou pritelkyni, do ktere bych to nikdy nerekl. Presto uz nekolik tydnu po tom touzi. Ja ale zatim na to nemam u ni srdce. Takze ji to obcas pripomenu, slibuju a nekdy pouzivam tu pripominku pri milovani s ni jako septajici povzbuzeni. Dostava se potom do naproste extaze. Naposledy jsem ji alespon par silnymi placnutimi pri "konickovi" lehce zhmozdil jednu pulku rozkosne prdelky a tu ji pak i na verejnosti (i ve spolecnosti) pres obleceni lehce pomackavala stimuloval. Byla v sedmem nebi, jen obcas poznamenala: "Ty sadisto jeden..."!Doporucuji vsem zdejsim panum to s partnerkami zkusit resp. jim to s vypraskem nebo hratkami s bolesti navrhnout - ve velkem poctu pripadu nebudete zklamani:-) A me zdejsi prvni "otrokyni" vzdavam cest a vecnou vzpominku. Verim, ze sem doposud chodi, tohle tema je jejim oblibenym, tak at vi, ze na ni nikdy nezapomenu!

PETRUŠKA (Pá, 25. 4. 2008 - 13:04)

nic moc pokec čekala sem že tady toho bude víc.asi je nás málo.

Reklama

Přidat komentář