Reklama

Chci výprask

PETRUŠKA (Po, 28. 7. 2008 - 10:07)

Bára už tady dlouho nebyla:o/ a máš to krapek popletený.Denisa je srabík co sem dala svoje tel.číslo ,a pak když jí někdo napíše(já) dvakrát tak se ani neozve.Tak přemýšlím jestli je to žena nebo muž.......ale každopádně velkej srabík.Jak by chtěla jít na srazík když nemumí ani odepsat na sms??!!To nemám ráda :o(Jinak je u nás doma dovolená a tak sem nemůžu chodit hrůza:o( ale koukám že to tady vázne.žádný nadržený mužíčci a spankuchtivé slečínky??to šel každej do sebe a řekl si že je to divné a snaží se chovat jako slušný občan ČR???

ZAMILOVÁN (Pá, 25. 7. 2008 - 23:07)

BÁRO CHCI BÝT TVŮJ OTROK,UDĚLÁM CO JEN BUDEŠ CHTÍT.

PETRUŠKA (Pá, 25. 7. 2008 - 18:07)

ale je divné že i při trestném výprasku se může člověk vzrušit.když to přece bolí :o)když se někomu líbí bacání tak se asi vzruší jak při něžném tak při drsnějším:o)

Kamil (St, 23. 7. 2008 - 09:07)

Naprosto ti rozumím :-)

PETRUŠKA (St, 23. 7. 2008 - 07:07)

jooo?panejo :o)by koukal.on by to nerozdejchal.Ty máš málo práce?Ty bereš jěště do "vysvětlovačství" ?hihihihihhiTak přijed ráda Tě uvidím.......jestli přítel taky bude rád to nevím :o)nenene nechám si vše pro sebe a pár lidí tady:o)Kamil -za trest bolí víc než chci ale jen o trošku a za odměnu je ten kdy bolest nepřehluší vzrušení.ok?

Milan (Po, 21. 7. 2008 - 23:07)

:-))))) Ty máš teda nápady. Ale až pojedu do Vašich končin - naprosto klidně s ním pokecám :-)

Kamil (Po, 21. 7. 2008 - 22:07)

To už je právě o té souhře, až se ti dva poznají. To zní hezky - za odměnu, za trest a přitom je to "stejné" :-)

PETRUŠKA (Po, 21. 7. 2008 - 12:07)

:o) přesně tak.a taky je to u mě problémek .že to mám rozdělené na ty dva druhy ,jeden za odměnu a druhej za trest.ale ty trestné bych pak asi zrušila abych nemusela dostávat víc než chci.a správný déčko pozná kdy má partnerka dost a ona už nemusí stopkovat:o)a když fakt zlobí tak by měla snést vše co dostane a nefnukat.

Kamil (Po, 21. 7. 2008 - 12:07)

Hra při sexu a v životě je přece něco jiného. Jenže zde hrozí, že ti partner naseká a řekne ti, aby neřvala, že se ti to stejně líbí. A ani na výprask nemusí být pořád chuť.

PETRUŠKA (Po, 21. 7. 2008 - 09:07)

jejda koukám že tu je i Kamil.Taky jsi utekl z Výprask?já ne... ,já jsem tam i tady.včera mě plácnul jemně přítel přes zadek a já na něj zařvala auuu si myslíš že se mi to líbí nebo co??!! já ho občas taky plácnu a on taky řve au au .tak mi řekl že on mě ale plácnul něžně.ach jo.a jednou sem mu řekla jooo jěště ,a on nic...:o(takže ono je to jedno doma prostě ne.četla jsem na doktorce v diskusi ale už to nemůžu najít o tom jak ženy řekly na svým mužům že se jim líbí spank a ted po několika letech už je to přestalo bavit protože jsou trestaný víc jak děti , za blbosti a tak že se jim to už vůbec nelíbí a manžílcí na slova stop a nebo nechci nereagujou:o/takhle si myslím že by to bylo u nás.takže radši budu doma ta dominantnější žena co se hádá a stojí si za svým názorem.uklidí kdy chce ....... pohodička.idkyž přítel je samozřejmne jěště víc dominantní než já.a o mojí úchylce namá ani tušení.množná by se mu líbilo kdybych ho poslouchala na slovo.ale vysvětlovat mu co je spank(patří sem i sm a bdsm) a co z toho všeho chci a co ne.to se mi fakt nechce.a taky bych se styděla mooc ,před ním o tom mluvit....to není jak když to tady píšu nebo pokec Milanem.Už vím ,pozvu k nám Milana :o)a uvidíme jak bude přítel reagovat.řeknu to je sexuální poradce......:o)Nebylo by to tak špatné najít si človíčka kterýmu řeknu co se mi líbí a co ne a on pak k nám přijde a řekne to tomu druhému.a Milan by to zmáknul i s vysvětlivkama.Jasně že je to vtípek....Milan nikam nepojede,ani já bych to tak neudělala ale některým párům by to pomohlo.Ale kdyby k páru přišel takovej "vysvětlovač "a řekl ženě tvůj milovanej manžílek je gay občas si chce odskočit jinam ,jinak ale pohodička s tebou doma...panejo to by bylo.Ono cokoli jiného co ten druhej neví je pak šokující.když to praskne.

PETRUŠKA (So, 19. 7. 2008 - 19:07)

jj byl to super žážitek :o)a určitě využiju :o)

Kamil (So, 19. 7. 2008 - 18:07)

Milan: To už se těším. Petruška: To sis tedy musela užít, snad zkušenosti využiješ.

PETRUŠKA (Pá, 18. 7. 2008 - 10:07)

Páááni super.Pak mi stránky pošli.Bude to určitě zajímavý počteníčko.No domácí dílnu bys tam neměl dávat,protože si bude každej myslet že to zmákne udělat sám a pak už nikdo nebude nakupovat jinde.A taky to bude podle toho vypadat.Ty návody bys měl prodávat ,přece jen je to výroba.Jako kouzelník neprozrazuje svoje fígle tak ani Ty bys neměl.

Milan (Čt, 17. 7. 2008 - 23:07)

Tak se těš, protože píšu nové stránky a ty budou převážně o bezpečnosti, návodech jak a kde nakupovat a návodech jak na to. Přihřeju si polívčičku se svými výrobky, ale taky tam bude "domácí dílna" s návody, jak si vyrobit dobré věci z domácích surovin.

PETRUŠKA (Čt, 17. 7. 2008 - 19:07)

:o) Ty a červenat se??Hm to asi neumíš.Mluvíš o sm,spanku a bdsm tak přirozeně že se vedle Tebe člověk nestydí to poslouchat a mluvit o tom.K radosti to sloužit bude ale i trošku k bolesti.Ale k té příjemné:o)Kdybych si to koupila jinde ,někde v krámě tak k tomu nedostanu takový výklad jako od Tebe.Myslím si že by se pak mohlo stát i nějaké to nechtěné bebíčko.Ty prostě víš co děláš ,jak se co má udržovat.A co se může stát když se trestá špatně.Ono je umění správně někomu nařezat.

Milan (Čt, 17. 7. 2008 - 17:07)

:-)))))))))))))))))))))))Nezlobím se - červenám se :-))))))))))Hlavnš ať Vám to všechno slouží k radosti :-)

PETRUŠKA (Čt, 17. 7. 2008 - 14:07)

sice to vypadá divně že si tady píšu sama se sebou ale musím se s Vámi podělit o své zážitky.Sebrala jsem odvahu a jela sem na kávu s Milanem:o)Měla jsem docela strach,ale v pohodě.Je to naprosto normální člověk.Super chlapík.žádný bláznivý déčko který si myslí že ho musí poslouchat a uctívat každá žena.Ukázal mi pár věcí co vyrábí.Je fakt šikovnej:o) Dal mi hodně užitečných rad.řekl mi co se jak používá a co se může stát když se udělá chyba.(nebyla v tom žádná názorná ukázka na mě!!)Dřív jsem měla k bičům a důtkám odpor, a ted jsem změnila názor.Sem se i nasmála:o)Není takovej že by říkal tohle si kup a tohle taky.Do ničeho nenutí.Jsem ráda že sem za ním jela.Ted se asi bude trošku zlobit že jsem ho chválila ,ale já nechválím jen tak.

PETRUŠKA (St, 16. 7. 2008 - 15:07)

http://www.reflex.cz/Clanek20188.htmlnašla jsem hezkej článek o bdsm a sm a spanku.

PETRUŠKA (So, 12. 7. 2008 - 17:07)

WILD ROSE-nepíšu tady nic.o svojich zážitcích.kdyby mě Milan tak trošku nenabonzoval:o)že už to mám za sebou tak to tady nikdo neví.nezlobím se :o)a rozepisovat se tom tady nechci.kvuli tomu že kamoška mi dala odkaz na tuto stranku

PETRUŠKA (So, 12. 7. 2008 - 17:07)

Milánku já vím,že mě nebalíš.Ani já Tebe.MUsela jsem to taky napsat aby si nikdo nemyslel že jsi ošklivák:o)Dominance se dá poznat i z fotek,jen teda přemýšlím jestli je to i vidět na mě:o)asi né:o)pro info-nikdy sme se nesetkaly osobně.Pochvalu nerozdávám každému.A větší profík by se s námi tady "nezahazoval" .Moje je to zábava, takže zase moje sebevzdělání díky Tobě a Tvému psaní tady:o)

Reklama

Přidat komentář