Reklama

Chci výprask

PETRUŠKA (Čt, 21. 8. 2008 - 10:08)

Šmudlo ?hihi Nejsem Tvůj druhej Nick.My dva,a pár dalších týpků tady ví že nejsme jedna osoba.A když si někdo myslí že jsme tak jim to stejně budem těžce rozvracet.Setkala sem se už s pár muži tady z doktorky.By tady měli udělat seznamku :o)Já taky nechci nic slyšet o Tvé minulé firmě .Jen je škoda Tě nepochválit když si to zasloužíš a taky sem Tvé výrobky viděla na vlastní oči.A dávám tady moudrou radu že bití opotřebovanou vařečkou není vzrušující :o/že je lepší mít na to profi nástroje které pocity znásobí.Tak a už teda nic nenapíšu:o/ A budu čekat až něco ukážeš.A budu se těšit jestli tam bude něco nového :o)

Milan (Čt, 21. 8. 2008 - 09:08)

Hele ťy Šmudlo jedna - já se ani nedivím, že si myslej, že Ty jsi můj druhej Nick :-) Už mě přestaň popisovat :-)))))) Brzy se moje zboží objeví v nové firmě - tak pak něco ukážu - o té minulé už nechci nic slyšet.

PETRUŠKA (Čt, 21. 8. 2008 - 08:08)

Milan je šikula,má šikovné ruce jeho výrobky jsou suprový.Je to pečlivá práce.A už jen pohled na ty domlouvátka člověka vzruší.A taky má teda strach jak moc to s tím musí bolet.Ale pokud není magor ten co bije tak je to pohoda.Je to o něčem jiném než o ovařené vařečce tyhle nástroje mají něco do sebe.Kouzlo,jak se na ně člověk podívá tak je mu jasné na co jsou.Budí touhu,vzrušení a respekt:o) přesně vše co k tomu patří.

Milan (So, 16. 8. 2008 - 17:08)

Ne - dělám jen věci z kůže. Na spank a bondage. Fuckmašinku jsem si postavil z nudy a proto, že o tom všichni jen kecali a nikdo to nedotáhnul do konce. Rozhodně ale dělat jinou nebudu.

Návštěvník (So, 16. 8. 2008 - 15:08)

Milane,ty jsi výrobce mrdacích věciček????

PETRUŠKA (So, 16. 8. 2008 - 15:08)

tak udělej foto a pošli :o)takhle člověk neví :o)

Milan (St, 13. 8. 2008 - 21:08)

Vyrobil jsem poutací pás na jednu zakázku a ten člověk si pro něj nepřišel. Nemíním ho shánět a tak je k dispozici. Výška 28cm, obvod 83cm, dvoupřezková široká pouta na boku a 4 přezky na utažení.

PETRUŠKA (St, 13. 8. 2008 - 18:08)

pásy všem.jen zadečky budou dostupný.teto domino řežeš i holky?docela bych hodila pokec s dominou.

Zlobítko (Út, 12. 8. 2008 - 23:08)

Ahoj teto, já bych asi potřeboval... dej nám prosím kontakt! A prozraď, jsi mladá, nebo ve středních letech?

teta domina (Út, 12. 8. 2008 - 12:08)

všem kdo mají chut dostat pořádnej výprask ráda dám kontakt na sebe .................-)

Kamil (Út, 12. 8. 2008 - 11:08)

Pásy cudnosti? Ženám, mužům, nebo oběma?

PETRUŠKA (Po, 11. 8. 2008 - 19:08)

hihi koukni na výprask tam už se něco klube .o)radši bych rozdala pásy cudnosti :o))

Milan (Po, 11. 8. 2008 - 19:08)

:-)))))))))))))) MOhli bychom udělat sraz z doktorky a všichni by přišli s igelitkama na hlavách :-)

PETRUŠKA (Po, 11. 8. 2008 - 13:08)

vlezný je super.zadarmo:o)koukám Ty si to švihnul i sem.hihited tam budou stát před klubem naši tichý společníci z doktorky.30lidí je málo

Milan (Po, 11. 8. 2008 - 13:08)

Myslím, že bych Tě tam dostal. Znám dobře pořadatele. Já na tyhle akce ale nechodím. Sraz s Alom v PraheZraz sa uskutocni 13.8. od 16,00 v BDSMklube.cz na Praze 5. Presna adresa sukromnou postou.Zraz podlieha beznym zrazovym podmienkam BDSMklubu.cz s vynimkou ze pozvany nemusia byt clenmi klubu pokial ich odsuhlasime s Alom. Vstupne na sraz je 100/130 Kc (bez jidla/ s jidlem). K dispozici je slusne vybaveny bar s tocenym pivom (Gambrinus 10) a kofolou. Limit zucastnenych je vzhladom k priestoru stanoveny na 30 ludi, zoznam registrovanych bude vedeny v klube Spanking.

PETRUŠKA (Po, 11. 8. 2008 - 12:08)

díky za vysvětlení:o)asi si sem dám vzkazík -jsem dominantní žena a seřežu subíky:o)a nebo jsem subinečka a nechám si od koholi naplácat :o)nenene ,ale i přesto že sem sem nic takového nenapsala tak mi pár chlápků napsalo.Ve středu a to píšeš až ted??Co se skrývá pod názvem -akční páry??Jako ty co tam něco předvedou??Tak to tady nepiš když se mi smrtelníci tam nemůžem dostat :o(

Milan (Po, 11. 8. 2008 - 12:08)

Ve středu je myslím od 16.00 na Praze 5 spanking párty. Bývá tam cca 20 lidí - někdy méně, jindy více. Je to uzavřená společnost, ale akční páry mají šanci se tam dostat. Čumilové a lidi hledající partnera nebo partnerku nikoliv.

Milan (Po, 11. 8. 2008 - 12:08)

Takových salónů bylo dokonce víc, ale v současné době už o žádném nevím. Masochistky a Dominy - obojí je úzký profil a často se oběma platí. Nemyslím, si, že by to bylo nějak rozdílné počtem, ale jak se někde objeví dominantní ženská a veřejně to přizná, tak se na ní sesypou subíci a ubombardujou jí vzkazama. A u subinek je to totéž. Tady je to složitější protože se nikomu nechce sem dávat na sebe spojení - je to plně anonymní - ale vím, jak to chodí třeba na chatech.

PETRUŠKA (Po, 11. 8. 2008 - 07:08)

hihi Kamile pro práci??hihi.dobrá práce :oDno jo ,ale měla by mít zmáklou mysl toho týpka co ho řeže .idyž z jeho reakce se dá poznat hodně jestli se mu to líbí nebo ne.ale jestli je zpoutanej ,má masku, roubík atd tak není vidět nic :o) hihihi.na to je super bdsm dotazník.asi by ho měl vyplnit každý ,když vejde do sm salonu.je v něm spousta otázek na nejrůznější akce které se mohou stát v bdsm hraní :o)asi si dojdu k nějaké domině at vím jak to chodí.předělaná subinka ...hm ta ví,no:o) vše co dělá druhýmu tak si tím prošla:o) ale jí to taky někdo musel naučit.je to koloběh.hele dotaz??jsou i salony kde je dominant ,muž?stejně tak jako domina??nechá si za to zaplatit atd :o)??

Kamil (Ne, 10. 8. 2008 - 22:08)

To je velmi zajímavé, ženská domina je tedy pro práci lepší než muž :-)

Reklama

Přidat komentář