Reklama

30 až 40 kilo dolů

Milka (So, 5. 10. 2013 - 19:10)

Ja som mala po svatbe dva týždne chrípku, odomňa to chytil muž aj syn. 1. - 4. 10 som bola opatrovať paní, kde som mala chodiť ešte v lete. Bolo to však pre mňa už fyzicky náročne a medzitým sa mi ohlásil pán z Bratislavi, ešte chodiaci, či by som mohla prísť, tak zajtra ma tam syn zavezie. Uvidím či si budeme simpatický, ak áno, tak u neho zostanem. Či budem mať internet neviem, mám síce predplatený v telefóne, ale ešte som to neskúšala či budem vedieť? Váha skáče hore-dole 82 - 85 kg. Hríby už rastú aj u nás, ale nie pre mňa. Z tej boreliozy som zatiaľ dosť dobre, ale musím chodiť na kontroli krvi. Všetkým vám prajem veľa zdravia, šťastia, lásky, aby ste nemali žiadne vrásky.

Milka (So, 5. 10. 2013 - 19:10)

Srdečne zdravím.

Roxy (Pá, 4. 10. 2013 - 21:10)

Hermínko,mě pomáhá když mám nepřekonatelnou chuť na cukr,cukr hroznový,ten v těch válečkách. Já vím je to bomba,ale sním jenom jeden nebo dva bonbony a stačí. Myslíš,že to by ti uškodilo?)))Dnes jsem byla u revmatoložky a mám z těch léků zvýšené jatráky,tak nastává dieta,což jenom vítám. Taky mi ty léky snížila,tak doufám něco s kil půjde dolů lépe. Takže vše na vodě a dietně .Najdu si zde nějaké recepty a budu si vařit zase na páře.Jinak zdravím ostatní spolubojovnice.)))

Zinusska (Pá, 4. 10. 2013 - 19:10)

Milé díftky, nemám se...Hermína: Když to tak čtu, tak ti to vůbec nezávidím... ten cukr jsi vysadila jen tak sama od sebe nebo ti to doporučil lékař? Být tebou zašla bych se raději někam poradit než, aby jsi na to byla takhle sama.. odkud jsi? já mám zkušenost se Světem Zdraví v Olomouci (www.svet-zdravi.cz), spousta lidí na ně nadává, já je chválím, mě opravdu pomohly a žádné doplňky mi necpali, ale když čtu, co tu píšeš, tobě by se asi spíše naopak hodilo, aby jsi měla nějaký doplněk, který zastoupí ten cukr, aby ti bylo dobře a netopila si se v depresích...

Hermína (Pá, 4. 10. 2013 - 13:10)

Milé díftky, nemám se čím chlubit. Mám dny , že se topím v depresích. Kvůli mykóze jsem zcela vysadila cukr. Nedovedete si představit jak móóóc mi chybí a mám z toho ty deprese. Pořád hledám nějakou náhradu a to co jsem si našla,to je rána. Neodvažuju se to ani napsat!? Stálo mě to + 10 kilo !!! Nemůžu to pořád nějak adekvátně vyřešit. Jsem posedlá vařením a zavařováním. Ani to nejím, rozdávám to?? Samozřejmě se mi zhoršily kolena, takže nemůžu ani do lesa, pokud to risknu v noci bolestí nespím.No a víc už fňukat nebudu.....Snad ten kolotoč nějak zastavím.

Roxy (St, 2. 10. 2013 - 14:10)

Jsem tady a to s tebou Heli asi jediná,co?No tak Blešce taky posílám mooooc velké pozdravení a vím že se drží,je to šikulka šikovná....Tak já s hubnutím pokračuji,ale ne tak zostra jak jsem začala.Hubnu pomaloučku,tak kilo nebo i půl za týden. Jsem plná té pitomé vody,tak jsem ukecala kámošku,aby se mnou jezdila na ty lymfodrenáže,ale až v listopadu,dřív není termín.A co ty Heli,ty si to jenom udržuješ,že? To ti závidím....pa

Roxy (St, 18. 9. 2013 - 17:09)

Ahojte))Tak jsem dnes jedla-2černé rohlíky,1bílý jogurt,2x tukož. polévka a brambory se dvěma vejci na tvrdo na oběd.Vypila jsem hodně čaje se zázvorem a to je všechno. Stačí to,nebo je to málo? Jo,ještě jsem měla dvě malé broskve a jedno jablko.)))Hlad nemám,jím jenom když cítím,že mám hlad.Já vím že k té tukož. polévce se jí jenom ovoce a zelenina,ale já nechci úplně hladovět,abych to hned nenabrala zpět.Ráno jsem na lačno vážila už jen 83kg.)))Holky kde je Bleška? Nic o ní nevím....pa

Moni83 (Po, 16. 9. 2013 - 20:09)

Asi si to budu muset přečíst celé, abych k něčemu dospěla :)))

Roxy (Po, 16. 9. 2013 - 16:09)

Milko,díky za podporu. Radši ať zůstanou v klidu starosti a nemoci,ale máš pravdu,že to se potom hubne jedna báseň ani to člověk nechce.Tu grotesku s tou cikánkou znám taky,už jsem to někde na svatbě taky viděla. Je to super pokud to ta dotyčná umí.Vidíš ani nevím,že jsi dělala svatbu,dlouho jsem tu nebyla,tak mi to promiňte.K té borelioze,ta tě bude trápit možná hodně dlouho i několik let. Je to hnusná nemoc,bolí klouby,jsi unavená atd. Přeji ti brzké uzdravení,,,měj se čauky))

Milka (Po, 16. 9. 2013 - 14:09)

Zdravím všetky holky z naši školky. Gratulujem hubárkam. Ja mám najradšej hubový guláš, vysmažené v trojobale, na kyselo s knedľou a ešte inak. Dobrú chuť, ja som dnes bola na kontrole boreliozy, beriem ešte ATB a lekárka mi nedoporučuje ísť do hory, tak dám na jej radu a budem sa liečiť a pozerať si stránky nahuby. Svadba prebehla perfektne a mám z toho veľmi krásne zážitky, ktoré by som priala zažiť každej, ktorú to ešte len čaká. Roxy, ja som schudla na 80kg, ale za posledné dni som sa doslova prežrala sladkosťami tak mám 83kg. Kedysi som mala aj 93. Nič si z toho nerob, príde trápenie a choroba, aspoň budeš mať z čoho schudnúť. Želám vám mnoho zdravia a šťastia. Ja som možno pribrala aj kilo od smiechu, keď na svadbe prišla "cigánka" s dieťaťom za ženíchom pýtať alimenty. To stálo za to divadlo hahaha

Roxy (Po, 16. 9. 2013 - 13:09)

BAF....tak jsem tady.Srandičky,srandičky na to mě užije,ale to co vám teď napíši tak to hraničí s hrůzou,děsem,pohromou a já nevím s čím ještě.Jste napnuté? Tak jo,já to sem hodím,ale neručím za to,jestli vás to neporazí....Tak já si vlezla po opravdu delší době na váhu,no a co se tam objevilo,to už asi tušíte.86kg čisté váhy.To jsem ještě nikdy neměla a doufám,že už nikdy nebudu mít.Takže se mi na sporáku klokotá tukožroutská polévka a na oběd jsem měla rajčatový salát.Teda holky,co se to se mnou děje?No,můžu si za to sama. U jídla jsem byla vždy přítomná osobně a fakt jsem si to užívala.Sice to teru s humorem,svět se nezboří,ale taky toto zjištění beru smrtelně vážně.Tak mě holky nezatracujte a klidně bijte do mě)))Jinak pro svoje trápení všechny zdravím))))

Hermína (Ne, 15. 9. 2013 - 19:09)

Tak kde jste ??? Asi v lese???Hub jako máku, lidí možná ještě víc a každý valí plnej košík. Houby se asi zbláznily!! A mě to nechodí a nechodí. Byla jsem jednou,dva dny jsem se kurýrovala a teď sbírám odvahu vyrazit podruhé.Hub je tolik, že každý se rád podělí, tak žádnou nouzi nemám. Jen mě trochu netěší, že už mi tolik nechutnají. Dřív jsem je jedla, třeba každý den, ale to už dávno není pravda. No zase zbyde víc na ostatní. Tak pěkný houbolov a napiště nějakou špecialitku, kterou ještě neznám???

Roxy (Út, 10. 9. 2013 - 17:09)

Holky myslím na vás i když nepíšu. Fakt nemám čas ani někdy přečíst mejlíky,tak se nehněvejte ,já se jak to půjde ozvu.)))pa

Hermína (Po, 9. 9. 2013 - 06:09)

Co se týká úrody na zahrádce, je to letos jakési zakleté. Loni jsme nevěděli co s jablkama a letos ani jedno. Byly trochu třešně, ale proti jiným rokům, také málo. Co nikdy nezklame jsou mirabelky, i letos je jich hodně. Jiné roky byly ale kvalitnější a přímo záplavy.Všeho moc škodí.S rajčaty jsem na tom stejně jako Hela. Je jich hodně, ale skoro nezrajou anevím jestli to stihnou. Co mě potěšilo, je Rukola, roste moc hezky. Jinak kromě cuket a pár okurek, taky nic.Dokonce i kopr vylezl až na třetí pokus.Zítra bychom se chtěli vypravit na houby. Hřiby rostou opravdu hodně, ale to není houba kterou miluju. Mám ráda spíš jiné, méně obvyklé druhy. Toužím třeba najít stočky, ryzce, syrovinky a ještě mnoho jiných- Je také hodně bedel, ty mám taky ráda.Sice prší, ale do lesa se mi chce moc.Tak krásný den vám všem.

Milka (Po, 9. 9. 2013 - 04:09)

Helenka, ďakujem za želania. Vy ste boli zasiahnutí zlým počasím? Búrky aj vietor narobil škody. Ja sama som si veľmi obľúbila tekvicu Hokaido a je veľmi chutná a zdravá, ale v obchode aj veľmi drahá. Teraz mi občas donesie švagor, tak si pochutnávam na pečenej, ale aj dusenej so zeleninou - ako guláš a p. Kila idu u mňa zatiaľ dolu akosi same, bola by som rada ak by to vydržalo. Želám krásny deň.

Milka (So, 7. 9. 2013 - 18:09)

Moje zlaté holky, prajem krásny podvečer. U vás pršalo viac, ako tu, tak asi hríbiky rastú. Ja neviem, či sa tento rok ešte do hory dostanem. Začala som užívať ATB na boreliozu. Zbadala som to dosť neskoro, no dúfam, že liečba mi pomôže sa z toho dostať bez následkov. Konečne mám certifikát opatrovateľky a to dokonca medzinárodný, tak si po zotavení začnem asi hľadať znova prácu. Teraz ma už dúfam čakajú samé príjemné veci. Predsvadobný týždeň ubehne, ako nič a 14.9. bude synov svadobný deň. Dúfam, že ho prežijeme v zdraví a nedostanem infarkt, ale si nevyplačem oči. Želám všetkým zdravie, krásne zážitky a veselú myseľ.

Hermína (So, 7. 9. 2013 - 03:09)

Nikdo nepíše, všichni už jsou na houbách????Tak vám přeji krásné úlovky, já si ještě počkám až po neděli, doufám, že bude v lese větší klid. I na zahrádce je slušná úroda. Užila jsem si hodně zeleninky vařené v páře, opravdu je mnohem chutnější než jakákoliv jiná úprava.Ale vzhledem k tomu, že ji kombinuji i s lecčíms nezdravým, hubnutí u mne vázne. On takový ovocný koláč ke kafíčku, taky není k zahození,že?? Tak vám všem přeji krásné"babí léto "a aby vám všem dobře bylo.....

Milka (So, 31. 8. 2013 - 18:08)

Hermínka, čítala som si to o tom ovocí na lačno. Ja keď som držala tu 90-dňovú diétu, tak som sa naučila, doobeda jesť iba ovocie, lebo telo sa čistí. Cítila som sa vtedy plná energie a aj váha šla dolu. Teraz, keď švagriná zomrela a nebudem mať takú záťaž, asi na to znova prejdem. Vďaka za typ. Všetkým želám slnko v duši...

Hermína (So, 31. 8. 2013 - 01:08)

Milá Helo, děkuju za upozornění na velmi zajímavý článek. Je to takové malé, ale velmi potřebné "nakopnutí" ani netušíš jak mi to přišlo vhod. Zrovna tohle jsem si potřebovala uvědomit. V poslední době jsem se doslova topila jak v bolestech, tak i v nemocích. Dělalo mi moc dobře když mě někdo litoval, ale život je o něčem jiném.Tak ještě jednou díky a určitě už to budu dělat líp.

Milka (Pá, 30. 8. 2013 - 10:08)

Všetkým vám želám krásny, slnečný deň - ako je u nás. Dnes mám chvíľu pre seba, tak som nakukla. Schudla som tri kila, ale není to vidieť, najmä na bruchu ,chu, chu. Starosti sa možno postarajú, lebo dieta nie je žiadna, skôr len to, čo príde pod ruku. Helenka, Ty to máš asi najlepšie. Prajem veľa zdravia všetkým....

Reklama

Přidat komentář