Reklama

Svazování partnera(ky)

jana (Pá, 19. 9. 2014 - 22:09)

Kotec je velký asi 3x3 metry...Jaký typ výprasku provádíš. To se mu asi moc nezamlouvá co?

Sandra (Čt, 18. 9. 2014 - 10:09)

Taky zajímavá...Ta je pěkná. Máme podobnou na chalupě, jen bez toho kříže. Jinak pěkná stránka, brzy budou Vánoce, tak nějakej dáreček by to chtělo....Jak to vidíte, chybí Vám nějaka erotická pomůcka ke svazování a k erotickým hrátkám. Co ještě nemátě a chtěli vyzkoušet? :-)

Jana (Út, 16. 9. 2014 - 15:09)

Jak často si hrajete? My jen...Taky zajímavá klec....http://www.bdsm-sexshop.cz/cz-detail-962095-klec-kovova.html

Dneska (Ne, 14. 9. 2014 - 09:09)

by to šlo, venku leje, budeme si hrát....:-)

Liliana (Ne, 7. 9. 2014 - 18:09)

http://xhamster.com/movies/2831685/maid_shocked_and_punished.htmltaky taková hračička...

Jirka (St, 3. 9. 2014 - 14:09)

Já 37 let, štíhlý, hledám partnerku na svazování, nebo i víc, třeba i životní :) [email protected]

Sandra (Ne, 31. 8. 2014 - 09:08)

Kotec je velký asi 3x3 metry...A co třeba cbt nebo korset? Má někdo zkušenosti?

Max (Čt, 28. 8. 2014 - 20:08)

Me laka kdyby me nejaka zena svazala a poradne znasilnila a taky poradne vydojila tak dlouho honila az by ze me skoro zadne sperma nestrikalo

Jana (Čt, 28. 8. 2014 - 14:08)

Výprask na...Co je nového? Nějaké zážitky a prožitky?

Jirka (Ne, 24. 8. 2014 - 11:08)

Svazování je moc fajn, ale je to hodně o důvěře. Používáte někdo s Vás bondage lano nebo raději pouta?

Jindra (St, 20. 8. 2014 - 18:08)

Takže proběhlo...Kde si sehnala tak velkej anální kolík? Nemáš odkaz na internet, kde by byl i obrázek. Případně pomůcky jako pouta, obojek nebo roubík? Nebo máte domácí výrobu?My tedy používáme provazy a šátky, ale kožená pouta můžou být fajn a možná že po nich nejsou vidět na kůži otlaky.

Kilián (Pá, 15. 8. 2014 - 13:08)

Nemá to chybu.Když chcete...Jo to je fakt. K seriálu nebo ještě lépe ke sportu je svázaná partnerka s roubíkem fakt k nezaplacení. :-D O přestávce pěkně rozdráždit, třeba pírkem, kolíčky na prádlo a podobně a těsně před vyvrcholením, jít zpět k televizi na druhou půlku fotbalu.

Míra (So, 9. 8. 2014 - 15:08)

Musí vykonávat různé...Co všechno jste vyzkoušeli za oblečení?

Míra (Čt, 7. 8. 2014 - 14:08)

Když to tady tak čtu,tak z...Tak proč sem vlastně chodíš? Na každé diskuzi se vždycky objeví člověk, který si čte něco co ho vlastně nezajímá a ty co to dělají jinak než pán morální jsou všichni přinejmenším blbci nebo hůř....

Q (Čt, 7. 8. 2014 - 13:08)

Když to tady tak čtu,tak z toho nabývám čím dát tím silnější dojem,že někteří jedinci mají opravdu hodně silné sklony k dominanci a k ovládání a ponižování svých partnerů.Mě tohle přijde,že to nemá se vztahem pranic společného,a jen se tady zvrácené dominy ukájejí nad svázanými partnery.Komu se to může vlastně líbit?Mírnou dominanci chápu,ale toto je fakt hnus.

Liliana (Čt, 7. 8. 2014 - 11:08)

Výprask na chodidla....http://www.xtube.com/watch.php?v=GjJo3-S852-

Sandra (Po, 4. 8. 2014 - 13:08)

Kotec je velký asi 3x3 metry...Jak často si hrajete? My jen o víkendu, jinak máme časově neskloubitelné práce. Poziční tresty jsou fajn. Třeba vytažení rukou za zády provazem ke skobě na stropě, následně od obojku, od očka v předu vést provaz k palcům na nohách, docílíme ideálního předklonu, vhodnému k pěknému výprasku. :-)K tomuto účelu mám obleček přísné učitelky. Co používáš k výprasku? My máme proutek a bičík. Proutkem je to cítit. Klec jsme si nedávno pořídili u kováře na zakázku a na hraní je to moc fajn pomůcka. Má dvířka jak na straně tak nahoře, kde může jazykem z klece uspokojit mě. Když nejsem spokojena, tak má klec spoustu úchytů na pěkně nepříjemné pozice a nebo taky může dostat klícku on.

Jola (Po, 4. 8. 2014 - 00:08)

Kotec je velký asi 3x3 metry a odbývají se v něm veškeré výprasky a na ně navazující poziční tresty . Možné jsou různé pozice , třeba holubička, u které po finálním svázání si s ním můžeš točit dokolečka. Sám nemá možnost pohybu ,takže zůstane ve směru , který jsem mu určila. Kouká , potichu huhlá a slintá. Nic víc opravdu nemůže a pozice to asi není nic moc , protože při kontrole po půl hodině se rozhuhlá a rozkoulí oči natolik , že je mi ho líto. Pak si ale vzpomenu na jeho návštěvu restaurace a ztrvrdnu jako křemen. Následuje pár otázek typu "co to mělo znamenat ?" a při tom ho otočím kolíkem v análu k sobě. "Takže ty se ke mně budeš otáčet zády ?" a sdělím mu , že takhle stráví za odměnu další půl hodiny a že dneska půjdeme na pivo spolu , ovšem on takhle vymóděný a svázaný , tudíž s rukama za zády a s roubíkem těžko vypije nějaké pivo."Hlavně se těším jaké pozdvižení vyvoláš v těch růžových jarmilkách a podprsence !" A protože ví , že jsem toho schopná , následující půlhodina je pro něj z psychologického hlediska nejhorší půlhodinou strávenou jako holubička. Klec zatím nemáme, ale po shlédnutí několika videí o ní začínáme uvažovat.

§ (St, 30. 7. 2014 - 19:07)

Nejlepší svazování je nejprve zabalit do starého pletiva na plot, převázat vázacím drátem, dobře utáhnout a přibalit kus kolejnice aby ta mrcha nevyplavala! Možno použít i na tchýně!

Liliana (St, 30. 7. 2014 - 13:07)

Musí vykonávat různé...Pěkný převlek na uklízení je taky bílá dlouhá halenka/košile, černá sukně, bílá zástěra, gumová maska připomínající ženský obličej, blond paruka a čepeček. Kožená pouta s řetězem jsou fajn, prima je použití nejen na ruce a nohy, ale i na lokty. :-) Vysoký podpatky a podnos/tác na řetízku od obojku, roubík proti poprskání a je služka/komorná jako fík. Pak už jen bičík do ruky. A hraní může začít.

Reklama

Přidat komentář