Reklama

Svazování partnera(ky)

jirka (Pá, 2. 1. 2015 - 17:01)

já miláčka taky svazuji k...Tak to vydrzi dost dlouho.

Alena (Pá, 2. 1. 2015 - 16:01)

já miláčka taky svazuji k postely za ruce a nohy koušu ho a drápu a hraji si s jehovarlaty a penisem pak si osedlám a vždy v nellpším přestanu vydrží to tak max hodinu a pak se udělá

JITKA (Pá, 2. 1. 2015 - 14:01)

já toho mýho taky občas...svazat a kde jsou hanice sexu a bdsm pak už je to jen ponižování

karel (So, 27. 12. 2014 - 20:12)

já toho mýho taky občas...nechal bych se taky svázat

Hana (So, 27. 12. 2014 - 20:12)

Tak to jsi kamilo větší...já toho mýho taky občas svážu k postely za ruce .Je pěkně nadrženej mám ráda když si s ním můžu tahle hrát .Jednou jsem ho takhle nechala až do rána.Chtěl čůrat poprvé v životě jsem mu ho držela jak malému klukovi,dokázal to.Jen do prdelky se mu bojím něco strčit,ale mám strach ,abych mu nějak nenarušila jeho ego.,nebo se mu to nezačalo ještě líbyt.

Julča (Pá, 19. 12. 2014 - 08:12)

Já si občas partnera pevně...Tak to jsi kamilo větší potvora než já.Nechat chudáčka nadrženého a svázaného do rána,to je děs.Chudáček se nemůže ani vyhonit,to bych mu neudělala.

draco (Pá, 19. 12. 2014 - 08:12)

Partnera jsem jednou zničila...Naopak tohle vubec není špatný.

andy (Po, 8. 12. 2014 - 16:12)

Já si občas partnera pevně...k posteli přivázat partnera a nařezat :-)http://www.xtube.com/watch.php?v=i1g3k-S278-#.VIW-QtKG_1U

Jana (Pá, 5. 12. 2014 - 07:12)

Nebyl dotaz na mě.Ale...Jaké používáte pomůcky Kamil? I nějaké sexy oblečky?

Kamila (Út, 2. 12. 2014 - 17:12)

Nebyl dotaz na mě.Ale .protože mě téma zajímá odpovím za J.Dáme si normální dárky-pomůcek máme dost.Spíš hledáme inspiraci...Jolo

Sandra (Čt, 20. 11. 2014 - 12:11)

Jolo, co dárky k letošním Vánocům, plánuješ něco? Oblečení nebo nějakou hračku?

Jean (Pá, 31. 10. 2014 - 08:10)

jednou bych to chtěl vyzkoušet být znehybněn nebo být svázaný vzrušuje mě ta představa jakkoliv být v nějakém poutacím zařízení nebo izolepou fuu chci to vyzkoušet ještě se mi to nepovedlo

Martin (Pá, 31. 10. 2014 - 08:10)

Jednou se mi stala taková věc, že partnerka mě viděla s jinou holkou ale nic to nebylo poté jsem došel domů a partnerka na mě už čekala musel jsem se svléknot do naha a potom mě celého obalila foolií nechala mi volné jen bosé chodidla malou škvíru aby šel vystrčit penis, který vystrčila hned a hlavu také neobalila na hlavu mi dala plynovou masku a se zakrytýma očima poté to ještě ujistila tím, že si vzala pevnou kobercovou izolepu a ještě mě tím celého obvázala. Ruce jsem měl u těla pod foolií a izolepou, takže jsem se nemohl bránit. Bylo asi 5 hodin odpoledne a nechala mě tam svázaného do večera potom došla k posteli a začala mi ho kouřit už si nepamatuji kolikrát mi to udělala ale vím, že mě rozlepila až asi v 8 hodin ráno protože jsem ji ukecal byl to velice zajímavý pocit ale byla to i sranda já bezmocný proti partnerce.

Kamila. (Čt, 23. 10. 2014 - 16:10)

Partnera jsem jednou zničila...Já si občas partnera pevně přivážu k posteli.Docela dlouho ho nechám být jen tak...Pak ho dráždím,ale před výstřikem přestanu..Pak opět pauza..a klidně si to před ním udělám sama..To ho dokáže vydráždit.Někdy se nad ním smiluju-a udělám ho ..Někdy když nemusí jít do práce a třeba mě nasere-tak ho jen odváži-ale sváži mu ruce-aby se nemohl udělat sám...Nechám ho tak klidně až do rána.Pak splní vše co po něm chci.

Julča (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

Cau Pepo. Svazování...Partnera jsem jednou zničila přivázaného.Pěkně jsem ho kouřila,potom rukou mastrubovala k vystříkání a když už byl vystříkaný,tak jsem nepřestala a honila ho dál a dál.Byl chudáček bezmocný,nemohl se bránit,tak jsem ho pomučila.jindy po jeho orgasmu se nesmím nejakou dobu jeho pérka ani dotknout,jak ho má přecitlivělé.Jsem potvora? On říkal že jo.

! (St, 15. 10. 2014 - 09:10)

Nejlepší na svázání je kus starého pletiva, pořádně převázat vázacím drátem a k tomu přibalit kus kolejnice nebo betonu aby ta mrcha předčasně nevyplavala!

Kiki (Út, 14. 10. 2014 - 14:10)

Musí vykonávat různé...Máme to taky tak, třeba celý den ve volných poutech je super věc. To jsou pouta složená z obojku, který je spojen s pouty na zápěstí a s kotníky. Pouta jsou dostatečně volná, aby otrůček mohl doma makat na úklidu, ale zase na sebe nic neoblékne a ani si nic nesvlékne. Perfektní kombinace.

Marina (Pá, 10. 10. 2014 - 16:10)

Takže proběhlo...Ahoj.Tedy to je dost nevšední-.Pokračuje to?M.

martin (Út, 7. 10. 2014 - 21:10)

Nemá to chybu.Když chcete..... a co má v té puse??:))

Jirka (St, 1. 10. 2014 - 15:10)

http://www.aradia.cz/cs/povidky/unos/tohle chci

Reklama

Přidat komentář