Reklama

Svazování partnera(ky)

Hanka (Ne, 4. 1. 2015 - 17:01)

No to je fakt. :-) Ale tak...máš ho radši svázaného na záda ,nebo když tileží na břichu s roztaženýma nohama.Mrskáš ho na zadek nebo si ho vychutnáváš s odalováním orgasmu .Ten kolík je taky super jen sem ho nějak přeskočila a šla jsem rovnou na věc ale s tím se v práci asi chlap nepochlubí že se nechá od manželky znásilnovat do zadečku

Jana (Ne, 4. 1. 2015 - 14:01)

Každý si myslí jak chlap...No to je fakt. :-) Ale tak ono na posteli je to i praktický, aby ten svázaný byl chlap, nejlépe do x, pak se na něm dá pěkně rajtovat. Jen bychom potřebovali lepší postel a nebo ty kožená pouta na ruce a nohy. Připínací penis zatím nemáme, ale ráda bych ho měla. Anální kolík jo. Roubík máme, ale nodoporučuji silikonovou kuličku, ta pro chlapa není, nevydrží to dlouho na kousnutí se rozpadá časem, stejně nejlepší jsou kalhotky a ovázat kolem hlavy do kola páskou.....

Hanka (Ne, 4. 1. 2015 - 12:01)

Tak to je u nás stejný, to...Každý si myslí jak chlap je dominantní a koukám ,že je to všude stejný ja toho svého mám taky rada svázaného k postely .robík zatímnemáme ,ale škrabošku přes oči ano a kolíčky ty má všude .K vánocům jsem si pro něj ,nebo pro své potěšení nadělila připínací penis obostraný.Když jsem mu sundala škrabošku z očí na ten jeho výraz nezapomenu strach vzrušení.Po 3 minutáchzadek nastavoval sám a krásně se udělal .

Jana (Ne, 4. 1. 2015 - 11:01)

zkoušeliale není to ono...Tak to je u nás stejný, to já se zase odvázatumím a ta jeho bezmoc mě vzrušuje, jeho ta submise, neschopnost ovlivnit děj taky, ideální je páska přes oči, někdy i roubík, kvůli sousedům a třeba kolíčky na prádlo...nebo takové lochtací pírko...:-D

Alena (Pá, 2. 1. 2015 - 20:01)

Zkoušeli jste se někdy i...zkoušeliale není to ono neumí se odvázat to je o pocitech kdo s rád podřizuje a kdochce být ten dominantní.

Jana (Pá, 2. 1. 2015 - 20:01)

Kotec je velký asi 3x3 metry...Zkoušeli jste se někdy i prohodit u svazování?

jirka (Pá, 2. 1. 2015 - 17:01)

já miláčka taky svazuji k...Tak to vydrzi dost dlouho.

Alena (Pá, 2. 1. 2015 - 16:01)

já miláčka taky svazuji k postely za ruce a nohy koušu ho a drápu a hraji si s jehovarlaty a penisem pak si osedlám a vždy v nellpším přestanu vydrží to tak max hodinu a pak se udělá

JITKA (Pá, 2. 1. 2015 - 14:01)

já toho mýho taky občas...svazat a kde jsou hanice sexu a bdsm pak už je to jen ponižování

karel (So, 27. 12. 2014 - 20:12)

já toho mýho taky občas...nechal bych se taky svázat

Hana (So, 27. 12. 2014 - 20:12)

Tak to jsi kamilo větší...já toho mýho taky občas svážu k postely za ruce .Je pěkně nadrženej mám ráda když si s ním můžu tahle hrát .Jednou jsem ho takhle nechala až do rána.Chtěl čůrat poprvé v životě jsem mu ho držela jak malému klukovi,dokázal to.Jen do prdelky se mu bojím něco strčit,ale mám strach ,abych mu nějak nenarušila jeho ego.,nebo se mu to nezačalo ještě líbyt.

Julča (Pá, 19. 12. 2014 - 08:12)

Já si občas partnera pevně...Tak to jsi kamilo větší potvora než já.Nechat chudáčka nadrženého a svázaného do rána,to je děs.Chudáček se nemůže ani vyhonit,to bych mu neudělala.

draco (Pá, 19. 12. 2014 - 08:12)

Partnera jsem jednou zničila...Naopak tohle vubec není špatný.

andy (Po, 8. 12. 2014 - 16:12)

Já si občas partnera pevně...k posteli přivázat partnera a nařezat :-)http://www.xtube.com/watch.php?v=i1g3k-S278-#.VIW-QtKG_1U

Jana (Pá, 5. 12. 2014 - 07:12)

Nebyl dotaz na mě.Ale...Jaké používáte pomůcky Kamil? I nějaké sexy oblečky?

Kamila (Út, 2. 12. 2014 - 17:12)

Nebyl dotaz na mě.Ale .protože mě téma zajímá odpovím za J.Dáme si normální dárky-pomůcek máme dost.Spíš hledáme inspiraci...Jolo

Sandra (Čt, 20. 11. 2014 - 12:11)

Jolo, co dárky k letošním Vánocům, plánuješ něco? Oblečení nebo nějakou hračku?

Jean (Pá, 31. 10. 2014 - 08:10)

jednou bych to chtěl vyzkoušet být znehybněn nebo být svázaný vzrušuje mě ta představa jakkoliv být v nějakém poutacím zařízení nebo izolepou fuu chci to vyzkoušet ještě se mi to nepovedlo

Martin (Pá, 31. 10. 2014 - 08:10)

Jednou se mi stala taková věc, že partnerka mě viděla s jinou holkou ale nic to nebylo poté jsem došel domů a partnerka na mě už čekala musel jsem se svléknot do naha a potom mě celého obalila foolií nechala mi volné jen bosé chodidla malou škvíru aby šel vystrčit penis, který vystrčila hned a hlavu také neobalila na hlavu mi dala plynovou masku a se zakrytýma očima poté to ještě ujistila tím, že si vzala pevnou kobercovou izolepu a ještě mě tím celého obvázala. Ruce jsem měl u těla pod foolií a izolepou, takže jsem se nemohl bránit. Bylo asi 5 hodin odpoledne a nechala mě tam svázaného do večera potom došla k posteli a začala mi ho kouřit už si nepamatuji kolikrát mi to udělala ale vím, že mě rozlepila až asi v 8 hodin ráno protože jsem ji ukecal byl to velice zajímavý pocit ale byla to i sranda já bezmocný proti partnerce.

Kamila. (Čt, 23. 10. 2014 - 16:10)

Partnera jsem jednou zničila...Já si občas partnera pevně přivážu k posteli.Docela dlouho ho nechám být jen tak...Pak ho dráždím,ale před výstřikem přestanu..Pak opět pauza..a klidně si to před ním udělám sama..To ho dokáže vydráždit.Někdy se nad ním smiluju-a udělám ho ..Někdy když nemusí jít do práce a třeba mě nasere-tak ho jen odváži-ale sváži mu ruce-aby se nemohl udělat sám...Nechám ho tak klidně až do rána.Pak splní vše co po něm chci.

Reklama

Přidat komentář