Reklama

Svazování partnera(ky)

... (St, 25. 3. 2015 - 10:03)

Trpíte,nemáte...Na to jsi se měla zeptat spíše na fórech sadismus, masochismus, cuckold, ballbusting, výprask atd....Svazování je hlavně o důvěře...snad pomalu každý to někdy zkusil se šátkem nebo provázkem, pouta má dneska taky kde kdo...Vyjímkou jsou snad už jen věřící lidé, co mají jednu ženu sto let, i když dneska prý už nikdo nevěří, v Čechách nám to kazí akorád moraváci a přistěhovalci...

Huso, (Út, 24. 3. 2015 - 16:03)

Zajímavé spíše je, že to...mohla jsi z mého příspěvku pochopit,že nikoho neodsuzuji,pouze se o něco zajímám,čtu ted knížku o těchto úchylkách a v tomto případě by mě zajímalo,jestli dotyční trpí agresí,nebo sadismem.Třebas vůbec ničím,pouze jsem položila jednoduchou otázku.

Hana (Út, 24. 3. 2015 - 15:03)

Trpíte,nemáte...Zajímavé spíše je, že to čte čím dál více lidí, co to nezajímá nebo odsuzuje. Tak se sem nemontuj, najdi si svou diskuzi, třeba o kytičkách nebo jdi raději s dětmi na písek plácat bábovičku.

Petra (Út, 24. 3. 2015 - 14:03)

Trpíte,nemáte zálibu,úchylku v agresi,nebo sadismu? Úplně normální to není,to si asi přiznáte,tak by mě zajímalo,kdy jste to zjistili,že se vám zrovna tohle líbí.

i like it (Út, 24. 3. 2015 - 13:03)

Zajímavé na této diskuzi je, že se zde objevuje asi nejvíc pravopisných chyb.jinak nic pro lidi s normálním sebevědomím :)

Markéta (Út, 24. 3. 2015 - 12:03)

Při této situaci mám ...Ahoj. Chápu to tak správně, že má už těch cviček několik párů? Oblečení a propriety nebo pomůcky kupujete taky spolu? Jinak ten pocit, že ho někdo uvidí, musí být krutej a zároveň asi vzrušující...No nás málem přistihly děti, to bylo tedy tak tak.

Honza (Út, 24. 3. 2015 - 11:03)

Ahoj. Na jak dlouho jste někoho svázali? U nás nejdéle tak hodinku.....

Qerton (Pá, 13. 3. 2015 - 23:03)

Používáte při hrách...RE:zvědaváKup takový, který bude vyhovovat Vám oběma. Více submisivně se může cítit se širokým obojkem a dvěma přezkami na dotažení v případě koženého provedení. V železářství na to seženeš i malé zámky, které se dají prostrčit přes dírky dotahovacího řemínku. Dražší variantou jsou koženo-ocelové. Nechci tu dělat reklamu, ale vím o někom, kdo vyrábí krásné, kvalitní a cenově velmi dostupné zboží i na zakázku. Stačí napsat, pošlu kontakt.

Qerton (Pá, 13. 3. 2015 - 23:03)

Zkoušeli jste třeba dělat...Nepříjemná pozice? Já znám pouze příjemně nepříjemné pozice. Co se týká dané otázky, tak to bude velmi specifické, protože je každý člověk jiný a každému vyhovuje něco jiného, co mu dělá příjemným. Pozice do kozelce není špatná, ale je zde stále možnost pohybu- např. překulení. Je dobré to vylepšit záchytným bodem ve stropě(oko, kladka) a dotyčné osobě ještě přivázat ruce za zápěstí nebo lokty k oku nebo kladce, po případně připojit ještě s roubíkem. Úplná bezmoc je zavěšení dotyčné osoby do vzduchu.Vrátím se ještě k prvotnímu základu tohoto založeného vlákna. Moje osobní zkušenost je přes noc a bylo to super. Dá se to zvládnout úplně v pohodě. Dalo by se to zvládnout i přes celý víkend, ale k tomu by museli být přizpůsobeny okolnosti. Kdo si hraje, nezlobí...

Jani (Čt, 12. 3. 2015 - 14:03)

Zkoušeli jste třeba dělat s pouty domácí práce? Je to ohromná sranda, tedy pro toho svázaného už tolik ne, ale o to přeci jde. Vždycky se těším na víkend, až si budeme hrát svazovací poker a následné tresty za prohru.Nejlepší je stejně asi do kozelce nebo máte jinou nepříjemnou pozici?

Domina (Út, 10. 3. 2015 - 14:03)

Musí vykonávat různé...Ten T-opasek, je to i jako nějaký druh pásu cudnosti? Protože třeba při spoutání rukou dopředu, příklad u domácích pracích, by se jinak mohl pokusit o svůj orgasmus.

Jiřka (So, 7. 3. 2015 - 07:03)

http://www.myvideo.de/watch/8096785/Fiona_bondage_dominatedTak takhle nějak podobně jsem svázala kamaráda, když se mi svěřil, že by to rád zkusil. Tak se musel obléknout kompletně do ženského oblečení a já jsem ho provazy velice pevně přivázala k židli. Roubík jsem si půjčila od kamarádky takovou žlutou velkou kouli na řemínku a pořádně utáhla, pak ještě pytel na hlavu jako je to tady na videu. nemohl se ani hnout, mumlal a snažil se dostat z provazů ale marně. No kluk v ženských šatech a pevně svázaný k židli je opravdu k smíchu. Dlouho jsem se tak nebavila, nakonec asi po dvouch hodinách jsem rozvázala. To bych nevěřila jaká je u toho sranda, máte podobné dojmy?

D. (Čt, 5. 3. 2015 - 21:03)

Moje partnerka mi sváže ruce k posteli a pak mi ho kouří.A já nic nemůžu dělat.Je to fantastickééé.Ale dělá to tak pomaličku,že mě dovádí k šílenství.Po půl hodince mi to ,krásné utrpení' zkrátí :-) Ona prostě ví jak na mě :-))

zvědavá (Čt, 5. 3. 2015 - 09:03)

Používáte při hrách obojek? Jaký by jste mi doporučili, chci ho koupit na mého chlapa. Máme už všechno, ale obojek ne a já chci aby se cítil více submisivně. mám koupit i se zámkem a oky nebo tak, široký nebo úzký?

Karmen (Po, 2. 3. 2015 - 16:03)

zkuste http://sexymall.cz/Ano tam se dají pořídit Dito fajn hračky.

Karmen (Po, 2. 3. 2015 - 16:03)

Při této situaci mám ...Dobrý den, to je velice nevšední, ale velice zajímavé a pěkná hra. Mě by jen zajímalo, co když si ještě před tou návštěvou, tzv postavý hlavu a neobleče se a nenechá spoutat? Na to asi páka není žádná. Nebo v rámci hry se podvolí pokaždé? :-)

Milada S. (Ne, 1. 3. 2015 - 16:03)

Při této situaci mám ...Tak to je ponížení dokonalé. :-) A asi ještě tím větší, jestli to už nevydržel a musel to do ní pustit. To se asi styděl, když jsi to pak viděla.

honzík (Pá, 27. 2. 2015 - 15:02)

http://hu.myvideo.de/watch/8999119/Adult_Baby_Bondage_Dream

Dita (Čt, 26. 2. 2015 - 18:02)

zkuste http://sexymall.cz/

JITUŠ (Čt, 26. 2. 2015 - 15:02)

Kotec je velký asi 3x3 metry...Hezké zpestření vztahu Jolo. Hlavně, aby se z nějaké té pozice nerozvázal a nepobíhal tam po zahradě. :-)Musím také trochu zainvestovat, máme šátky, pouta a náplast, ale musíme si pořídit i ten roubík, bez něho to není ono. Co ta klec?

Reklama

Přidat komentář