Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Jana (St, 16. 4. 2008 - 12:04)

to zní velice lákavě. Jen mne mrzí, že někteří můj příspěvek berou jako provokaci.V blátě se také ráda pořádně vyválím, nejlepší jsou na podzim vypuštěné rybníky, jen už bývá trochu zima.Jinak k té dehydrataci - myslím že to úplně nehrozí. Jednak velmi hodně piji (abych měla stále co potit a taky pouštět do kalhotek a po nohách) jednak si nejraději vybírám trošku chladnější a hlavně deštivé víkendy. miluji chodit takto nabalená v dešti, a čím je delší a intenzivnější, tím lépe.Vzrušuje mne postupně promokat a být pak dlouho úpně promočená.A když už ne a ne zapršet, tak vždycky se najde možnost jak se ochladit (třeba skokem do říčky nebo do rybníka). Jen je třeba počítat s tím že takové množství oblečení na čas pořádně ztěžkne a jít po vykoupání třeba do prudkého kopce je pořádná zabíračka. Budu ráda, když mi jiří i Ty napíšeš něco z toho co děláš a co tě vzrušuje. Zatím ahoj, Jana

Jerry (Ne, 14. 4. 2019 - 03:04)

Ahoj to se mi taky moc libi zabalit se do péřovky a spacaku a hrát si sám se sebou a hezky se potit je to mooc příjemný ,chceš koukat na skype ?rad se úkazu moc mě vzrušují péřové věci ,akorát neznám žádnou ženu v okolí ,která to má rada ,přijde mi ze snad žádný nejsou ,chtěl bych se s nějakou zabalit do péřovek a do jednoho spacaku a hrát si spolu

Jiří (St, 16. 4. 2008 - 06:04)

Já to jako provokaci v žádném případě nemyslím, ale doufal jsem že jsem našel někoho na společné dovádění v péřových bundách a oteplovačkách se spacáky. Vždy se dá dohodnout aby to bylo všem příjemné, a né aby to bylo o zdraví, a hlavně musí to být všem příjemné, jinak to strácí smysl.

Jiří (St, 16. 4. 2008 - 06:04)

Já to jako provokaci v žádném případě nemyslím, ale doufal jsem že jsem našel někoho na společné dovádění v péřových bundách a oteplovačkách se spacáky. Vždy se dá dohodnout aby to bylo všem příjemné, a né aby to bylo o zdraví, a hlavně musí to být všem příjemné, jinak to strácí smysl.

K.M. (Út, 15. 4. 2008 - 23:04)

Spacák a péřová bundaFirma Condor Pavla Šmice z Berouna ušila spací pytel dlouhý 417 cm a široký 160 cm. Dalším výrobkem této firmy je obří péřová bunda o rozměrech dlouhá 190 cm s obvodem 280 cm. Oba výrobky byly představeny 3.10.1998 v Plzni na akci "Plzeňská sportovní show" a jsou k vidění v pelhřimovském Muzeu rekordů a kuriozit.

K.M. (Út, 15. 4. 2008 - 21:04)

Jana vypadá, jako nějaká provokace :) Ale pokud není, tak je to stejně činnost o zdraví a kolaps z dehydratace. Oč lepší je v péřovce se vyválet v blátě, jako tak předvádí slečna zde: http://www.pbase.com/theo/image/87346476

Jiří (Út, 15. 4. 2008 - 17:04)

Ahoj Jano!Velmi se mi líbí co děláš, já dělám něco podobného a také miluju péřové bundy a kalhoty se spacáky. Co by jsi řekla kdyby jsme spolu vyrazily v péřovkách někam do přírody, a vzali sebou i spacáky a přespaly takto navlečeni ve spacácích pod širákem. Myslím že by jsme si výborně rozuměli.

Jana (Út, 15. 4. 2008 - 17:04)

Ahoj všichni. Teprve dnes jsem narazila na tuhle diskuzi. Miluji péřovky, teplé svetry a nabalování se vůbec.Hrozně mě vzrušuje navléknout toho na sebe co nejvíc - třeba 6- 8 vrsev (od košilky, přes roláky, teplé mikiny až po ty nejhrubší svetry - roláky)to vše pod péřovku, dolů stejný počet oblečení pod oteplovačky, nasadit si pořádného kulicha, rukavice a šálu a vyrazit ven do přírody. Nemyslím jen v zimně, ale i teď nebo i v létě. Naplánuji si trasu, kterou tak musím urazit a takto oblečená vydržet třeba 3 dny. Je mi strašně fajn, když jsem takto oblečená úplně promočená potem a nemůžu se vysvlíct než dorazím, kam jsem si naplánovala. Používám též plenkové kalhotky a šíleně mě vzrušuje očekávání, kdy už přestanou stačit. Většinou tak vydrží den, maximálně den a půl.Pak už to pouští po nohách dolů a to mám taky hrozně moc ráda. A nejvíc mě vzrušuje,že se z tohoto úplně potem a močí promočeného krunýře nebudu moci třeba ještě dva dny svéknout - používám k tomu malý zámek s lankem jímž uzamknu zip u péřovky kolem krku a klíčky vhodím třebas do kanálu. Ty druhé si předem připravím na místě kam musím dorazit. Jestli je někdo, koho takovéto a podobné věci vzrušují, budu ráda když se ozve. Ve dvou by to mohlo být ještě víc vzrušující. Zatím Ahoj, Jana

Petr (Út, 8. 4. 2008 - 23:04)

Petr II: Petře, také koupi kombinézy Glosssuit zvažuju. Nemůžu s tebou než souhlasit, že kupovat si "standardní" kombinézu, zvláště pro každodenní nošení, není to pravé ořechové. Můžu se tě zeptat, jakou verzi máš (pevné nebo oddělitelné palčáky a botičky), s jakým množstvím peří a kolik tě stála? Pokud by jsi byl ochotný poslat i nějaké fotky tak můj mail je petr5250"seznam.cz .Jinak už jsem si s paní Wotke z Parkasite dopisoval mailem a s platbou do SRN problém není, od nás asi nejlépe vyjde dobírka, nebo převod přes Western Union. Třetí možností platby je předběžné poukázání peněz na jejich účet, ale to vzhledem k vysokým mezibankovním poplatkům, které si naše banky účtují, výjde docela draho.

Petr II. (Út, 8. 4. 2008 - 22:04)

Maxi. Oblečení jsme si nechávali šít přímo v Německu - přičemž jsme navštívili firmu v Niefernu. Samozřejmě jsem předtím hledal i pobočku Parkasite v ČR, ale neúspěšně. Navíc v našem případě, kdy kombinézy jsou naším každodenním oblečením, je podle mne velmi důležité, aby prostě "seděly". Něco jiného je, když člověk kombinézu nosí týden na dovolené na horách - a něco jiného je, když každý den. Při každodenním nošení je fajn, když kombinéza sedne. Pokud je to konfekční výrobek, tak prostě příliš nezohledňuje určitá "specifika" - prostě a jednoduše: někdo máme relativně úzká ramena a širší pozadí. I ženy s tím někdy mívají problém. Je to podobné jako u potápěčského obleku. Pokud se jdeš potátět jednou za čas na dovolenou k moři, tak stačí i vypůjčený oblek, který jakžtakž sedí. Já trávím v potápěčském obleku dost často dost dlouhou dobu, a tak jsem si též objednal přesný kus na svou míru. Člověk se cítí lépe. Navíc co se týká objednávky mailem, ještě jsem neobjednával zboží ze SRN z ČR. Jistě by to šlo potom nějakým bankovním převodem uhradit - navzdory tomu, že máme jiné měny. Ale mně obstarávají nákupy v SRN příbuzní a potom se vyrovnáme.

Maxik (Út, 8. 4. 2008 - 16:04)

Petře, nechávali jste si poslat oblečení od firmy Parkasite přes internet.Nebo v Německu v obchodě jste osobně kupovali. Nemá Parkasite pobočku v ČR ?díky

Petr II. (Po, 7. 4. 2008 - 13:04)

Pozdravuji všechny, kteří se postupně na této diskusi zúčastnili: byť některé ty články mne až trošku zarazily... Ale nevadí - nakonec od toho asi jsou takovéto internetové rozhovory... Já se jinak ozývám ze severního Norska, kam jsme se s mojí partnerkou v rámci určité nabídky dostali na pracovně-studijní pobyt. Takže "u nás" je ještě ideální doba na nošení kombinéz - a ještě tomu tak - podle všeho - asi nějaký čas bude. Nakonec jsme si skutečně na cestu koupili oblečení od německé firmy Parkasite, která šije péřové oblečení. Každý jsme si koupili jedno kombinézu vcelku - a potom i jednotlivě péřovou bundu a péřové oteplovačky. Pokud se firmy Parkasite týká, tak můžu doporučit. Ceny jsou vyšší, ale zase úměrně tomu i ta kvalita je velmi dobrá: navíc pokud si člověk nechá ušít oblečení na míru, tak výborně sedne... Asi stojí za zmínku taková jedna příhoda: Když jsme konečně dorazili na místo určení, kterým je jedno městečko-resp.obec (nevím jak to přesně klasifikovat, protože ve zdejších severských podmínkách jsou prostě určité věci trošku jiné, než aby se daly přirovnat v realitě střední Evropy)a ubytovávali jsme se, tak majitel a správce domu se ke mne přitočil a říkal mi něco v tom směru: Když už máte možnost někam jet na studijní pobyt - tak já být vámi, tak pojedu někam na francouzskou Riviéru. Však jsem sledoval "Četníka ze St.Tropez" s L.de Funésem. Tam to musí být fajn: Ženský v plavkách, v šatech bez ramínek - já žiji celý život tady na severu. Půl roku máme polární den a půl roku polární noc. A na našich ženách přes ty jejich kombinézy ani nevidíte, jestli jsou štíhlé - anebo trošku více při těle, anebo kočky - anebo spíše průměr... Samozřejmě, že jsem se nad tím pousmál a nic jsem mu nevysvětloval - snad jen tolik, že zase určité geologické skutečnosti se zase nacházejí pouze a jedině zde - a nikoliv na té Riviéře, takže z tohoto hlediska byl samozřejmě výběr lokality poměrně jednoznačný. Navíc jsme i s partnerkou byli oba oblečení v kombinézách, a ve vytopeném činžáku (dřevostavba: jinak vynikajícím způsobem drží tento typ domů teplo i na dalekém Severu) nám začalo být teplo, tak jsem rozhovor ukončil a šli jsme do naší garsónky. Tam jsme se vzájemně začali hladit po lesklém povrchu našich kombinéz. Partnerka si koupila model Siberia Suit - tedy se zipem vpředu, takže se trošku rozepnula. Já jsem si koupil Glosssuit se zipem na zádech, takže jsem si mohl užívat ten pocit vzrušující bezmocnosti se z toho vzrušujícího obleku dostat sám, a tedy být závislý na ni, až mne rozepne. Ale na druhou stranu jsem chtěl ještě chvíli si užívat ten pocit být oblečený a pomalu cítit stupňující se pocity v celém těle... Od té chvíle si takto užíváme celou zimu. Každý den máme na sobě své oblečky...

čurinda (Pá, 21. 3. 2008 - 22:03)

mám rád péřovky akdyž z nich lezou brka, tak jsem štěstím bez sebe. když se ochladí v létě nosím ji také, to je blaho

Návštěvník (St, 19. 3. 2008 - 14:03)

Kdo má zájem tak ať napíše lukas.bsv"seznam.cz

K.M. (Po, 17. 3. 2008 - 22:03)

Oleee, jak prosímvás přesvědčíte partnerku, kterou v lepším případě už nemusíte do nošení bundy nutit, aby se v té bundě ještě ušpinila někde v lese? Už stačí, jak jsou háklivé na každičkou skvrnu na čemkoliv.Jinak Hanka kritizovala hrůzný pravopis, ne válení se v blátě a zasemenění :)pro Kamila: převýchova na bundařku z kabátnice asi není životně důležitá, ale ten její otřesný nevkus a nemožnost ji mít oblečenou pro procházky, obejmutí atd. v objektu silného fetiše mne štve. Ale blíží se léto, bude půl roku klid s hádkami proč si já musím brát všude sportovní bundu a naopak, proč ona jeden ze tří stejně hnusných kabátů.

oleee...! (Po, 17. 3. 2008 - 15:03)

to bahno a blato tiez mam ciastocne vyskusane... niekedy je problem najst vhodnu kludnu lokalitu, ale je to fajn. eventualne vo dvojici a nezabudnut fotak :-)

oleee...! (Po, 17. 3. 2008 - 15:03)

tak som to tiez uz skusal a je to supeeer! kazdy mame ine zaluby, ze Hanka? niekomu staci prechadzka v perovke, niekto si to poriadne uzije. ja sa tiez velmi rad yvstriekam na perovku, alebo perovky, lebo ich mam celkom peknu zbierku.

Kamil (So, 15. 3. 2008 - 22:03)

myslím,že převýchova nikdy úplně nevyjde. musí to mít prostě v krvi.otázkou asi zůstává, je-li toto hlavní.

K.M. (So, 15. 3. 2008 - 10:03)

Ahoj Hanko, co budeš dělat, až přijde teplé počasí, jako že to vypadá, že přijde brzy :(To zase bude půl roku nuda.Ostatním: jak je podle vás lepší najít si partnerku co ráda nosí péřovku, nebo aspoň koženou bundu? Přesvědčit dosud nenosící, nebo shánět nosící? Převýchování se mi nějak nedaří, přesvědčit ji, že ten vlněný kabát co nosí je nevkusný a hnusný je nemožné a co hůř, ona si totéž myslí o mé bundě a to mám TNF nuptse :((

Hanka (Pá, 14. 3. 2008 - 15:03)

Koukám,že předchozí příspěvek psal asi nějakej analfabet,který možná nemá ani základní školu.Včera jsem si v jedné prodejně ve výprodeji koupila pěknou modrou péřovou bundu,hned jsem si ji vzala na sebe,oblečení doplnila šátkem na pusu a kulíškem a vyrazila se psem na delší procházku.Bylo mi v ní moc příjemně a šátek na puse v tom vichru byl taky dobrý.

Reklama

Přidat komentář