Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Modřín (St, 7. 5. 2008 - 18:05)

Ahoj jiří. Díky za tip, ale jak jsem se díval na netu, tak jejich výrobky nebyly zrovna bůhvíco. Každopádně díky za tip. Bylo by super kdyby se lidi víc rozepsali, kdyby dávali svoje tipy, zkušenosti a vůbec se víc podělili.

oteplovačky (St, 7. 5. 2008 - 15:05)

ahoj ja jsem byl zase jezdit na kole v oteplovačkach bylo to super mel jsem 3 na sobe.

Jarda (Út, 6. 5. 2008 - 16:05)

Takové sportování se mi taky moc líbí.Věřím, že Tě to šíleně vzrušovalo. Napiš kolik jsi toho naběhala a jak moc jsi byla zpocená.Někdy by jsme to mohli třeba zkusit spolu, kdyby ti to nevadilo. napiš, těším se Jarda

Lucie (Po, 5. 5. 2008 - 19:05)

Ahoj všichni,dneska ráno jsem si byla zaběhat v péřové bundě a oteplovačkách.Pod bundou jsem měla ještě silnější rolák až na pusu,bylo to moc fajn.Nevím,jak vám,ale mě nefungují stránky www.winter-fashion.net

Jiří (Pá, 2. 5. 2008 - 17:05)

Ahoj Modříne!Kontakt na Járu sice nemám, ale mohu vřele doporučit firmu v Praze Arktic, šije péřové bundy a spacáky a má velmi slušné ceny. Vřele doporučuji. Najdeš jí pod karlovým náměstím směrem k vltavě pod kostelem co němci postříleli za války parašutisty kteří provedli atentát na Haidrycha.

Modřín (Čt, 1. 5. 2008 - 20:05)

NazdárekHele lidičky nemáte někdo mejl nebo jiný kontakt na toho járu co nabízel kontak kde si nechal cosi ušít? Strašně rád bych si koupil péřový spacák nebo něco takového, ale nechci kupovat zajíce v pytli. Doporučíte někdo něco?Kam zajít co je dobré a co ne.....Díky moc za všechno Martinbacek"seznam.cz

aleskov"email.c (Pá, 25. 4. 2008 - 18:04)

Ahojky,jsem také příznivcem lesklých a hladkých péřovek a kombinéz. Miluju Moncler a Parkasite - od nich si teď budu objednávat tu novou lesklou soupravu "New spirit fashion". Taky jsem skeptický k těm srazům, ale pokud bude někdo chtít rád se sejdu :-) mám fotky na www.downclub.net

xxx (Pá, 25. 4. 2008 - 18:04)

bla bla bla kecy v kleci, realita nikde

translator (Pá, 25. 4. 2008 - 17:04)

Mně se zas líbí šály a šátky a vlněné věci obecně. Slečny s podobnou zálibou můžou napsat. ;-) translator04"centrum.cz

Modřín (Ne, 20. 4. 2008 - 17:04)

Zdravím Járu. Jsem další novopečený blázen do všeho nylonového co je plné peří.Mohl bys mi také prosím poslat foto a kontakt?Reaguju na článek z 11. 1. 2008 07:53:54Díky moc předem.Martinbacek"seznam.cz

Jiři (Pá, 18. 4. 2008 - 06:04)

Nevím proč nám nadáváš do úchyláků. Já se dostal k počítači až teď. Každý nemá čas vysedávat u něj.

Návštěvník (Čt, 17. 4. 2008 - 23:04)

úchyláci

Návštěvník (Čt, 17. 4. 2008 - 23:04)

no to jo, taky dobrý úchyláci...

oteplovačky (Čt, 17. 4. 2008 - 22:04)

zrovna tet sedím ve 3 vrstvach oteplovaček

oteplovačky (Čt, 17. 4. 2008 - 22:04)

tak koukam že nas je víc komu se líby tyto leskle veci

K.M. (St, 16. 4. 2008 - 22:04)

Mě kromě denního nošení až do konce dubna pak postupné zabahnění na dobrodružném výletě lesem. Ne najednou skokem do rybníka, ale při cestě tam sjet blátěný svah, tam šplhat strží...Na hypotetické úrovni fantazií pak hromadná soulož v péřovkách a riflích (tak 5 mužů na 1 ženu), kdy při začátku jsou všichni účastníci čistí a po pár hodinách pokrytí cákanci semene (a bláta, pokud se to koná na podzimní zahradě) a pořád se seč to jde pokračuje.

Jiří (St, 16. 4. 2008 - 17:04)

Ahoj Jano!Já se navlíknu do oteplovaček, péřovou bundu na sebe pěkně zapnout ke krku, kapuci na hlavu a zatáhnout. Takto oblečený se rád procházím přírodou a pokud není vhodné počasí, tak se takto navléknu doma a koukám na televizi, nebo zalezu do spacáku a koukám na televizi a někdy se mi podaří ve spacáku usnout. Když se probudím tak je mě příjemné teplo, jsem pěkně spocený a vše se mi lepí na tělo. zavrtám se ještě hloubš do spacáku a vdechuji toto teplo, a navíc mě se velmi libí lesklý a šustiví materiál ze kterého jsou šité a oblečený se hladím po celém těle, což mě dokáže pěkně vzrušit.

Jana (St, 16. 4. 2008 - 12:04)

to zní velice lákavě. Jen mne mrzí, že někteří můj příspěvek berou jako provokaci.V blátě se také ráda pořádně vyválím, nejlepší jsou na podzim vypuštěné rybníky, jen už bývá trochu zima.Jinak k té dehydrataci - myslím že to úplně nehrozí. Jednak velmi hodně piji (abych měla stále co potit a taky pouštět do kalhotek a po nohách) jednak si nejraději vybírám trošku chladnější a hlavně deštivé víkendy. miluji chodit takto nabalená v dešti, a čím je delší a intenzivnější, tím lépe.Vzrušuje mne postupně promokat a být pak dlouho úpně promočená.A když už ne a ne zapršet, tak vždycky se najde možnost jak se ochladit (třeba skokem do říčky nebo do rybníka). Jen je třeba počítat s tím že takové množství oblečení na čas pořádně ztěžkne a jít po vykoupání třeba do prudkého kopce je pořádná zabíračka. Budu ráda, když mi jiří i Ty napíšeš něco z toho co děláš a co tě vzrušuje. Zatím ahoj, Jana

Jerry (Ne, 14. 4. 2019 - 03:04)

Ahoj to se mi taky moc libi zabalit se do péřovky a spacaku a hrát si sám se sebou a hezky se potit je to mooc příjemný ,chceš koukat na skype ?rad se úkazu moc mě vzrušují péřové věci ,akorát neznám žádnou ženu v okolí ,která to má rada ,přijde mi ze snad žádný nejsou ,chtěl bych se s nějakou zabalit do péřovek a do jednoho spacaku a hrát si spolu

Jiří (St, 16. 4. 2008 - 06:04)

Já to jako provokaci v žádném případě nemyslím, ale doufal jsem že jsem našel někoho na společné dovádění v péřových bundách a oteplovačkách se spacáky. Vždy se dá dohodnout aby to bylo všem příjemné, a né aby to bylo o zdraví, a hlavně musí to být všem příjemné, jinak to strácí smysl.

Reklama

Přidat komentář