Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Návštěvník (Po, 7. 9. 2009 - 14:09)

No jestli by Ti neoholenej smrděl po chcánkách, tak asi neumíš chcát, nebo jseš prase, co se neumejvá.
No a jestli jseš takový prase, že Ti ho manželka musí kontrolovat, jestli je vymydlenej a jestli jsi měl v chlupech filcky, tak se Tvé manželce nedivím, že v Tvém případě vyžaduje oholenýho ptáka. Opravdu se to líp kontroluje, ale na smrad to skutečně nemá vliv. To je pouze věcí dodržování pravidelné hygieny.

Holátko (Po, 7. 9. 2009 - 13:09)

Holý pták mi příjde neskutečně chutný, manželka to vyžaduje a vždy si při sexu pěkně mlaská a nelechtaj jí chlupy při kuřbě v krku ! Ktom toho je vidět že je hezky vymydlenej a bez filcek skrytých v kožiších proletariátu a nesmrdí po chcánkách nasáklých do chlupů ! :-)) A Lindo, do pusy se necpou koule ale ta hůlka s jahodou mezi nimi ! :-))

Linda (Po, 7. 9. 2009 - 11:09)

Vyholení ptáci mi příjdou nechutní- je super, když má chlap akorát oholené koule, protože při olizování tam chlupy zavazí a padají a nedělám nic jiného, než že mám hubu plnou chlupů :))).Takže jedině oholené koule a občas přistřihnout chlupy...

Návštěvník (Po, 7. 9. 2009 - 07:09)

Takhle nebo vůbec bych nereagoval, kdyby tady nebyly ty schizofrenní příspěvky.

tomáš (Po, 7. 9. 2009 - 07:09)

Zrostlý chlape,asi jsi to ještě nevyzkoušel,jinak bys takhle nebo vubec nereagoval.

Peter (Ne, 6. 9. 2009 - 17:09)

Bol som na dovolenke v naturistickom kempe a takmer 95 percent mužov bez rozdielu veku bolo tam dole vyholených. P ženách ani nehovorím...

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2009 - 15:09)

No mě se nejvíc líbí, když se chlap holí, připadá mu to úplně normální, ale když to má někde ukázat, tak se za to stydí. To bych řekl, že bude nějaká psychická porucha, ne.
Jinak já jen zakracuju, protože kdybych se holil celej, tak bych nedělal nic jinýho a kdybych si holil jen ptáka, tak bych zase vypadal blbě.

Derek 45 (Ne, 6. 9. 2009 - 08:09)

Já se vyholuju nějakých 10 let,a připadá mi to úplně normální,manželce taky.Na nuda pláži bych si připadal dost blbě,tak chodíme na plavkový,o očumování opicema fakt nestojím.

Jana (St, 2. 9. 2009 - 08:09)

Můj muž se v 45 letech začal holit kvůli milence o 15 let mladší :-)), tak ženský bacha, jeden z ukazatelů manželových záletů

Jane (St, 2. 9. 2009 - 08:09)

Pokud je chlap vyholený,připadá mi jako nafrukovací figurína.A já umělotinu hrozně nerada.

Nudista (St, 2. 9. 2009 - 09:09)

No manželka se vyholuje úplně, já taky a nevidíme v tom nic divného. Líp si užijeme sex. Když musím služebně do dolu, nechám si ve předu porost cca 0,5 cm ať lopaty ve sprchách tak nečumí. Jinak horníci moc vyholení nejsou a vypadají jako stádo opic. Jinak mě holí manželka a já zas ji.

Holka z privátk (Út, 1. 9. 2009 - 17:09)

Zarostlý chlap je nic moc, jak píše správně Rasputin, zarostlíci jsou otázkou starší generace, vesnických buranů a nižších sociálních vrstev. Mladí kluci z dobrých rodin jsou perfektně vyholení skoro vždycky. To je pak kuřba!

Zrostlý chlap (Út, 1. 9. 2009 - 17:09)

Tomáši, je nám úplně normálně. Nehledej problém tam kde není.

Martin (Út, 1. 9. 2009 - 13:09)

Myslím, že vyholení je príma, řekl bych že je to tam pak ještě citlivější :-)

Tomáš (Út, 1. 9. 2009 - 07:09)

A jak Vám je zarostlí pánové v těchto tropických vedrech v rozkroku?

jo (Ne, 23. 8. 2009 - 13:08)

co to je depilace cukrovou pastou ...prosím klaudie....ale jinak závidím ti tvého muže...

jan (Ne, 23. 8. 2009 - 12:08)

ja osobne to delam uz od zacatku co sem zacal obrustat....zarostli je hnus....

Klaudie (St, 5. 8. 2009 - 09:08)

Jitko, já zase musím souhlasit s Rasputinem a nesouhlasit s Tebou. A to už patřím ke starším. Je mi 34 a mému partnerovi 36. Považujeme oba za samozřejmé úplné vyholení. Dokonce společně chodíme na depilaci cukrovou pastou. Má to pěkný intimní náboj, když vedle sebe ležímeapěkně nás depilují. Penis vypadá vyholený větší a čistý.

Josef (St, 27. 2. 2019 - 13:02)

Depilace v salonu je ohromná. Má to jednu vadu, pokaždé mám erekci a je mi to trapné. Paní, která mi prováděla depilaci se nade mnou naposledy slitovala a když jsem ho nemohl po depilaci dostat do boxerek, tak mi ho vyhonila. Strašně jsem se styděl a nevím jestli půjdu znovu.

pedys (Út, 4. 8. 2009 - 18:08)

To nepíší ženské,ale primitivové kteří neví o co vůbec běží.

Reklama

Přidat komentář