Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Karlíku (Čt, 14. 5. 2009 - 13:05)

časem na to přijdeš, že nejsi normální.

karel (St, 13. 5. 2009 - 19:05)

Nám už je ještě víc. Asi před pěti lety se žena najednou začala také holit a to úplně. Vůbec se mi to nelíbilo. Když mi žena, spíše v žertu, řekla ať si ho holím také. Tak jsem se naštval a asi před dvěma lety jsem si ho skutečně úplně vyholil. Docela se mi to zalíbilo a od té doby si ho holím pořád. Už mi to připadá normální

lida (St, 13. 5. 2009 - 16:05)

urcite vyholeny a je me 4O,nemusi byt uplne ale je to lepsi

Dolly (Pá, 8. 5. 2009 - 14:05)

Vyholený vypadají delší, pak pánové mají vyší sebevědomí, protože vyholení přitození opticky prodlužuje a jsou schopný tím pádem poskytnout ženě i kvalitnější dlouhotrvající sex, protože se tolik nestresujou a jsou psychicky v pohodě a všechno je vždycky o psychice.

Holka z privátk (Pá, 8. 5. 2009 - 14:05)

Já jako žena vidící denně několik pánských přirození musím potvrdit Rasputinova skoro dva roky stará slova Rasputinova. Přispěji svou statistikou, i když ne úplně přesnou na několik desetinných míst.
Do 20 let vyholených 70%
Od 20 do 30 asi 45%
Od 30 do 40 asi 30%
Nad 40 asi 20%
Já osobně preferuju vyholené a to i starší ročníky.

ženám se to líb (Čt, 7. 5. 2009 - 16:05)

http://www.blesk.cz/clanek/erotika/70673/muzske-telo-medved-nebo-holatko.html

evička (Po, 20. 4. 2009 - 09:04)

Můj mužík si skracuje porost,vyholování je mu nepříjemné.Mě to stačí,hlavně,že nemám chlupy v pusy!!!!!ve vaně!!!! na záchodě!!!

My zase (Po, 20. 4. 2009 - 09:04)

Nesnášíme tebe chudáku!

Karel (Po, 20. 4. 2009 - 08:04)

Je mi 60 a holím se již řadu let. Chlupy prostě nesnáším. Karel

Chlupaatch (Ne, 19. 4. 2009 - 23:04)

Já se s naprostým klidem vě třídě přiznal že se neholím, a horšího opovržení se mi za posledních pár let od spolužaček nedostalo :o) No jo, holt jsem starej humusák :o) (Holky, už se proberte z tý diskotéky)

TRENKY (Ne, 19. 4. 2009 - 22:04)

noste trenky a nemusíte se holit! Noste TRENKY je to mužné!!!

martin (Ne, 19. 4. 2009 - 22:04)

kdyz nosim tanga tak se holit asi budu muset ne jak by to vypadalo?????????????????????kvetak kolem slipu??????????????

Car Nikolaj pro (St, 25. 3. 2009 - 07:03)

Sekačkou na trávu to trvá chvilku , oholím si zadek a brko , mám 3 týdny klid.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2009 - 20:03)

Holení na intimních místech fakt nikde nedělají a je pravda, že u chlapa je to dost otravné a zabere to spoustu času. Brazilská depilace cukrovou pastou vydrží tak 6 neděl, laserem ještě víc, 3-4 měsíce, nejdéle to vydrží modrým světlem, tak 9 měsíců. Ale nejsou to fakt záležitosti pro držgrešle. Brazilská depilace 500-1000, laser 1500-3000 a modré světlo 4000-6000.

M. (Út, 24. 3. 2009 - 19:03)

I. no já nevím, říkala jsem, že je to praktičtější a to z toho důvodu, že po holení to rychle dorůstá, druhý den už to zase škrábe - já se teda holím každý den nebo obden (sama). To kdybych měla pokaždé běhat do salonu, tak nevim, nevim. Zaprvé bych to nezvládala časově a zadruhé bych tam nechala hromadu peněz.
Ale ty jsi chlap, tvář si teda taky určitě holíš sám, každý den, ne snad? A dole je to v podstatě to samé. A co se týče toho pořezání - nemyslím, že je to takový problém, i poslepu se to dá oholit dobře, říznu se opravdu jen málokdy.
Ale když si to teda mermomocí chceš nechat udělat v salonu, tak už si nech tu brazilskou. To ti ten výsledek vydrží o poznání dýl.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2009 - 17:03)

pro I, anál jedíně krémem

I. (Út, 24. 3. 2009 - 16:03)

To si rovnou mohu sám stříhat vlasy, sám si holit záda, sám si dávat bederní masáže... Co kdybych si rovnou sám vařil pivo, sám vyráběl deodoranty, sám si vyrobil auto... Když za nás mohou v salónech i stříhat nehty nebo mýt vlasy, proč by tam nedělali toto, když se to považuje za hygienické a estetické a když to člověk těžko může bezpečně zvládnout sám? Netuším, jak bych si oholil anální partie, aniž bych se při tom kompletně pořezal :-(

M. (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

A to si to neumíš udělat sám? Pokud jde o holení, tak je snad praktičtější holit to doma (ani nevim, jestli to vůbec někde jinde dělají, o tom jsem ještě neslyšela).
V salonu si ale můžeš nechat udělat brazilskou depilaci, to se provádí běžně.

Kde to holí? (Út, 24. 3. 2009 - 13:03)

Lze se kolem penisu a análu nechat vyholit v každém holičství, nebo jak to funguje? Nebo v kadeřnictví? Moc se v tom nevyznám, nerad bych si udělal trapas.

Dan (Po, 23. 3. 2009 - 15:03)

Já se holím už několik let a je to super.I většině partnerek se to líbylo.

Reklama

Přidat komentář