Reklama

Psí sádlo

Dogynka (Po, 30. 11. 2009 - 22:11)

Babiččiny moudra radí, abych...Zkuste sádlo z manžela, to zabíra 100procentně...až bude spát, prostě trochu odřízněte, zašijte a je to...a nebo ne??

vol (Po, 16. 11. 2009 - 23:11)

Znám chlapa,který psí maso jí.Dělá si klobásy Je to jako z koně.

Bučis (Po, 16. 11. 2009 - 19:11)

dobrý den, proč se to nazývá...Hledal jsem něco na průdušky a v lékárně mi dala do ruky "Psí sádlo". NENÍ TO ZE PSŮ, to bych si na sebe nedal!!! Tak jsem to vyzkoušel a pomohlo to. Na krabičce je, že je to původní švýcarská receptura z 10 bylin. Nevím proč se ta mast zrovna tak jmenuje. Možná, že když to vygooglíš, tak nalezneš další odkazy nebo info.

Petr (Po, 16. 11. 2009 - 12:11)

Pes čau-čau (rusky sabaka zdravstvuj-zdravstvuj)se v Číně pěstuje výhradně na maso.

Jirka (Po, 16. 11. 2009 - 09:11)

Babiččiny moudra radí, abych...Ahoj blajodárné účinky psího sádla můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Příští rok mi bude čtyřicet :-),ale jako malej kluk jsem měl opravdu velké problémy s průduškami. Tenkrát m psí sádlo sehnal dokonce i doktor, ale to byla jiná doba. To už se Ti dneska asi nepodaří. Mamka mi dělala zábaly akaždý den jsem musel sníst jednu lžičku. Tenkrát jsem za to mamku nenáviděl :-), ale očividně to zabralo. Dneska kouřím 10 - 15 cigaret denně pravidelně chodím na rentgen plic a všechno je v pořádku. Kdybych ho někde objevil tak to sem připíchnu a dám kontakt.

matka (Pá, 13. 11. 2009 - 10:11)

Mám 2 malé děti a před dvěmi lety měli velký zápal plic samozřejmně obě na jednou když jedno tak to chytne i druhé doktor mi doporučil psí sádlo já jej u nás ve vesnici sehnala a mazala hrudníčky psím sádlem a dělala zábaly a pomohlo to opravdový zázrak dokonce jsem jim i to sádlo namazala na rohlí a jak jim chutnalo a pěkně se promastili a to vám bylo dokašláváníčko na psí sádlo nedám od té doby dopustit jen se špatně shání!

Dodatek. kdyby (Čt, 12. 11. 2009 - 19:11)

A co lidi ve válce v rusku-. Jedli krysy.Čti ...

KAJA (Čt, 12. 11. 2009 - 19:11)

Jo,je to ze psa.Nikde a nikdo...Ty si cíťa.Vždyť,když bolí v krku tak se lidi vyčůrají a namočí hadr,který si pak omotá kolem krku.
Znám lidi,co si to udělaly.
A co ten herec ze Slovenska//hraje v Ordinaci//,ten pije moč,aby neonemocněl-preventivně.

Liberta (St, 11. 11. 2009 - 19:11)

Jo,je to ze psa.Nikde a nikdo nedokázal,že má účinky,které jsou mu připisovány.Takže,kdo se maže tímhle hunusem,je u mě barbar.

mauik (St, 11. 11. 2009 - 19:11)

dobrý den, proč se to nazývá psí sádlo, to je dělané ze psa nebo je to s ním spojené. děkuji

Sona (Út, 10. 11. 2009 - 23:11)

me to pomaha veprove sadlo ale musi byt rorehrate na ctiricet stupnu aby nebilo horke nebo studene co kdo snese namoci se hadr da se na prsa na to igelit a omotat rucnikem nebo salou vic vrstev a nechat do rana a opakovat az vam bude lip

Bučis (Út, 10. 11. 2009 - 21:11)

Tento týden jsem v lékárně...Pokud tím Psím sádlem chceš léčit zahleněné průdušky, nachlazení nebo rýmu, tak je to pravé. Mám to na osobně vyzkoušené a fakt super. Není to ze psů!!! Je to mix bylinek, ani je všechny neznám, ale hlavně, že to zabralo :-)

milouszemak (Ne, 8. 11. 2009 - 01:11)

Co takhle lidský sádlo by nevyhovovalo? Pokud by někomu nevadilo použít sádlo z takového tvora jako je mj. pes, tak ten se dotyčný(á) se dokáže namazat čímkoliv.
Potom že neandrtálci vymřeli:o(

Martinka (Út, 3. 11. 2009 - 14:11)

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: http://cz.iq-test.eu/#246470 Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

Jára (Út, 3. 11. 2009 - 13:11)

Já jsem používala psí sádlo...naše babička dávala i vepřové ale né osolené,i tváře nám mazala i husí ona s tím caviky nedělala.A ještě rada,ale vážně né sranda,když jsme měli angínu,počůrali jsme plínu ona to namydlila mýdlem jádrovým s jelenem,omotala kolem krku a ještě suchý šátke nebo druhou plenu a byli jsme zdrávy,děti též nám tak léčila,při horečkách namočila kapesníky ve vodě s octem ovázala zápěstí a nožky nad kotíky a pomáhalo to.

Jitka (Út, 3. 11. 2009 - 13:11)

Babiččiny moudra radí, abych...Tento týden jsem v lékárně nějaké psí sádlo narazila. Je to prý novinka. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Díky za názory a tipy.

Bearnsdorf (Út, 4. 8. 2009 - 07:08)

Psi sadlo je nejlepsi. Kdyz se chce, da se sehnat. Velice dobre se da nahradit nutriim, (to uz zastancum zvirat nevadi, ze se nutrie zabije na maso?), dulezite je ale to, ze po namazani na hrud se misto prekryje igelitovym sackem. A neni treba odsuzovat lecebne metody starych babicek. Tim ze nebyly ovlivneny firmami vyrabejicimi leky, musely si vystacit prirodou a pomahalo to take.

Návštěvník (Po, 3. 8. 2009 - 14:08)

:DD

Návštěvník (Po, 3. 8. 2009 - 14:08)

:DD

Magda (Ne, 22. 3. 2009 - 13:03)

Františku Františku tebe za radu Magde sežere pes

Reklama

Přidat komentář