Reklama

Psí sádlo

jo (St, 13. 10. 2010 - 07:10)

A co zkusit tohle:...takže zabít prase je v pořádku a legální a zabít čokla je nelegální? Je to smrt jako smrt ne?

m.k. (Út, 12. 10. 2010 - 21:10)

Babiččiny moudra radí,...ano dá se sehnat. 608476616

bobina (Po, 2. 8. 2010 - 11:08)

Sháním pro manžela psí...Že vám není hanba, aby někdo zabíjel psa kvůli Vašmu manželovi. Ať přestane hulit, a bude po problémech.

Martin (Út, 6. 7. 2010 - 23:07)

Jako dítě jsem měl několik let problémy s průduškama. Byl jsem zahleněný a nepřetržitě pokašlával. Léky ani další rady nepomáhaly. Pomohla až rada ohledně psího sádla. Přes známé můj táta psí sadlo sehnal. Po jeho požívání (chléb se sádlem) mi jako zázrakem po několika málo dnech všechny problémy zmizely.

blueprint (Čt, 17. 6. 2010 - 16:06)

A co zkusit tohle:
http://www.psi-sadlo.cz/kontakt/

nikoho netřeba zabíjet atd.

Až bude pes v ČR jateční zvíře, klidně inzerujte, vychvalujte a s vepřovým srovnávejte. Do té doby je to nelegální, ovšem mast od Weisse, domnívám se, postačí.

jojo (Čt, 3. 6. 2010 - 12:06)

Nejvěrnějšího přítele...psí sádlo nejlepší na průdušky co znám!moje děti měli zápal plic a strašnej kašel doktor mi řekl že by bylo dobrý sehnat psí sádlo ten doktor byl starší ročník a přesně věděl co říkal!bylo to vskutku nesnadné sehnati psí sádlo ale po3dnech se nám to podařilo bylo velmi drahé a jen do skleničky od přesnídávky ale co byjste nezaplatili pro své nemocné2děti žé?dala byhc cokoliv!sádlo jsem namazala na velký kapesník přiložila dětem na hrudníček a přes něj dala ještě nahřátou plenu a to vždy když šli spinkat!a světe div se doktor měl pravdu odkašlávali krásně a zápal plic byl pryč!sice se trochu opupinkovali na hrudníčku ale to do2dnů zmizelo a já děkuji doktorovi do dnes!mám jěště trochu sádlíčka v lednici usvhováno zas pro někdy...!

martina (St, 2. 6. 2010 - 20:06)

Babiččiny moudra radí,...zdravím,každopádně natom pravdy něco bude,moje rodiče mě tím také mazali a je potřeba se poptat některych psovodu třeba i na cvičáku,přes znamé se dá vše sehnat

Petra (Čt, 27. 5. 2010 - 13:05)

Dobry den Jak se dělá ten Sadlovy zabal na průdušky ? Poraďte me chci to vyskoušet na sobě. predem dekuji

vera (Čt, 20. 5. 2010 - 08:05)

..a co jste to vůbec za...Nejvěrnějšího přítele udělala ze psa pouze naše kultura. pes je zvíře jako každé jiné a nevím, proč by nemohl být konzumován. Proti vepřovému máte taky výhrady?

Erika (St, 19. 5. 2010 - 15:05)

Sháním pro manžela psí.....a co jste to vůbec za lidi???nebo raději nejte lidi?!jak jinak sehnat psí sádlo nežli zabitím psa.mám sto chutí nalhásit Vás inzerát ochráncům.jak si toto můžete ještě dovolit napsat a shánět!hnus nad hnus!existují i jiné,podabné přípravky,NE Z PEJSKŮ!PES NEJVĚRNĚJŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA....DEB...É.

Gogo (Čt, 29. 4. 2010 - 18:04)

Mám letité velmi dobré zkušenosti s léčbou kašle psím sádlem.Lžička do polévky a za dva dny jste fit.

kol (Čt, 29. 4. 2010 - 15:04)

Chudáci psi kvůli debilním...Ty pověro a proč tedy každý kdo ho použil mu astma zmizelo.

Dagmar (Pá, 2. 4. 2010 - 21:04)

pokud by nekdo chtel, tak dve...Prosím zavolejte na tel 605571721 máme zájem. Dík spěchá

Ve psím útulku (Pá, 2. 4. 2010 - 14:04)

"Dobrý den, chtěl bych koupit psa."
"Jak asi velkého?"
"Asi tak pro šest osob."

Katka (Pá, 2. 4. 2010 - 13:04)

pokud by nekdo chtel, tak dve...Ahoj Davide,moc ráda bych od tebe koupila skleničku psího sádla,zda je tedy tvoje nabídka ještě aktualní. Díky moc za info, Katka.

david (So, 20. 2. 2010 - 13:02)

pokud by nekdo chtel, tak dve sklenicky psiho sadla klidne prodam 721442860

Hanka (Út, 16. 2. 2010 - 12:02)

Ano psí sádlo se to jmenuje a jinak se to prodává v lékárně a je to bylinná mast.Sama nemám vyzkoušeno,ale řekla mi teď nedávno kamarádka,že to koupila a dětem to moc pomohlo....

jana (Út, 16. 2. 2010 - 10:02)

Dobrý večer......i já neustále řešila problémy svých dětí když nastala chřipka vždy jsme ji odnesly hrozným maroděním až zápelem plic ato mi došla trpělivost a po dlouhém zdráhání jsem tedy sehnala opravdové psí sádlo a namazala hrudníčky a super od té doby na něj nedám dopustit i když se strašně špatně shání ale jsou lidé kteří prostě psa zabijí a sádlo prodávají.dokonce jsem taky jim to sádlo mazala na rohlík aby byli promaštěny důkladně docela jim to i chutnalo dnes jsou děti už dospělé a když jim vše vyprávím tak říkají no matko čím s nás to krmila ale starší dcera si dost pamatuje jak byli nemocní a říká určitě jsi věděla co děláš i když jsme byli malé naivní děti tak jsme baštili a chodili s namazanými hrudníčky protože to hold bylo potřeba!taky jsem někde v novinách četla reklamu na mast psí sádlo vyrobená z bylin tak to teda nechápu?!z bylin a psí sádlo?když psí sádlo tak z pravého hafana!

Pavla (Po, 15. 2. 2010 - 12:02)

Babiččiny moudra radí, abych...Výbornou osobní zkušenost má moje babička s revmahemem http://hemann.cz/cz/27/revmahem.html

Tonda (31) (Ne, 24. 1. 2010 - 20:01)

Díky za tipy a ptám se: Ta mast se jmenuje "Sibiřský balzám" www.alternamedica.cz (Google je mocný) Našel jsem ještě něco - www.psi-sadlo.cz Tady popisujou nějakou alternativní mast, která je sice bylinná, ale vlastnosti by měla mít podobné. Asi zkusím jedno a pak druhé, podle toho, co bude aktuálně lépe k dostání a když to nepomůže, budu hledat dál... Každopádně rozřešení lékařky, že dceru máme zase vzít na testy na alergii mi silně připomíná jednání: "kus jako kus". Rentgen zamítla, sono prý nic neprokáže a k bronchoskopiji se nijak nevyjádřila... [b]P.S. Mám na dvorku taky fenu. Je to kamarádka, ale stejně hledám informace o psím sádle. Co to znamená ? Jen to, že zdraví dcery je na prvním místě a život je otázkou priorit... (kolega v práci vás taky kvůli zvýšení pozice podrazí ikdyž je to nefér)

Reklama

Přidat komentář