Reklama

Psí sádlo

TerezaK (St, 23. 1. 2008 - 21:01)

lepší než psí sádlo je medvědí lůj a jezevčí sádlo ve směsi s jedlovým a cedrovým olejem. Dováží se to z Ruska a je to ke koupi v obchodě Alterna Medica (paní Datlová, Křejpského ul., Praha 11, myslím že posílá i dobírku). A určitě to seženeš i jinde, jen nevím, jak se to přesně jmenuje, protože je to na krabičce napsané azbukou a tu ja něpanimaju. Moje 85 letá prateta kašlala, až zvracela a nemohla se toho zbavit. Dvakrát se tímto namazala, polkla dvě lžičky sádla rozpuštěné v čaji a byl pokoj - po kašli ani stopy. Díky, paní Datlová :-))

Lily (St, 23. 1. 2008 - 21:01)

Leda objednat z Číny... :-)

Andy (St, 23. 1. 2008 - 14:01)

Babiččiny moudra radí, abych dceři mazala průdušnice a průdušky psím sádlem, ale kde ho vzít a nevraždit psa?
To se jen tak říká, nebo se psí sádlo opravdu dá sehnat? Máte s ním někdo zkušenost? Díky za názory i tipy i rady:)

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 12:09)

Sežene se téměř v každé lékárně a se psem nemá nic společného. Je to voňavá léčivá mast z léčivých rostlin. Mám s ním osobně bohaté zkušenosti (jsem průduškářka) a dcera nejprve nechtěla věřit, nakonec používá taky pro sebe i vnoučka. Pomáhá velice rychle.

Reklama

Přidat komentář