Reklama

záliba v nošení plínek

mm (St, 7. 9. 2011 - 11:09)

obcas sa v noci tiez pomocim,plienky na noc pouzivam uz dlho,dnes som bol u svojej doktorky na ockovanie a plienku som si od rana nedal dole,nejako som nestihal.neriesil som to lebo som si myslel ze ockovanie bude do pleca,dost velmi ma prekvapilo ked mi sestricka povedala ze si mam dat dole nohavice,ze mi pichne injekciu do zadku,skusal som jej to vymluvit,ale nechcela ani pocut,zavolala doktorku ze aky mam problem ze uz chalanov v spodnom pradle aj nahych videli vela.dal som si teda dole nohavice,ked uvideli plienku vobec to neokomentovali,len mi ju sestricka rozopla,pichla injekciu a potom zalepila lepky naspat,doktorka sa ma spytala ze preco nosim plienku,ci to nechcem riesit,ale ze z daleka nie som jediny,kto sa v noci pomocuje,ze plienka jej jednym z rieseni a tak sa nemam trapit.

mm (St, 7. 9. 2011 - 11:09)

obcas sa v noci tiez pomocim,plienky na noc pouzivam uz dlho,dnes som bol u svojej doktorky na ockovanie a plienku som si od rana nedal dole,nejako som nestihal.neriesil som to lebo som si myslel ze ockovanie bude do pleca,dost velmi ma prekvapilo ked mi sestricka povedala ze si mam dat dole nohavice,ze mi pichne injekciu do zadku,skusal som jej to vymluvit,ale nechcela ani pocut,zavolala doktorku ze aky mam problem ze uz chalanov v spodnom pradle aj nahych videli vela.dal som si teda dole nohavice,ked uvideli plienku vobec to neokomentovali,len mi ju sestricka rozopla,pichla injekciu a potom zalepila lepky naspat,doktorka sa ma spytala ze preco nosim plienku,ci to nechcem riesit,ale ze z daleka nie som jediny,kto sa v noci pomocuje,ze plienka jej jednym z rieseni a tak sa nemam trapit.

marian (Út, 6. 9. 2011 - 14:09)

Také nosím plenky, mám s...nedávaš presnú mailovú adresu, nie je možné sa ti dopísať!

marian (Út, 6. 9. 2011 - 14:09)

Ja nosím plienky bežne, zvlášť ked˘ to u nás v krčme preženiem s pitím, to plienka vsiakne do seba všetko a nevidím v tom žiadny problém...

Plenka (Út, 6. 9. 2011 - 12:09)

Také nosím plenky, mám s...nosíš jednorázovky,nebo látkové.

Sezvala (Čt, 25. 8. 2011 - 09:08)

Já nosím ráda plenkové...Také nosím plenky, mám s nima letité zkušenosti. Dokážu v ledačem poradit. Kdo chce pokecat, může napsat na sezvala na seznam.cz

tajný (Ne, 21. 8. 2011 - 15:08)

jo taky jsem našel doma...prosím odepište abych věděl co děláte splínkama vy.

tajný (Ne, 21. 8. 2011 - 13:08)

Ja áno ked˘ to príde, ozvi...jo taky jsem našel doma plínky hned jak jsem byl doma sám tak jsem si jednu vzal a zapl se ji lehl jsem si na postel když vtom jsem cítil jak něco teplého teče do plínek vyskočil rozepl jem ju a podíval se kdy jsem zjitil že jsem se počůral zapl jsem si jí znova protože všecko vsákla počůral jsem se znova smenší zalačením jenom že čůral jsem do ní asi 5 min.až jsem přesta úplně čůrat tak jsem vstal byla těžá a už se začla rozemínat tak jsem si jí rozeplul a ujistil se jetli neprotéká ne neprotekla když jsem si jí chtěl zapnout znova tak už to moc nešlo tak jsem natáhl zapínání tak a se urvalo.vyhodil jsem ji. 3 dny po tom jsem byl zase sám takže jsem si vzal další plínku počůral jsem ji ráno,trošku odpoledne.večer jsem to nechal schované aby mě nenačapala mamka 2.den mamka mi řekla že buu sám doma a opravdu večer jsem byl doma sám tak jsem si vytáhl plínku ze skrýše a počůral se 5krát a pak jsem ju zabalil jenomže chtělo semi na velkou ale už jsem ju nezapl potože jak jsem chtěl si tu těžkou plínku zapnout tak už začla protékat tak jsem si ji položil na zem dřepl jsem nad plínku a začal kadit 1ně to šlo lehce po 2hé touž moc nešlo ale nakonec jo po3 jsem si prdnul a pkakal po 4té jsem ju zabalil a chěl ji vyhodit ale nikdo ještě nebyl doma tak jsem ju rozbalil a zase jsem si dřepnul a čekal i jsem trochu tlačil anajednou jsem se počůral pdnul a nakonec i pokakal když užsemi nchtělo kakat tak jsem si vzal konec plínky a utřel jsem si zadek pak jsem ju zabalil do ruličky a vyhodil.ODEPIŠ TE PROSÍM VY CO JSTE ZAŽILI NĚCO PODOBNÉHO.

marian (Čt, 11. 8. 2011 - 07:08)

Do plen nekakám.Ja áno ked˘ to príde, ozvi sa : [email protected]

igelit-nylon-bo (Út, 2. 8. 2011 - 18:08)

plienky v dospelosti a ich...Ja mam s plenkami dlouholete zkusenosti z detstvi,v puberte mi chybely opravdicke velke,do kterych by se vesla 1-2 plinky az po vojne jsem objevil firmu,ktera sila na zakazku igelitove kalhotky pro mladez a dospele a objednaval jsem si u nich dokud neskoncili.Ja totiz preferuji latkove plenky,nebo detske osusky a pres ne vyssi dobre strizene a kvalitne usite/svarovane/celoigelitove kalhotky,se silnejsmi gumickami v nohavickach,olemovanymi igelitem-proti protekani a se silnejsi gumickou v pase proti slezani kalhotek pri pomocenych plinkach.A ten igelit musi byt mekky,hladky az leskly,nesmi pri noseni sustit pod oblecenim a nesmi v kratke dobe tvrdnout a praskat.Pampersky znam,ale ty pomalu saji moc,jsou neprakticke a nici zivotni prostredi.Ja tyto"staromodni"plenky a"gumove"kalhotky nosim hodne let-pres 30 a zpocatku jsem si je daval pouze na den jako"jistotu" a protoze me vzrusovalo uz jen to mit je na sobe v praci,na nakupech,v kine. Na noc jsem si je nedaval,postel chranilo igelitove prosteradlo.Kdyz jsem zacal delat ridice tak jsem je vyuzil v centech mest,na ucpanych dalnicich,ale i v autobusu.Nahradni plenky a kosmetiku jsem mel ssebou a pri nejblizsi prilezitosti se prebalil,coz zvladnu v pohode i ve stoje.Ve vztahu k zenam mi plenky nedelaly vubec problem a vsechny partnerky mi to 100%tolerovaly a hodne z nich si je zkusilo na sobe.Nektere jen kratce,jine delsi dobu a chodily si je"pujcovat"coz se mi libilo.Az v poslednich nekolika letech mam asi urgentni(stresovou)inkontinenci,ze nuceni je tak nahle a silne,ze se to neda udrzet,prestoze ve vysledku je toho 1-2dl,ale na ostudu to staci.Nejhorsi jsou nechapavi lide,kteri tomu nerozumi,tak pomlouvaji a utoci.Ja noseni tajim,ale take nektera byvala partnerka si chtela prihrat polivcicku a bylo to na verejnosti.Gumove kalhotky si objednavam pres internet a mam jiz vyzkousene kvalitni a trvanlive firmy.A nosim je i doma a ted casto i na spani.Jsou tak kvalitni,ze opruzeni uz neznam.Noseni plinek je slozitejsi,nez noseni bezneho pradla,ale zarucuje jistotu v kazde situaci,zabrani ostude a pokud je mam,tak se mocovy mechyr ani moc nepripomina.Co si kdo mysli a rika,to mi nevadi a nezajima.Vsechny moje byvale partnerky to vedi,tez moje deti a pokud se seznamuji,mluvim o plenkach hned na prvnim rande.Zivot v plenkach je urcite slozitejsi,ale pokud je zasoba plinek,abych mohl prat plnou pracku a kvalitni gumove kalhotky a vse se spravne oblekne,tak to neni na verejnosti videt(daji se zneviditelnit damskymi stahovacimi kalhotkami) a da se bez problemu zit i se svym tajemstvim.

m (Po, 1. 8. 2011 - 10:08)

plienky v dospelosti a ich nosenie-používanie -chcem poznať názor

Sambal (Ne, 24. 7. 2011 - 13:07)

Ahoj všem... pokud si chcete popovídat k tématu a na místě, které je k tomu přímo určené, určitě navštivte stránku www.abdl-klub.cz

Radek 24 (Ne, 24. 7. 2011 - 13:07)

Do plen nekakám.Ahojky, nechtěla by sis popovídat?? Taky se mi to dost líbí a nemám s kým, kdyžtak se ozvi na:
[email protected]
Měj se fajnově! Ahoj Radek (24)

Diaper (Pá, 22. 7. 2011 - 15:07)

Diaper-kakáš do nich...Do plen nekakám.

; (St, 20. 7. 2011 - 14:07)

Diaper-kakáš do nich také?Já pokud jsem sama,tak se i pokakám.

Diaper (St, 20. 7. 2011 - 14:07)

Já nosím ráda plenkové kalhotky a už jsem vyzkoušela plenky od různých firem. A pro jistotu, když nejsem doma si oblékám ještě gumové kalhotky. Jsem v pohodě akorád nemám o tom s kým pokecat.

jiri (Čt, 14. 4. 2011 - 15:04)

ano take nosím gumoue plenkové kalhotky a 4 plenky ja se počuravám se u noci a mam enurezu o malíka mam plenky a cumel jenom v noci a meje 40 let a se v noci prebalují a píji z flasenky čajjcek a tet mam papírovky plenkové kalhotky vás jiri

abena (Po, 4. 4. 2011 - 17:04)

taky plenky forever.

jardiik (So, 2. 4. 2011 - 22:04)

ahojráda nosím plenky a...ahoj rad pokecam :)

abriform (So, 2. 4. 2011 - 18:04)

plenky forever :-P... jen kdyby tu bylo vic bab :-D

Reklama

Přidat komentář