Reklama

záliba v nošení plínek

Martas (Út, 20. 12. 2011 - 08:12)

Ahoj je tady někdo s pardubicka který nosí pleny? Mam rád od abeny abri form m4

marian (So, 17. 12. 2011 - 21:12)

prosím taky mám doma...To je gól, čo tu chceš poradiť ?

mx (So, 17. 12. 2011 - 20:12)

prosím taky mám doma plínky ale zatím jsem si je dal mezi nohy a držel rukou jaký je další postup?
PORAD TE PROSÍM

mm (Čt, 15. 12. 2011 - 13:12)

nikto nic netusi,az kym nahodou nepretecu a potom flak na nohaviciach vsetko odhali.preto treba pouzivat kvalitne plienky.

xy (Čt, 15. 12. 2011 - 05:12)

Ja sa bez plienky ani z domu nevzdialim, je to paráda do nich pekne pustiť a nikto nič netuší...

Anonymak (Čt, 15. 12. 2011 - 03:12)

Koukam, tady je hodne holek, co bavi pliny apod :) Nejakou hledam na pokec, pripadne setkani atd. :) Nejlip Praha. Kdyztak napis na [email protected] :)

lukaš (Ne, 27. 11. 2011 - 21:11)

je mi 14 let a když sem doma potřebuju mít na sobě plenky,chtěl bych si s někym o tom popovidat

Pavel (Ne, 27. 11. 2011 - 12:11)

Já nosím ráda plenkové...Pro diaper - taky bych si chtěl o nošení plínek pokecat, svěřit se s pocity, zkušenostmi a zážitky, ale jen s holkou, jestli chceš, napiš na [email protected] ,

čau, Pavel.

J. (So, 26. 11. 2011 - 15:11)

Pro Milu
Vzpomínáš na igelitové plenkové kalhotky. Vím o čem píšeš, sám jsem si jich koupil nespočítatelně. To byla nádhera vel.4 stály 3,50 kčs, oblékl jsem je i s plínama (já po vojně). Zdá se mi, že jsem je koupil v drogerii ještě začátkem osmdesátých let. Od té doby jsem se už nikdy s podobnými igelitovými plenkovými kalhotkami nesetkal. (i když na webu je velký výběr od zahran. výrobců). Já bez těchto igelitových plenkových kalhotek být nedokážu a tak si je šiju doma sám. Kvalitní igelitová plena (pod prostěradlo) se dá koupit stále a paměť, jak vypadaly ty "nezapomenutelné", mám.

Mila (St, 23. 11. 2011 - 18:11)

Ahojky,
jen me napadlo,jak se vlastne ti dnesni teenageri dostali ke gumovym plenkovym kalhotkam?Ty opravdove celoigelitove kalhotky se vyrabely asi do 75 a pak se doprodavaly v bazarech Klenoty za 1 korunu.Potom uz ruzna druzstva sila plenkove kalhotky z dederonu se vsitou sirokou PVC vlozkou,at uz natahovaci,nebo zapinaci-kterym se tez asi ze zvyku rikalo"gumove"kalhotky.Nejlepsi sili v Jitexu-sice natahovaci,ale kvalitni PAD sitovina a mekke sede PVC na ni nalisovane.Az po 89 se sporadicky objevily v drogeriich celoigelitove kalhotky(Dr.Junghans-Germany)ac uz vsichni pediatri rvali,jak je to PVC nezdrave a co vsechno zpusobuje-pritom na nem vyrostly 2 generace a oni take-a bez problemu.Takze beru v potaz tyhle nahodne nabidky i to ze se detska vybavicka dedila v rodine pro dalsi generace.Ale vhledem k castemu prani-dokonce snad i vyvareni musely mit ty gumove kalhotky vysokou umrtnost a urcite se jich nedochovalo do 1990-2000 tolik,aby to oslovilo tolik mladych-protoze jsem presvedcen,ze v teto diskusi je tak 1-2%jejich vrstevniku.A co ti ostatni?A ja na jednorazovkach nic vzrusiveho nevidim.To kdysi ty mekke,hladke celoigelitove kalhotky vecer pod dekou...To byla nadhera.A stejny material ne a ne sehnat.Vsem plenkarum zdar!

Mila (St, 23. 11. 2011 - 17:11)

Ahoj píšu,protože mám...Dotaz na "A"
Jake to mas ty nove spolehlive gumove kalhotky?Odkud jsi si je objednala,jake maji oznaceni a kolik staly?A taky jaka je jejich barva(ja mam rad zlute-transparent yellow opal)jak mekky je ten igelit a zda maji gumicky v pase i v nohavickach obsite igelitem.Ja uz dlouho shanim na netu nejake takove kvalitni,z mekkeho a hladkeho plastiku s obsitymi sirsimi gumickami-radeji natahovaci,ale pokud budou i na patentky,tak taky beru a mam rad vyssi(nad pupik)kvuli spani,ale zatim jsem jsem na zadne kvalitni nenarazil.A ty co uz nosim dlouho me zacinaji opoustet,tak musim rychle nejake sehnat.Davam si na 99%pouze bavlnene plinky,takze kvalitni gumove kalhotky potrebuji.Videl jsem Johnson&Johnson za 80Euro,ale byly jen zapinaci a to neni na noc moc spolehlive.Dik za rady a [email protected]

leskleoteplovac (St, 26. 10. 2011 - 16:10)

Ahoj Podivejte se na tento odkaz stranku jsou tam dobré pleny Baby shop.

http://adult-baby-shop.eu/product_info.php?products_id=725

marian (Po, 17. 10. 2011 - 14:10)

Ja nosím plienky od tej doby, ked˘ som mal po divokej zábave v kamošovej posteli poriadne naloženú " nehodu " a on namiesto kriku sucho skonštatoval: TO CHCE NOSIT ASPON NA NOC PLIENKU, a od tej doby si starosti nerobím s oslavami...
Kto chce, môžeme si popísať:[email protected]

Pavel (Po, 17. 10. 2011 - 12:10)

Já nosím ráda plenkové...Taky nosím rád plínky, sice nepravidelně, ale už dlouho, je to příjemné, taky nemám s kým o tom pokecat, jestli chceš, napiš na [email protected] mám fůru zážitků, čau Pavel

A (Po, 17. 10. 2011 - 12:10)

Ahoj píšu,protože mám konečně gumové kalhotky,ktéré opravdu chrání plenku. Jsou drahé,ale spolehlivé. Mám už doma dvoje,ale nebyla jsem s nima spokojena.Ty nové mě ochránily. Na kalhotech žádne fleky.Jsem ráda,protože vím,že neproteču.Plenkaři určitě vědí o čem mluvím.Mi osobně se stalo v městě,že jsem měla na sukni flek.

18plen (Po, 3. 10. 2011 - 18:10)

Ahoj je tu někdo kdo používá,jezdí na kole s plenama ? (textilní pleny já)chodit jo ale jako batole když mám na sobě všechny plíny

18plen (Po, 3. 10. 2011 - 17:10)

Ahoj je tu někdo kdo používá,jezdí na kole s plenama (textilní pleny já)chodit jo ale jako batole když mám na sobě všeci.

ROMAN (Po, 12. 9. 2011 - 15:09)

POSLY SMSMARUSKO POSLI MI TEF.CISLO ROMAN

ROMAN (Po, 12. 9. 2011 - 15:09)

ahojráda nosím plenky a...POSLY SMS

Luboš (St, 7. 9. 2011 - 21:09)

nosíš jednorázovky,nebo...Také rád nosím plenky já nosím oboji a přes ně ještě gumové kalhotky, je to príma je mít na sobě když víš že nic neprosákne.

Reklama

Přidat komentář