Reklama

Ariana a Raven

Johny Dakota (Po, 19. 12. 2011 - 01:12)

Ano, má nádherný zelený...A ty jí znáš i ve skutečnosti? Jaká je? Na fotkách to totiž vůbec vidět není..

Johny Dakota (Po, 19. 12. 2011 - 01:12)

Ano, má nádherný zelený...A ty jí znáš i ve skutečnosti? Jaká je? Na fotkách to totiž vůbec vidět není..

Petr (Po, 19. 12. 2011 - 01:12)

Ona má zelený oči? To sem...Ano, má nádherný zelený oči, mimo jiné...:)))

Johny Dakota (So, 17. 12. 2011 - 17:12)

Mně se Ariana docela...Ona má zelený oči? To sem si nikdy nevšiml, jako správnej chlap koukám jinam:-)))) Ale fakt na těh fotkách vypadá skvěle!

John Dakota (So, 17. 12. 2011 - 11:12)

Mně se Ariana docela...To mě též a moc, mám také všechny knihy od Argoni,kde jsou její fotografie, v materiálech ke kurzu jsou občas některé její fotky a také jsem si koupil originál od Ravena fotografii, kterou mám vystavenou, učiň tak též :-) A budeš mít Ari stále na očích a navíc ty fotografie jsou prostě magické, Rav je skvělý fotograf..

Petr (So, 17. 12. 2011 - 02:12)

Mně se Ariana docela líbila, pěkná, zelenooká bloncka... Hezká.

henker (Pá, 16. 12. 2011 - 13:12)

Hahaha, tohle je vtipná...Každý má v sobě něco krásného, třeba plno užitečných proteinů...

Johny Dakota (Út, 13. 12. 2011 - 22:12)

A co? Prostě - co člověk,...Jen konstatuju, že kdo je zrovna vidět, tak je pomlouvanej. Moje povaha nemá všeobecně ráda pomluvy. Zvlášť bez osobní zkušenosti založené na domněnkách.

Delix (Út, 13. 12. 2011 - 21:12)

Ono se to moc nezobrazilo,...A co? Prostě - co člověk, to povaha...

Johny Dakota (Út, 13. 12. 2011 - 19:12)

Ono se to moc nezobrazilo, tak jsme to radši zkopíroval. Pro všechny méně chápající, to není můj názor, to je překopčený starý komentář patrně ještě z dob, kdy Ariana vykládala karty:
Ariana & Raven ?
Myslíte tu obtloustlou blondýnu s tím fešákem,co je vyhnaný anabolikama?
Ach,můj Bože: jak jím může skočit někdo na ty jejich bláboly o duchovnu? Inu, svět si přeje být klamán,tak ať ti hloupí platí :-))

Johny Dakota (Út, 13. 12. 2011 - 19:12)

Ariana & Raven ? Myslíte...Hahaha, tohle je vtipná diskuze, reaguji na starej komnetář, úplně na začátku diskuze, kde Arianu naopak všichni pomlouvají a teď naopak má v sobě něco krásného..

henker (Út, 13. 12. 2011 - 19:12)

Taky by mě zajímalo, kde je...Zahrabal ji na zahradě a teď na ní pěstuje kukuřici. K dostání v Bille.

Johny Dakota (Út, 13. 12. 2011 - 19:12)

Rozumím tedy dobře, že...Haha, no to je pravda, Ariana je kartářka pokud vím, osobně ji neznám, proto o ní nic netvrdím... Mluvím jen o kurzech, které právě absolvuji..

henker (Út, 13. 12. 2011 - 19:12)

Já se s nima také neznám...Nejlepší kartář karty nevykládá. Ale rozhodně s vámi souhlasím, spíše bych A+R bral jako spisovatele a fotografy.

Johny Dakota (Út, 13. 12. 2011 - 19:12)

Ariany mně ten pán...Všichni máme možnost vybrat si svého duchovníhu vůdce podle citu, já Ravena, vy Arianu, spíš mě dostává, jak tady lidé píšou své dohady a nevědí o tom vůbec nic, nikoho osobně neznají, nemají to ověřené...

henker (Út, 13. 12. 2011 - 19:12)

Jako nic proti pane Ravene,...Rozumím tedy dobře, že tvrdíte, že si Ariana vydělávala na lidské hlouposti a na zvědavosti, co se v budoucnu stane? Proč ji tedy tak zoufale sháníte? Pokud nejste sama hloupá, tak to nedává smysl. Ravena znám jako fotografa, filmaře, grafika a spisovatele, byl to on, kdo Arianu fotografoval a propagoval ve sdělovacích prostředcích, v televizi a v časopisech. Myslíte, že tím oblboval lidi? Na rozdíl třeba od našich politiků? Jak si můžete být jistá, že by se Ariana chtěla bavit s vámi? Sebepřeceňování? Berete na to nějaké prášky?

Bez (Út, 13. 12. 2011 - 18:12)

Ariany mně ten pán nezajímá..Bejvávalo..

Johny Dakota (Út, 13. 12. 2011 - 17:12)

Duo Ariana a Raven již spolu...To samé se ptám vás, zda máte či nemáte koupený Ravenův kurz nebo amulet? Já Ravenův kurz mám, také většinu jeho amuletů a můžu jen chválit..

Johny Dakota (Út, 13. 12. 2011 - 17:12)

Jako nic proti pane Ravene,...Vážená či vážený, vy jste si koupila u Ravena kurz, že veřejně tvrdíte, že je předražený? Chtěl bych o tom slyšet nějaké podrobnosti, vědět, co je jeho obsahem, ne mlácení prázdné slámy.. Já právě teď jeden z těch kurzů dělám a nezdá se mi předražený, dozvěděl jsem se hodně informací, třeba proč ty záběry z posilovny, mimojiné :-)))

Nikita (Ne, 11. 12. 2011 - 22:12)

Já se s nima také neznám osobně a tohle je již dost zastaralé téma, ale bylo tu několikrát řečeno,že správny kártář jen nasměruje a většinou řekne dvě cesty, po které se člověk má dát, nebo ne. Co se týká knih Argoniových, myslím, že o tom přeci jen něco vědí. Četla jsem nejen je, ale i keltskou magii a dost věcí se shoduje. Přeji jim hodně úspěchů a paní Arianě uzdravení.

Reklama

Přidat komentář