Reklama

Ariana a Raven

Yox (Pá, 20. 5. 2011 - 17:05)

kdyby měl do každé svatby...No, lehký to mít nebudou... Obtěžují je na každým kroku.

Ach jo... (Ne, 1. 5. 2011 - 07:05)

kdyby měl do každé svatby mluvit Astrolog to by to vypadalo.

www.argoni.com (Ne, 1. 5. 2011 - 02:05)

Svatba Williama a Kate

Podle data narození 21.6.82 má William konjunkci, čili spojení Slunce-Měsíc na samém konci Blíženců, narodil se tedy na Nov, dovolím si to zdůraznit – PRINC WILLIAM SE NARODIL, KDYŽ BYL NOV a přesně v opozici k sestavě Slunce-Měsíc je na rozhraní Střelce a Kozoroha Černá Luna. Znamená to, že William musí celý svůj život dávat pozor na významná rozhodnutí, je tady velké nebezpečí, že se nechá manipulovat nebo vmanipulovat do něčeho, čeho bude později hořce (a tím myslím skutečně hořce) litovat. Dále – ouha – ve Vahách má Mars a Saturn. Nativní Saturn je uprostřed Vah – jenomže právě nyní, v současné době je ve Vahách tranzitní Saturn, to vnáší do celého životního systému mladého pana Williama nestálost, labilitu, která potrvá až do října 2012.

Jinými slovy, svatba, která se koná 29.04.2011 je dopředu ohlášená katastrofa. Silně se divím, že královská rodina nezná žádného astrologa, který by rozuměl svému řemeslu a pronesl by nahlas své varování. Pokud by se William chtěl oženit a myslel by to sám se sebou vážně, odložil by termín svatby na listopad 2012, potom by bylo všechno podstatně lepší, takhle mu mohu na dálku pouze popřát upřímnou soustrast.
Takže, co dodat – snad jenom to, že dny první velké smůly nebo partnerské katastrofy, či těžkého konfliku podle astrologie spadají na dny kolem 3.9.2011 – dojde ke spojení, konjunkci tranzitního a nativního Saturnu ve Vahách. Opět si ještě jednou dovolím podivit se nad smutnou skutečností, že se ani královské anglické rodině nepodařilo najít schopného astrologa…
Dále – podle data narození 9.1.82 má Kate Middleton Slunce v Kozorohu a Měsíc přesně v opozici v Raku, čili se narodila, když byl úplněk, dovolím si to ještě jednou zdůraznit – KATE SE NARODILA, KDYŽ BYL ÚPLNĚK, je tedy pravděpodobné, že bude silně dominantní, úplněk s sebou nese adrenalin, prchlivost, bojovnost, aktivitu, agresivitu a touhu vládnout, o tom píši podrobněji na našich www.digi-amulet.cz – nyní přichází další zajímavost – Kate má ve Vahách Mars a Saturn, pokud by vám to připomínalo stejnou sestavu, jakou má William, tak se nemýlíte, ale pro oba zúčastněné to znamená, že se k sobě vůbec nehodí. Pravda je bohužel jenom jedna, jak se říká, každý má svou pravdu, tak to tak úplně neplatí – každý má svou vlastní lež a já se domnívám, že pokud budoucím novomanželům jejich astrolog předvídal krásné soužití, byť i pro první dvě nebo tři léta, tak se buď mýlil nebo si přizpůsobil pravdu ke svým potřebám. Jupiter ve Štíru opět jasně říká, že pokud by Kate hledala i pro sebe vhodnější termín svatby, čeká na ni v listopadu až v prosinci 2012. Byl by to termín o mnoho vhodnější než třeba konec civilizace.
Termín svatby – 29.4.11 – je podle horoskopu naprosto špatný. Rozhodně bych svým klientům nikdy nedoporučil tento termín. Zvláště když by byli narození jako William a Kate. Stačí jeden zběžný pohled na horoskop a co vidíte? V Beranu se scházejí: Jupiter, Mars, Merkur, Venuše, Černá Luna a Uran. V opozici k Merkuru a k Venuši je ve Vahách Saturn. Tedy ještě jednou zdůrazňuji – ve znamení Berana, kde je i znamení smůly Černá Luna – je Mars a Venuše, jako symbol Muže a Ženy, jenomže mezi Marsem a Venuší je Merkur – planeta financí, vypočítavosti, obchodu, kariéry, podnikání, úspěchu, manipulace – a opět další „náhoda“, Merkur je v opozici k Saturnu ve Vahách, jak jsme si už řekli, Saturn není zrovna symbol štěstí, spíš by se dal přirovnat k revoluci, která požírá a tráví své vlastní děti. K Saturnu je v opozici také Venuše. Takže datum pro svatbu je to naprosto nevyhovující, je zde tolik zarážejících momentů, že to až vyráží dech. S podivem musím konstatovat, že na to nikdo neupozornil. Též se divím, že si budoucí královský pár, třeba jen tak, čistě z rozmaru, nenechal vypracovat alespoň jednoduchý horoskop od nějakého alespoň průměrného astrologa. Možná na to neměli peníze, to je fakt, horoskopy, tedy ty skutečné, jsou dost drahé… Na svatební noc připadá konjunkce Měsíce-Luny a Černé Luny – to bych se raději díval na německé grotesky… Jo, jen tak mimochodem, když měli svatbu Diana a princ Charles 29.7.81, tak byl Saturn rovněž ve Vahách – teď je Saturn ve Vahách za tu dobu podruhé… je všechno jenom náhoda?

raw

...jsou na jeji (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

Nemá někdo uložené(nebo...jsou na jejich stránkách

heh (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

Co je to bipolární porucha?bipolárka - maniodepresivní porucha

JohnC (So, 9. 4. 2011 - 00:04)

Raven se úpně zbláznil co...Kdo nevyzkouší, tomu zbývá jenom kritizovat neznámé.

Eri (Čt, 7. 4. 2011 - 09:04)

Raven se úpně zbláznil co to tady propaguje? Kurs nesmrtelnost za 180 000 Kč? Kdo mu to dá, je zoufalec největší. Ravene, si upad? No jo, na lidský blbosti se vždycky nejvíc vydělávalo a pro mladou potřebuje pořád víc a víc.

Eva (Čt, 7. 4. 2011 - 00:04)

Nemá někdo uložené(nebo zkopírované) texty od Ariany a Ravena,které psaly do rubriky Sex a vztahy na Super.cz? Mám o ně zájem.

Co nabízí Rave (Čt, 7. 4. 2011 - 00:04)

Kurz nesmrtelnosti a univerzálního léčitelství

The Power of Body and Mind

Cena je 180 000,- Kč

Co se v mém kurzu, který trvá něco málo přes rok, naučíte? Ano, naučíte se, jak se můžete stát nesmrtelní. Nevěříte? Přijďte na jednu bezplatnou konzultaci, třeba svůj názor změníte.

Jde o naprostou novinku, naučíte se, jak brzdit proces stárnutí a řídnutí kostí, ubráníte se postupující demenci a bolestí v kloubech.

Jediný problém, který budete mít, bude problém etický -

jak se zbavit nutkání posmívat se stejně starým lidem, kteří si

s podobnými problémy poradit nedovedou.

Pošilháváte po vitamínech a potravinových doplňcích, které vás zabijí dříve, než vám dojde, jakou děláte hovadinu? Máte pocit, že se vlivem stárnutí zmenšujete? A že vám z hlavy mizejí vlasy? Ubývá vám svalová hmota a přibývá nevzhledný rosol? Ozvěte se mi – první konzultace je zdarma. I kdybyste se rozhodli, že natáhnete brka v potupné nevědomosti, pár užitečných věcí se určitě dovíte. Na svém návodu, jak dosáhnout zastavení stárnutí jsem pracoval celý svůj dosavadní život. Sestavil jsem naprosto konkrétní postup, pomocí něhož lze proces stárnutí zastavit. Zkuste se na chvíli zamyslet – podobný úkol si dala celá řada lidí – a jaké jsou jejich výsledky? Prakticky žádné. Ve Spojených Státech, které jsou myšlenkou nestárnutí přímo posedlé, pracuje několik nezávislých skupin vědců, sportovců a odborníků na správnou výživu. Tyto skupiny mezi sebou už přes deset let soutěží, kdo dosáhne lepších výsledků. Zatím nejlepší výsledky má skupina, která propaguje zásady – necvičit, vyhýbat se farmaceutickým doplňkům, vitamínům a proteinům a více chodit pěšky. Já sám rád uvítám konkrétní názory kohokoliv, koho myšlenka nesmrtelnosti zajímá a kdo dosáhl jakýchkoliv dokazatelných výsledků - do toho se samozřejmě nepočítá sepsání knihy s obecnými návody, jak si prodloužím život, když budu užívat vitamíny, nebudu se rozčilovat a každé ráno si zacvičím u otevřeného okna.

Cena mého kurzu nesmrtelnosti půjde stále nahoru. Možná se jednou dostanu až na cenu, kterou byste museli zaplatit za týdenní pronájem velkoplošného projektoru.

Berlusconix (St, 6. 4. 2011 - 23:04)

Také mě udivilo, kam...Co je to bipolární porucha?

heh (Čt, 24. 3. 2011 - 22:03)

Také mě udivilo, kam...Ať o sobě Raven tvrdí co chce, bez ní by nebyl nikdy tam, kde je teď. Nemůžu si pomoci. A jestli je Ariana pořád nemocná, tak karty ji mohou fakt ublížit. Štve mě, že se nikde o ní ani nezmíní. Buďto ji chrání nebo ji odepsal a bohužel mi furt napadá to druhé. Moc jí přeji, abych se mýlila a bylo jí fajn.

Kory (Po, 21. 3. 2011 - 08:03)

Také mě udivilo, kam zmizely jejich příspěvky, byly fajn. No ale jestli se Ari zhoršila její nemoc (bipolární porucha), tak asi už pracovat nemůže. Držme jí palce, ať se uzdraví, ta nová blondýna je o ničem a kdoví, jestli právě ona není příčinou a spuštění nemoci u Ariany. Asi Raven "přepřáhnul", jede už sedmý gumy a myslí si, že jemu se nemoc vyhne, kdepak, zákony přírody nikdo ještě neobelstil.

heh (Ne, 20. 3. 2011 - 15:03)

...To už je tam dlouho. Stáhnul mail na Arianu z Argoni, už je tam jenom on:((, stránky prapodivně obmněňuje a hlavně nikam k těmhle jeho předváděčkám nejde vložit komentář. Asi ví, proč... Je mi Ari moc líto...

Raven zas mlží. (So, 19. 3. 2011 - 22:03)

http://www.youtube.com/watch?v=yLNcmNuOP88&feature=related

talla (So, 19. 3. 2011 - 18:03)

..jak to souvisí s tím, kde...Nijak to nesouvisí. A co je s Arianou, zas nikdo neví...

heh (So, 19. 3. 2011 - 14:03)

Nikdy nevíme, jestli jdeme.....jak to souvisí s tím, kde je Ariana?

JohnC (So, 19. 3. 2011 - 10:03)

Nikdy nevíme, jestli jdeme správnou cestou, nikdy nevíme, s kým a s čím se na své cestě setkáme a jak nás to ovlivní a nikdy nevíme, k jakému cíli dojdeme.Pro všechny zůčastněné v této diskusi: "Tak neseďte u klávesnic a jděte taky SVOJÍ VLASTNÍ CESTOU a kašlete na to, co tady kdo píše!"

Bobbby (Po, 7. 3. 2011 - 23:03)

Jéžišmarjá, ten tedy...Asi ji vyměnil za tu podivnou bloncku, co sní vystupoval v TV...

Zeki (So, 5. 3. 2011 - 08:03)

Jéžišmarjá, ten tedy dopadl! Raven je největší namyšlenec a prodavač iluzí. Ravene, co jsi provedl s Arianou?

Elijah W. (Pá, 4. 3. 2011 - 11:03)

Šmankote!

Reklama

Přidat komentář