Reklama

Ariana a Raven

Jessi (Ne, 11. 12. 2011 - 22:12)

Duo Ariana a Raven již spolu nepracuje. Ariana je prý nemocná, zase se u ní projevila psychická nemoc. Raven teď má novou, mladou, jednoduchou kočičku, je možné je spolu najít na You Tube. Jinak si myslím, že Raven je tak nějak mimo, nechal si navázat dlouhé vlasy a nabízí kurs nesmrtelnosti za 150 000 Kč a různé drahé amulety...

Lomi-lomi (Ne, 11. 12. 2011 - 22:12)

Docela by mě zajímalo, kde je teď Ariana, sama, nemocná... A proč Raven není schopen vysvětlit, že už spolu nejsou? Proč ji vlastně vyměnil? Měla jsem ji ráda, měla v sobě něco tajemného a krásného...

John Bock z Arr (Ne, 11. 12. 2011 - 22:12)

Zdravím, z různých...Zdar Tomy, napiš na jejich web. Jsou jedno tělo, jedna duše. Zdravotní potíže jsou přechodného rázu. Ona bude brzy zase fit a v pohodě jako vždy...

Nelly (Ne, 11. 12. 2011 - 21:12)

Zdravím, z různých...Kontak na ní bude asi stejnej jako na Ravena, ale když je nemocná, tak asi už nevykládá karty...

článek (Ne, 11. 12. 2011 - 00:12)

http://showbyznys.blog.cz/0610/jak-se-zbavit-prokleti-zruste-vliv-cerne-magie

Tomy (Ne, 11. 12. 2011 - 00:12)

Zdravím, z různých příspěvků v různých diskuzích, že Ariana už s Ravenem naspolupracuje, protože snad má zdravotní potíže. Přesto z diskuze vyplývá, že větší spokojenost je s výkladem a radami právě od Ariany. Nemáte na ní kontakt Dík.

! (Ne, 11. 12. 2011 - 00:12)

Jelikož Knihu času a Magii...Šmankote!

Raven (So, 10. 12. 2011 - 17:12)

Jelikož Knihu času a Magii sexu již prakticky nelze sehnat, zasedl jsem obětavě ke skeneru a obě knihy jsem po nocích naskenoval, k tomu jsem ještě přidal hromadu našich fotek, které jsme mívali na našich webových stránkách a to celé vypálil na CD. Takže, všichni, kdo si chtějí prostudovat dnes již klasickou část našeho životního díla, si mohou napsat na:

[email protected]
[email protected]

CD stojí pouhých 500,- Kč

Jsou tam naskenované obě knihy a je tam i spousta našich fotek, které se už nebudou zveřejňovat.

Platbu převeďte na účet 105677704/0300

Do mailu mi napište adresu, na kterou chcete CD s Knihou času a Magií sexu poslat.

Blackie (So, 10. 12. 2011 - 17:12)

Jako nic proti pane Ravene,...Taky by mě zajímalo, kde je paní Ariana, co je s ní. To se ale asi nedozvíme. Pan Raven bude tak dlouho mlžit, až...

Ola (So, 10. 12. 2011 - 11:12)

Jako nic proti pane Ravene, ale proč nejde zvuk na youtube, kde je Ariana? Vy neumíte ani vysvětlit, kde je, jen pořád inzerujete své kursy, mimochodem značně předražené.Lidé vždycky nejvíc vydělávali na lidské hlouposti a zvědavosti, co se v budoucnu stane,vy jste si z toho udělal živnost, proč ne, ale zdá se mi, že začínáte hloupnout. Nastavené a nabarvené vlasy, posilovna, vychloubání se mladou dívkou, ale když vám to nese, tak proč ne. Ptám se, kde je Ari, chci jí napsat. Děkuji za nezavádějící odpověď.

Raven (Čt, 8. 12. 2011 - 22:12)

Cena mého kurzu je 20 000,- Kč

Kurz je opět v nabídce, je hodně obsáhlý a obsahuje též informace o tarotové magii a léčení pomocí tarotových karet. Několik klientů mě nezávisle na sobě upozornilo, že o tarotech prozrazuji zbytečně mnoho informací, načež jsem jim dal za pravdu a na nějakou dobu jsem kurz stáhnul z nabídky. Nyní je opět v nabíce, ale zájemce si vybírám pečlivěji, než dříve.
Všichni, kteří u mě kurz výkladu tarotových karet začali, se mohou na mě kdykoliv obracet s jakýmikoliv otázkami. Množství konzultací je neomezené. Tarot se budete s největší pravděpodobností učit celý život, i když jej už budete vykládat třeba i profesionálně.

[email protected]
[email protected]

Raven (Čt, 8. 12. 2011 - 22:12)

Jsem naprosto obyčejný člověk. Dnes, kdy mi je už bohatě přes třiašedesát, si říkám, že jsem měl obrovské štěstí, přímo nepředstavitelné štěstí, že jsem se začal v životě věnovat třem věcem a jednou z nich byly právě Tarotové karty. Kde bych dnes byl, vzhledem ke svému věku a vzhledem k tomu, že vlastně nic jiného pořádně neumím? Pracoval bych jako pomocný dělník? Nebo hlídač parkoviště? Snažil bych se pár korun přivydělat ke směšným sociálním dávkám? Doma by na mě čekala vyschlá stařenka a křičela by, kdy se už konečně naše situace zlepší? Jak dlouho ještě bude muset prát ve starých neckách?! Jak by na mě reagovaly mladé dívky, kdybych je oslovil na ulici? Na rozdíl od svých vrstevníků, kteří se s pocitem žalu domnívají, že už to "mají za sebou", jsem si celý svůj život oslazoval hezkými partnerkami, cestováním, psaním a vydáváním knížek, fotografoval jsem nahé modelky pro erotické časopisy i pro americký Hustler, profesionálně jsem natáčel filmy a v Los Angeles, přímo v Hollywoodu, jsem si užíval naprosto fantastická (samozřejmě i sexuální) dobrodružství. A to všechno jen proto, že jsem se kdysi dávno, když mě osvítil Duch svatý nebo co to bylo, pustil do studia Tarotových karet. A Taroty mě, popravdě řečeno, drží nad vodou i dnes, protože studovat Tarot znamená odkrývat tajemství úspěšného života.

youtube (Čt, 29. 9. 2011 - 21:09)

http://www.youtube.com/watch?v=MvCgmT_4IRs&feature=related

FaF (Čt, 29. 9. 2011 - 21:09)

Raven má nastavovaný vlasy?Spíš obarvený...

No tohle? (Út, 13. 9. 2011 - 21:09)

Jako nic proti, ale Raven s...Raven má nastavovaný vlasy?

www (Ne, 24. 7. 2011 - 21:07)

http://www.studio-dakini.cz/CZ/Seznamovaci_vecery.php

Kery (Ne, 10. 7. 2011 - 10:07)

Jako nic proti, ale Raven s nastavenými a nabarvenými vlasy barvy havraní s tou jeho ukuňkanou křehulí začínají připomínat figurky do panoptika. Těmi kecy o nesmrtelnosti jsou už fakt trapní a myslím, že jejich kšefty jsou na sestupné tendenci. Lidská blbost fakt nezná meze.

Agy (Ne, 10. 7. 2011 - 02:07)

potrebuji poradit, pomoct...Nesmíš tomu tolik věřit...

Už to uklízejí. (Ne, 10. 7. 2011 - 02:07)

http://www.youtube.com/watch?v=5EBgZnLyEg4&feature=related

Makule (Čt, 7. 7. 2011 - 12:07)

A zase víme prd. Arčo, jestli se někdy dostaneš na net, napiš o sobě pár řádek, jak se ti daří a tak. Měla jsem tě moc ráda. Makul

Reklama

Přidat komentář