Reklama

Borelioza

Dana (Po, 19. 12. 2005 - 12:12)

Jestli je to léčba pupeny- cca 500 Kč balíček - tak já to použila a to 2x tedy 1000 Kč - a nezdá se,ž e to mělo účinky. Taky koloidni stříbro - to užívám dosud - to je snad účinnější, napíšu až bude výsledek z nemocnice. Používám jako nejlepší léčení prostř. Bruno Gronninga - viz Google a to používám už 3 měsíce a to mi pomáhá asi nejvíc- navíc je to zdarma.

Pavel Grün (So, 17. 12. 2005 - 22:12)

Pane jaký máte názor na lihový výluh vilkakory. Stojí jenom 66 kč a jaký máte názor na vývar z vilkakory jako čaj. Má potom cenu kupovat tak strašně drahé samento. Co ríkáte na varování výrobců samenta že měžné extrakty jsou neúčiné kvůli převaze nežádoucích alkaloidů toa.Já si kupuji lihový výluh a mám dojem že to kladné účinky rozhodně má.

Lukas (So, 17. 12. 2005 - 15:12)

Dobry den,chtel bych se zeptat, zda a pokud ano, jake mate zkusenosti s alternativni lecnou boreliozy od Mgr. Jarmily Podhorne. Prave jsem to nasel na webu a dava mi to nadeji, ze to by mi snad jeste mohlo pomoci. Diky moc!!!

visionar (Po, 12. 12. 2005 - 11:12)

Jindro, prosím, naznač nebo můžeš-li uveď: 1) na jakém principu léčíš, 2)jakou máš dosud úspěšnost (např. léčím 100 lidí, 80 % je bez potíží, 10 % obtíží občas, 10 % komplikované případy - léčba dosud nepomohla).Já nezatracuji žádnou léčebnou metodu, která povede k úspěšnému zbavení dosavadních potíží.Díky

jindra (Čt, 8. 12. 2005 - 20:12)

Dobrý den,kdo se chce boreliozy zbavit,odepište na e-mail navracenizdravi"seznam.czLéčím to na dálku.Uvedte jméno,přijmení,bydliště,rok narození,zda Vás někdy operovali a nemoc.příklad:Karel,Němec,Plzen,1962,ne, borelioza.Odepiši zpet zda Vás 100% vyléčím.

Dana (Pá, 2. 12. 2005 - 10:12)

Prosím o bližší informace o koloidním stříbře- a nemůžu se otrávit?

Věra (Út, 29. 11. 2005 - 10:11)

Přečetla jsem si také stránky borelioza.sk a také jsem v kontaktu s jejich autourkou a více věřím její navrhované léčbě .Mám pocit, že naši odborníci mají léčbu kratší a tím je větší šance přejití do chron stádia a pak se dají prý léčit jen symptomy. Léčka symptomů, a invalidní důchod bude dle mě větší finanční zátěž, než delší léčba a i s tím, že by si ji pacient připlatil.

Dana (Út, 29. 11. 2005 - 09:11)

Chci vědět co je to koloidní stříbro a jak se dá sehnat a jak účinkuje v těle - není to jed??

Jarca K. (Po, 28. 11. 2005 - 15:11)

Evo,to je právě typické pro boreliozu, ty potíže všeho možného.Když nevědí co to je na diagnozu, dr. rádi dávají AD, ale je to na nic.Poškej na testy, určitě ti dala udělat Elisu, ale ještě průkaznější je kr. test WesternBlot, když by byli výsledky nejasné, nebo pozitivní (pozor test LB buď prokáze, je-li negativní chce to opakovat, neboť není jistota, že se o LB nejedná)nejprůkaznější (i když ne 100%) je metoda PCR, detekce přímo DNA borelií z likvoru z lumbální punkce - dělají na infekčním. v nemocnicích.Budou-li testy pozitivn prosaď si dlouhodobou léčbu ATB. Neboť krátce a nedostatečně podaná ATB vedou k nevyléčení nemoci a k chronicitě.Vím o čem mluvím z vl. zkušenosti.Budeš-li chtít info napiš ma můj E-mailjarcak"quick.czJarča K.

petr (St, 23. 11. 2005 - 14:11)

všem vřele doporučuji užití koloidního stříbra. Je ale potřeba alespoň 3 měsíčního užívání min. 20ppm stříbra (záleží na době infikace). Pokud již borelie zmizela z krevního řečiště tak se doba výrazně prodlužuje, až na 18 měsíců.

Cecílie (Ne, 20. 11. 2005 - 20:11)

http://www.katalogcrv.cz/abshealthTohle mi poradila kamarádka,za což jí velice děkuji.

ELENA (St, 16. 11. 2005 - 11:11)

Podívejte se na stránky www.borelioza.cz - všewww.borelioza.sk awww.pacienti.cz - část léčba nemocí, jedna část je i věnována i boreliozevšechny výše uvedené jsou přínosem pro lidi, kteří prodělali boreliozu a mají stále zdravotní potíže.

Eve (Út, 15. 11. 2005 - 17:11)

Mam hodne podobne potize jako vy.Dnes jsem byla u prakticke lekarky a zadala jsem ji o testy na boreliozu.Lekarka mi po delsim premlouvani dala zadanku na odbery.Vrchol vseho byl když mi rikala, ze to nejspis mam psychickeho razu a chtela mi napsat antidepresiva.Jedine co me napadlo,ze si mysli,ze jsem blazen protoze mam tolik zdravotnich problemu naraz.

Daniela (St, 9. 11. 2005 - 10:11)

l Doxybene denně je málo, mělo to být aspoň 2x lOO mg denně. Ještě bych přidala pít čaj z vilcacory- přírodní antibiotikum. Ale nejsem lékařka, jen pacientka a sbírám zkušenosti jako pokusný králík. Sama jsem měla Sumamed, Doxybene 2x 100 a Zinnat 2x 500 a stejně ji mám pořád. Ještě zkouším koloidní stříbro, urinoterapii a léčbu kosmickými silami, viz str. Brunno Gr"onning. Zdravím a přeji uzdravení

Martina (Út, 8. 11. 2005 - 10:11)

Dobry den pani doktorko, prosim o radu.O prazdninach me nakazilo kliste nebo komar.Asi komar, protoze jsem nemela mapu a z vysledku krve mi pani doktorka oznamila, ze mam silne pozitivni boreliozu.Nasadila mi Doxybene 100,uzivala jsem 1 denne mesic.Jaky je vas nazor na lecbu a co pak dal. Dekuji Vam za odpoved, s pozdravem Martina.

Kristýna (Ne, 6. 11. 2005 - 21:11)

Nevím přímo o výsledcích po urinoterapii, co se týče boreliozy, ale můj známý si pomocí urinoterapie vyléčil rakovinu hrtanu, takže...Rozhodně si neublížíte,urinoterapie je výborná věc.

Daniela (Pá, 4. 11. 2005 - 09:11)

Mám ji taky a ATB i když časně podané Zinnat a Doxybene i Sumamed nezabraly.Nevíte někdo o výsledcích po urinoterapii? Nebo něco přírodního - mám jít do špitálu na krystalický penicilín- ale obávám se,ž e to ení k ničemu.

Monika (Po, 31. 10. 2005 - 19:10)

Borelioza primo na plodnost vliv nema. Celkove oslavbena imunita vsak muze plodnost ovlivnit.

Martina (Po, 31. 10. 2005 - 19:10)

Zdravim,mam dotaz: manzel ma uz rok boreliozu... bylo toi dobry, ale opet se mu to zvysilo, takze ma antibiotika. rozhodli jsme si poridit mimi. Jsme oba celkem mladi.. ja 25 on 21. Muze mit ta Borelioza vliv na jeho plodnost?? dekuji za odpoved

Pavel (St, 26. 10. 2005 - 23:10)

Poradil bych všem detoxikaci organismu,přečíst si nějakou knihu od dr.Normana Walkera(dožil se 116let)a přejít maximálně-alespoň ze 70%na vitariánskou stravu(co nejvíc syrového ovoce a zeleniny,nebo cokoliv v syrovém stavu-naklíčená pšenice,ořechy a pod.)je to nejůčinnější léčba i prevence a nejpřirozenější způsob stravy vůbec a časem vám zmizí většina zdravotních problémů,včetně rýmy.Mám s tím ty nejlepší zkušenosti-jsem astmatik,prodělal jsem lymskou boreliozu 2.stupně,latentní tetanii apod a s touto stravou podstatné zlepšení a vymizení většiny zdravotních problémů,ale až tak po půl roce postupného přechodu na tuto stravu-nemůžete očekávat zlepšení ihned je to dlouhodobý proces,kdy se mohou z počátku vyskytovat problémy,které zhruba po půl roce ustoupí.Doporučuji také střevní výplachy.Jedinou nevýhodou je ztráta váhy,což většina lidí přivítá,ale já se svojí výškou 182 nechci jít pod 80kg.

Reklama

Přidat komentář