Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Evka (Ne, 15. 4. 2007 - 22:04)

Vždycky jsem si říkala, že bych NIKDY!!! nemohla spolknout sperma, protože bych se musela zákonitě pozvracet.Přišlo mi to nechutný, prostě jakási bílá rosolovitá sračka a představa, že bych to měla mít v puse a spolknout...blééé.Jenomže jednou jsem se s přítelem opila, měla jsem dobrou náladu a dělala jsem mu to pusou.Jenomže nějak nebyli podmínky, kam s tím spermatem, až se udělaá,tak mě prostě v té opilecké náladě napadlo, že bych to přece jen mohla zkusit nechat si to udělat do pusy....Byla jsem příjemně překvapená, vůbec to nebylo tak strašné, jak jsem si představovala, i chut byla vcelku "chutná":-) No a od té doby mi to už nevadí a dělám to ráda až do konce.

LILI (Ne, 15. 4. 2007 - 14:04)

Souhlas s Marketou, pokud ho miluju, oddavam se tomu s nadsenim...a chutna a vzajemny oralni sex je naprosto uzasny.... Jeden tip- pokud ji muz ananas, je sperma sladke. Opravdu zalezi na tom, co muz ji a pije, hodne se to pak projevuje v chuti.

__utma=48467763 (Ne, 15. 4. 2007 - 13:04)

polknout ten hnus,tak to je tak dobre dostat zaludecni vredy

Návštěvník (Ne, 15. 4. 2007 - 13:04)

no fuuuuuuuj,ja jsem ten humus mela v puse asi 5x a div,ze jsem se z toho nepozvracela.

XXX (Čt, 12. 4. 2007 - 19:04)

Pro ah.ap.: No tak to znacne vypovida i o Tobe, jestli lizes zensky, co maji zrovna vytoky, smrady, plisne apod. Hygienu bych sem taky moc netahala, o ty se tu nebavime - bavime se o normalnich podminkach a temi jsou snad pro normalni lidi ciste genitalie, ne? Umyte zenske pohlavni organy jsou snad hygienicke dost, stejne tak cisty penis. My se ale bavime o chuti spermatu, ne tvarohu z rafku, ci nejakych smradech ci plisnich, ktere sem tahas.....

Markéta (Čt, 12. 4. 2007 - 19:04)

...hořké mandle,to je pro mne chut spermatu.....mužů pár v mém životě bylo,ale skutečně jsem milovala jen tři a s těmi jsem se tomu oddávala s nadšením......nikdy bych nepolkla sperma někoho koho opravdu nemiluji....

petra (Čt, 12. 4. 2007 - 16:04)

no zato ty ah.ap zníš opravdu ZKUŠENĚ.jsi k smíchu.

ah.ap. (Čt, 12. 4. 2007 - 13:04)

Nebyl jsem tady asi 2 měsíce, ale je to stejný. Ženský (podle vyjádřování ne moc zkušené) říkají zhusta fuj, mužskí zase nechápou proč. Kdyby chlapi i ženy tady rozebírali ty ženské bičíkovce, výtoky, baktérie, plísně, smrady a slizy, se kterými se běžně u lízání potýkají, bylo by to objektivnější. Už se to tu spomínalo vícekrát, ale děvčata na to vždycky nějak zapomínají a zahrají do zapomětliva. Jenže ono to tady stále existuje. Ženské pohlavní orgány jsou mnohokráte méně hygienické, než ty mužské, dokonce nepoměrně více! To je dáno jejich stavbou. Tak proč ta ženská neférovost a neobjektivita? Nechce to více pohledu na sebe?

G. (Čt, 12. 4. 2007 - 11:04)

Nemohu říct, že by mi chutnalo, nebo že bych bez toho nemohla být. Ale nedělá mi problém ho spolknout, když chci, polknu, když nechci, použiju kapesníček. Nevěřím moc těm, co tvrdí, že jim sperma chutná, ale třeba někomu fakt chutnat může. :-)

Dorota (St, 11. 4. 2007 - 22:04)

je mezi svými doktore, žádná křeč..

Dr. Chocholouše (St, 11. 4. 2007 - 22:04)

Omluvte prosím našeho pacienta který je hospitalizován v psychiatrické léčebně v Kroměříži. Vystupuje zde pod přezdívkami > borec, kanec< etc. Často je mění, ale je stále čitelný. Byl mu znemožněn přístup na pracovní terapii k počítači, ale o vycházkách navštěvuje internetovou kavárnu na náměstí a kompenzuje si svou duševní meněcennost a sexuální deprivaci vulgárními reakcemi. Jeho oblíbená témata jsou sexuální praktiky. Protože se podrobil kastraci jako pedofilní agresor, jeho slovní agrese směřují proti sexuálně aktivním lidem.

XXX (St, 11. 4. 2007 - 22:04)

Pro Janu: Takze, co mi na spermatu nechutna: je nahorkle a trochu slane, zkratka kombinace ne zrovna delikatesni. Ale hlavni, co mi vadi, je ta konzistence a to, ze je to teply, k tomu ten tlak striku, obcas primo do krku, no.... Urcite bych nezvracela, kdyz uz by k tomu doslo, ale radeji zkoncim oralni sex tesne pred ejakulaci a manzel si nestezuje. Jinak k Tve poznamce "Mam ho rada" - tos myslela pritele, nebo to sperma? Jinak otazka pro muze, ne tak zcela od veci: Co presne Vas na tom vystriku do partnercinych ust tak moc vzrusuje?

Petr (St, 11. 4. 2007 - 22:04)

My s přítelkyní si hrajeme tak, že ona si vezme sperma do úst, já v pozici 69 naopak její štávičku a pak si dáme společnýho francouzáka. Je to sper chuť. A líbí se nám to oběma.

Jana (St, 11. 4. 2007 - 21:04)

tak nevím co se vám na semenu nelíbí. Je chutné a manželovi tu obrovskou radost vždy udělám a dokouřím ho do konce. Mám ho ráda.

XXX (St, 11. 4. 2007 - 21:04)

Uz nic nereste, proste komu to chutna, at to polyka, komu ne, at se to mu vyhne. Kazdopadne by v sexu mela existovat tolerance a nikdo nikoho do niceho nenutit. Ja z chuti spermatu u vytrzeni nejsem a tak to manzelovi nedelam, on me do toho samozrejme nenuti a jsme OK. Nejsme prece zviratka, ne?

kamilča (St, 11. 4. 2007 - 20:04)

vy hovadáááá...blé to je hnus!víte,že jsou tam zbytky moče??i kouření po tom,co jde chlap na hajzl je hnus..jen to strčíte do pusy a chce se vám blít!!!prý to chutná i podle toho,co chlap sní..tak nevím no..ale je to hnus..bohužel se mi to taky stalo a myslela jsem,že ho pobliju!

Návštěvník (St, 11. 4. 2007 - 13:04)

Mé přítelkyni moc chutná. Mě samotnému asi ne tolik, co ji - protože ona je samička, ale chutná :)

Myslivec (St, 11. 4. 2007 - 12:04)

Kanec a prokanec nejvetsí odped lidský i na doktorce.Na vás jednou dojde .Jsem slusný clovek ale takový dva cúráky bych nakopal do prdele a klidne bych jim to nastríkal do drzky i kdyz to své zene nedelám.Kryplové táhnete si onanovat nad komiksama.

nina (St, 11. 4. 2007 - 12:04)

Nepolykám, vyplivnu. Nic moc. A´t si to chlapi zkusí vzít do huby, by se pogrcali, jenom kecají a hecují....

Stáňa (St, 11. 4. 2007 - 12:04)

Taky polykám. A, na rozdíl od většiny holek, mi chutná. Zrovna včera jsem polykala semeno - slunečnicové pro nedostatek nenasycených mastných kyselin.

Reklama

Přidat komentář